Goed eten FANN dan gebeurt het je niet weerquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 23:34 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Mja, morgen misschien maar weer eens een dagje overslaan
Ik neem volgende keer wel een banaantje mee ofzoquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 23:36 schreef chufi het volgende:
[..]
Goed eten FANN dan gebeurt het je niet weer
Ja in een rugzakje of zo ..quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 23:37 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ik neem volgende keer wel een banaantje mee ofzo
Zo groot zijn die bananen nou ook weer nietquote:
Denk dat een rugzakkie praktischer is en minder in de weg zit bij het lopen ... Maar dat is mijn idee..quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 23:39 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Zo groot zijn die bananen nou ook weer nietik heb al een tassie mee voor flesje water en flesje
vruchtsap, dus ik douw die banaan er wel bij ....
Geen zin in discussies ...quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 23:41 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Ik ga maar eens vroeg slapen, ik ben kapot![]()
Adieu
Ik ook niet.. Maar Fann wandelt slechts ... Uiteindelijk als je dezelfde afstand aflegd verbruik je dezelfde energie ...quote:
Wandelen snap ik alweer stuk beter.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 00:47 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik ook niet.. Maar Fann wandelt slechts ... Uiteindelijk als je dezelfde afstand aflegd verbruik je dezelfde energie ...
Ja ik moet weer ff wat gaan doen.. Vroeger tijdens mn werk liep ik dagelijks minimaal al 5 km per dag . maar dat compenseer ik weer niet met 5 KM fietsen, misschien overtref ik het wel als ik 5 km zou gaan zwemmen ...quote:Op woensdag 9 oktober 2013 00:49 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Wandelen snap ik alweer stuk beter.
Fietsen vind ik ook altijd wel lekker en zwemmen.
Ik heb nooit paard gereden .. , maar je hopt wel en gebruikt daarvoor toch bepaalde spieren .. .. Meer dan je denkt volgens mijquote:Op woensdag 9 oktober 2013 00:50 schreef Piet_Piraat het volgende:
Op de rug van een knol beetje door het bos knallen, zie ik niet echt als beweging voor mezelf.
Op mijn 16e gingen we met stel kameraden altijd naar een boer waar je zo paard kon huren en dan over de hei crossen.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 00:53 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik heb nooit paard gereden .. , maar je hopt wel en gebruikt daarvoor toch bepaalde spieren .. .. Meer dan je denkt volgens mij
Een rustig gallopje dan maar toch ....quote:Op woensdag 9 oktober 2013 00:59 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Op mijn 16e gingen we met stel kameraden altijd naar een boer waar je zo paard kon huren en dan over de hei crossen.
Kon er niets van in het begin maar leerde het vrij snel.
Op die leeftijd lukt dat nog, ik zou het je nu niet meer aanraden.
Ja ook nooit gedaan ... Bijna voordat ik er aan zou kunnen beginnen kreeg mn broer een vet ongeluk op zijn motor ... Dus nooit meer aan gedacht en mn broer is er ook nooit meer op gekropen ...quote:Op woensdag 9 oktober 2013 01:03 schreef Piet_Piraat het volgende:
Motorrijden was ook zoiets moois in die tijd, je kocht een motor op je 18e, naar het politiebureau met het ding ,daar paar achtjes draaien en keer hard remmen. 6 van de 10 theorie vragen goed beantwoorden en je kreeg oefenvergunning voor de hele gemeente met een L plaatje wat uiteraard achter de nummerplaat geklapt kon worden.
Mijn paardrijd avonturen had ik na paar jaar vervangen door motorrijden en toen kwam ik mijn vrouw tegen die al veel jonger elke dag op zo'n manege rondhing.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 01:04 schreef chufi het volgende:
[..]
Een rustig gallopje dan maar toch ....
En zo is het allemaal begonnenquote:Op woensdag 9 oktober 2013 01:10 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Mijn paardrijd avonturen had ik na paar jaar vervangen door motorrijden en toen kwam ik mijn vrouw tegen die al veel jonger elke dag op zo'n manege rondhing.
Ook verwatert toen ze wat ouder werd.
Tsja en toen waren we met inmiddels 5 jarige dochter bij een vriend die net 2 veulens gefokt had en aan eind van de avond was mijn dochter eigenaar van een merrie.
Ja.quote:
2 merries met elkaar gaat niet werken niet PP dus ja hahahaquote:Op woensdag 9 oktober 2013 01:41 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Ja.
We moesten nog tijdje wachten voordat veulen bij de moeder weg kon, mooie plek geregeld en toen dacht ik 1 zo'n paardje is toch maar niks en heb er een 2 jarige merrie bijgekocht.
Daarna vond ik dat fokken ook wel interessant en tsja voor je het weet heb je er 10.
Dat is ? jaar geleden PP?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 01:43 schreef chufi het volgende:
[..]
2 merries met elkaar gaat niet werken niet PP dus ja hahaha![]()
Wanneer ze 3 zijn dan bel je hengstenboer, die komt dan langs met de knol of je gaat er heen.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 01:43 schreef chufi het volgende:
[..]
2 merries met elkaar gaat niet werken niet PP dus ja hahaha![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |