SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Klik hier voor Vogel's verzamelde werken!
______________________________________________________
User plaatjes door Plex
[ Bericht 0% gewijzigd door Morpheus2002 op 09-10-2013 16:53:44 ]
quote:Op woensdag 9 oktober 2013 15:08 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Fokking eng als grote 21-jarige student, kan zomaar verkracht worden. Ik ben te lekker om veilig over straat te kunnen
gasten van github hebben die cinemagraph gemaaktquote:Op woensdag 9 oktober 2013 16:18 schreef d4v1d het volgende:
Waarom staat er een github logo op dat glas
[/nerd]
Ahquote:Op woensdag 9 oktober 2013 16:22 schreef MineraalWater het volgende:
[..]
gasten van github hebben die cinemagraph gemaakt
Werken ze niet?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 16:28 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
pics werken alleen niet maar okay
http://www.thuisserver.ne(...)rue&id=4205&s=tlnwyr
http://www.thuisserver.ne(...)rue&id=4206&s=l76gr7
wel eens naar http://www.hetzner.de/en/ gekeken als alternatief voor ovh?quote:
Hetzner kan pas als ik 18 ben over 2 maanden. Dan stap ik ook gelijk over. Die nfo heeft veel te weinig ramquote:Op woensdag 9 oktober 2013 16:35 schreef Ame_thyst het volgende:
[..]
wel eens naar http://www.hetzner.de/en/ gekeken als alternatief voor ovh?
of http://www.nfoservers.com/order-virtual-dedicated-server.php
add memoryquote:Op woensdag 9 oktober 2013 16:42 schreef shaderon het volgende:
[..]
Hetzner kan pas als ik 18 ben over 2 maanden. Dan stap ik ook gelijk over. Die nfo heeft veel te weinig ram
Minimaal 32 GB is toch wel een mustquote:Op woensdag 9 oktober 2013 16:44 schreef Ame_thyst het volgende:
[..]
add memory, maar is wel afhankelijk van de server hoeveel je mag toevoegen
Nja 2 maanden zijn zo voorbij.
Zijn wat dat betreft zoveel providers, lastig om er een te vinden die niet te duur is maar ook niet te slecht.
Ik moet met smart screens om leren gaan voor de opleiding dus moesten we een smartscreenprogramma downloaden op de pc maar nu staat hij de hele tijd op de achtergrond aan en ik krijg hem niet uit en ik heb al drie weken een irritante swipe knop links in mijn beeldquote:Op woensdag 9 oktober 2013 16:47 schreef Ame_thyst het volgende:
tenminste toen ik naar school ging was nog niet alles "smart"screens en beamers
haha ja top programma's zijn dat, maar je moet dus een touchscreen oefenen met je cursor wutquote:Op woensdag 9 oktober 2013 16:49 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ik moet met smart screens om leren gaan voor de opleiding dus moesten we een smartscreenprogramma downloaden op de pc maar nu staat hij de hele tijd op de achtergrond aan en ik krijg hem niet uit en ik heb al drie weken een irritante swipe knop links in mijn beeld
technisch gezien nog altijd dezelfde serverquote:Op woensdag 9 oktober 2013 16:50 schreef vogelkooi het volgende:
hoe lang zal deze server het houden?
Haha inderdaad jaquote:Op woensdag 9 oktober 2013 16:53 schreef Ame_thyst het volgende:
[..]
haha ja top programma's zijn dat, maar je moet dus een touchscreen oefenen met je cursor wut
word*quote:Op woensdag 9 oktober 2013 16:46 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Wordt er zo rustig van, dat groen
msconfig.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 16:49 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ik moet met smart screens om leren gaan voor de opleiding dus moesten we een smartscreenprogramma downloaden op de pc maar nu staat hij de hele tijd op de achtergrond aan en ik krijg hem niet uit en ik heb al drie weken een irritante swipe knop links in mijn beeld
Ja mijn broertje had daar laatst een toets over en toen bood ik aan om hem te overhoren dus ging ik snel die regels ervoor leren. Ken ze wel maar heb geen zin om er over na de moeten denkenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |