SPOILER: BonuschickOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: BonusmascotteOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 4% gewijzigd door CarbonC op 09-10-2013 11:40:16 ]
Fanta heeft nog een goeiequote:
Ik vind dat Fok gewoon een automagisch iets hiervoor moet maken.quote:
Het is weer tijd om naar FOK!features, Bugs & Development af te reizen.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 10:45 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Ik vind dat Fok gewoon een automagisch iets hiervoor moet maken.
Dat je met een bepaalde code automatisch de top-10/20/40 UI's van:
- de meeste posters in de gehele reeks
- de meeste posters in het afgelopen jaar
- de meest gequote posters in de gehele reeks
- de meest geqoute posters in het afgelopen jaar
Dat is handig voor alle centrale topics. Ik ga niet handmatig elke keer die meuk updaten.
Dat die Fok Developers zelf niet snappen wat zinvol is om te ontwikkelenquote:Op woensdag 9 oktober 2013 10:45 schreef VMSDKR het volgende:
[..]
Het is weer tijd om naar FOK!features, Bugs & Development af te reizen.
Je hebt gewoon goede smaak, nohomoquote:Op woensdag 9 oktober 2013 10:46 schreef CarbonC het volgende:
BTW: geen commentaar op de chicks/mascottes is zeldzaam en dus verdacht.
Niet goed dus, of juist wel?
Vrouwen houden van een zacht buikjequote:Op woensdag 9 oktober 2013 10:56 schreef JackieBrown het volgende:
Kijk het is leuk als je facial aesthetics hebt, maar het is zonde om alleen daarop te varen imho. Waarom een luie skinnyfat demigod zijn met alleen maar facial aesthetics terwijl je ook gewoon supergod kan worden met overall sicke aesthetics.
een smoes gebruikt door vrouwen die onzeker worden van een hardbody naast ze, vrouwen reageren gewoon op een gespierd mannenlichaam, gewoon fysiologische reactie net als mannen hebben op een perfect zandloperfiguurtjequote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:05 schreef fathank het volgende:
[..]
Vrouwen houden van een zacht buikje
Kan haast niet anders. Ik ben vergeten eenquote:Op woensdag 9 oktober 2013 11:10 schreef VMSDKR het volgende:
Chicks zijn goed, mascottes zijn goed. Alleen die bonusmascotte is photoshop?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |