nie liege, moslimas doen enkel anaalquote:
quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 20:06 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
nie liege, moslimas doen enkel anaal
lol, dacht dat jij meer een ufo/alien man wasquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 20:07 schreef Gridlok het volgende:
Hoezo dieper over nagedacht, ga me niet zeggen dat je scientologist bent he.
vaginaal welquote:
Niet elke moslima is hetzelfde, ken er ook die gewoon seks hebben en ken er die wachten voor huwelijk.quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 20:06 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
nie liege, moslimas doen enkel anaal
Whaha, godver.quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 20:08 schreef MMGYMCMB het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
JUNAMII
Lijkt mij dat die ook met hetzelfde probleem zitten, dat alles een eind heeft, dus nogmaals waarover dieper na denken?quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 20:08 schreef Beebiel het volgende:
[..]
lol, dacht dat jij meer een ufo/alien man was
Zit in GTA V ook een vette parodie op genaamd Kifflomquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 20:07 schreef Gridlok het volgende:
Hoezo dieper over nagedacht, ga me niet zeggen dat je scientologist bent he.
Hook me upquote:
Dit is echt hetzelfde als seksuele voorlichting krijgen, hele tijd van die dingetjes waar je dan van denkt godver dat wil ik ook doenquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 20:09 schreef MMGYMCMB het volgende:
Zit in GTA V ook een vette parodie op genaamd Kifflom . Kk veel geld doneren, raar pak kopen, 5 mijl in een woestijn rennen enz. voordat je toegelaten wordt .
Die missies heb jij gisteren gedaanquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 20:09 schreef MMGYMCMB het volgende:
[..]
Zit in GTA V ook een vette parodie op genaamd Kifflom. Kk veel geld doneren, raar pak kopen, 5 mijl in een woestijn rennen enz. voordat je toegelaten wordt
.
[..]
Hook me up.
geesten en shitquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 20:09 schreef Gridlok het volgende:
[..]
Lijkt mij dat die ook met hetzelfde probleem zitten, dat alles een eind heeft, dus nogmaals waarover dieper na denken?
Alle moslims zijn hetzelfde. Mag ze nietquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 20:08 schreef ntm het volgende:
[..]
Niet elke moslima is hetzelfde, ken er ook die gewoon seks hebben en ken er die wachten voor huwelijk.
quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 20:10 schreef Gridlok het volgende:
[..]
Dit is echt hetzelfde als seksuele voorlichting krijgen, hele tijd van die dingetjes waar je dan van denkt godver dat wil ik ook doen
Kaolo stalkerquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 20:10 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
Die missies heb jij gisteren gedaan
Volg jou altijd Gquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 20:11 schreef MMGYMCMB het volgende:
[..]
Kaolo stalker![]()
. Weet het niet eens meer, dacht eigenlijk eergisteren ofzo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |