Oh ja tip: ga nooit op zoek naar de inkoopprijs van glazen en monturen.... je schrikt je dood tot je realiseert dat de marge op die dingen je loon, de huur van het pand en water en electra van het slijpen opvangtquote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:25 schreef Fera het volgende:
[..]
Nee hoor. Ik ben een makkelijk mens, ik verlang niet erg naar luxe. Ik hoef geen groot huis, dure auto of enorme TV. Gewoon niet hoeven te zweten aan het einde van de maand.
[..]
Blijf uit m'n territorium!
Dat is toch met alles zo, lekker boeiend.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:30 schreef Ordos20 het volgende:
[..]
Oh ja tip: ga nooit op zoek naar de inkoopprijs van glazen en monturen.... je schrikt je dood tot je realiseert dat de marge op die dingen je loon, de huur van het pand en water en electra van het slijpen opvangt
Van die tussenstukjes van brillen, die uit de fabriek een euro of 10 kost, verkopen sommigen voor 90 euro...quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:32 schreef Myraela het volgende:
[..]
Dat is toch met alles zo, lekker boeiend.
Mweh, waar ik nu werk zijn de marges 35 tot 40%..... daarv oor had ik te maken met marges tussen de 500 en 3000%quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:32 schreef Myraela het volgende:
[..]
Dat is toch met alles zo, lekker boeiend.
Dat geloof ik best.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:30 schreef Ordos20 het volgende:
[..]
Oh ja tip: ga nooit op zoek naar de inkoopprijs van glazen en monturen.... je schrikt je dood tot je realiseert dat de marge op die dingen je loon, de huur van het pand en water en electra van het slijpen opvangt
Schofterig, wel.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:33 schreef Ordos20 het volgende:
[..]
Mweh, waar ik nu werk zijn de marges 35 tot 40%..... daarv oor had ik te maken met marges tussen de 500 en 3000%
Maar goed: eerst maar de werkplek binnenhalenquote:
Dank u.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:38 schreef Ordos20 het volgende:
[..]
Maar goed: eerst maar de werkplek binnenhalenen mocht je vragen hebben: ze stellen staat immer frei
Ik ben een luie sollicitant, ik bel ze op, praat met ze en stuur dan mijn CV na (waar de motivatie al in zit zodat ik geen sollicitatiebrief hoef mee te sturen)quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:42 schreef Fera het volgende:
[..]
Dank u.Ik heb al drie mensen m'n brief laten lezen en keuren. Ook al een studieboek wat ik nog had erbij gepakt.
Ik vind het altijd zo lastig, als je het moet mailen. Een header is dan niet nodig (ik heb ook geen adres of iets dergelijks), maar dan lijkt het meteen zo kaal.
Hier moet er per se een brief bij je CV zitten, dus ik heb weinig keus. Maar ik heb zo'n grote hekel aan bellen.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:44 schreef Ordos20 het volgende:
[..]
Ik ben een luie sollicitant, ik bel ze op, praat met ze en stuur dan mijn CV na (waar de motivatie al in zit zodat ik geen sollicitatiebrief hoef mee te sturen)
ik haat sollicitatiebrieven schrijven, ik heb ze vaak mogen controleren bij Yacht, en ze zijn vaak zo gemaakt en de sincerity is zo fake
Ik vind bellen juist tegenwoordig fijner dan een brief sturen.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:46 schreef Fera het volgende:
[..]
Hier moet er per se een brief bij je CV zitten, dus ik heb weinig keus. Maar ik heb zo'n grote hekel aan bellen.
quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:46 schreef Fera het volgende:
[..]
Hier moet er per se een brief bij je CV zitten, dus ik heb weinig keus. Maar ik heb zo'n grote hekel aan bellen.
Ik vind bellen echt eng, vooral naar zakelijke instanties. Dan ben ik zo bang dat ik kut overkom door de telefoon, dat ze m'n sollicitatie al niet meer willen hebben. Maar in een face-to-face gesprek kom ik dan wel weer beter uit m'n woorden. Gewoon het niet weten wie je tegenover je hebt, denk ik.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:49 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik vind bellen juist tegenwoordig fijner dan een brief sturen.
Weet nooit wat ik moet zetten in zo'n brief.
Dat is niet zo'n probleem. Heb al vaker voor werk moeten bellen met andere vestigingen of klanten.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:51 schreef Ordos20 het volgende:
[..]Je moet ook bij een opticien bellen om mensen te vertellen dat hun bril klaar is, of hun bestelling er is, of je krijgt te maken met ontevreden klanten die je als doelwit gebruiken om een bril, waar ze al 3 weken kwaad over zijn en helemaal klaar mee zijn), weg te smijten. Liefst je goed op je kanis te raken ook nog. Een ebeejte eigen ervaring.
Winkeldieven zijn ook leuk. Je ruikt ze al van een kilometer afstand., Lekker bovenop gaan staan en vragen of ze nog iets willen. Dan zijn ze snel weg zonder iets mee te nemen.
Dooddoener voor vandaag:quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:52 schreef Fera het volgende:
[..]
Dat is niet zo'n probleem. Heb al vaker voor werk moeten bellen met andere vestigingen of klanten.Dat is niet zo erg. Maar bellen voor een sollicitatie vind ik wel creepy.
True. Ik kan het ook wel, maar ik moet me er echt toe zetten. Eigenlijk meteen doen, niet over nadenken. Als ik de tijd heb, dan wordt het juist moeilijker. Dan ga ik me teveel druk maken. Telefoon aannemen is overigens nooit een probleem, alleen het zelf bellen.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:53 schreef Ordos20 het volgende:
[..]
Dooddoener voor vandaag:
Oefening baart kunst
Vaak wel. Of je betaalt op zijn minst je eigen levensonderhoud, studie, boeken en kamer vanaf jongs af aan. Lastig, maar met een bijbaantje en goed plannen kun je het met zuinig eten soms nog wel redden. Ik zelf red het wel, maar nadeel is dat je slecht eet, en daardoor niet echt spiermassa kan opbouwen, zelfs met training lastig omdat je niet de juiste stoffen binnen krijgt. Dat is wel balen, want je moet een beetje goed voor de dag komen en dan moet je wat vlees op je botten hebben, maar het is niet anders. Toekomstperspectief heeft voorrang.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 15:06 schreef Myraela het volgende:
[..]
En kinderen die oud genoeg zijn om te roken, zijn ook oud genoeg om te werken. Maar vaak is het bij gezinnen een schande als kinderen meebetalen. Bij de Marokkaanse jongere die ik ken (wat iedereen asociaal tuig vind) gaat meer dan de helft van wat ze verdienen naar het gezin.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |