Dat je pakketje kwijt is denk ikquote:Op woensdag 16 oktober 2013 12:08 schreef dj_ko het volgende:
Iemand enig idee wat status opening bij chinese post betekend?
hier staat die nu al ruim 2 maanden op.
Je had toch ook een 50Watt versie?quote:Op woensdag 16 oktober 2013 11:42 schreef shiznuts het volgende:
LED.Haha. Aandoenlijk.
HID jongens. HID.Een leuke 35W SZOBM ofzo.
Je kunt het zo gek maken als je zelf wilt natuurlijk. SZOBM bijvoorbeeld heeft ook wel een 50W inderdaad, maar of dat nog onder 'leuk' valt... eerder onder 'sick'.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 13:29 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Dat je pakketje kwijt is denk ik. Zou eens contact opnemen met de verzender...
[..]
Je had toch ook een 50Watt versie?
[ afbeelding ][ afbeelding ]
source
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
Take a chillpill, amigo.quote:Op woensdag 16 oktober 2013 17:20 schreef Funkel het volgende:
Heb op 23-9 ook iets voor t eerst besteld op dealextreme, voor in totaal een euro of 20,- Met creditcard betaald, zag op 27-9 dat alles 'shipped' was, maar tot op heden nog niets binnen.. Met de code die ik kreeg kon ik ook niet meer zien dan dat het verstuurd was.
Hoe lang moet ik nog wachten? Ergens te zien wanneer het pakketje aankomt? En kan ik anders het geld via mn creditcardmaatschappij nog terug laten boeken?
Je zit nu op een week of twee. De laatste tijd lijkt alles sowieso een beetje langzamer te gaan.quote:Doorsnee duur: 7 - 21 dagen, vrij onwaarschijnlijk dat het sneller gaat, goed mogelijk dat het zelfs langer dan een maand duurt
quote:SPOILER: Ik kan ergens alleen met creditcard betalen, deze heb ik echter niet. Hellup!?
Opkomen? Da's alweer uit joh :tquote:Op donderdag 17 oktober 2013 00:07 schreef Xetran het volgende:
Zit te pieken naar van die chineese shisha pennen die tegenwoordig nogal opkomend zijn. maar iets zegt me dat ik dat beter kan laten.
Lekker oldschool dan. Ook niks mis mee.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 00:22 schreef davedavy het volgende:
[..]
Opkomen? Da's alweer uit joh :t
Wij(in dit topic) hebben het nooit zo op spullen uit china die je in je mond moet stoppen xDquote:Op donderdag 17 oktober 2013 00:07 schreef Xetran het volgende:
Zit te pieken naar van die chineese shisha pennen die tegenwoordig nogal opkomend zijn. maar iets zegt me dat ik dat beter kan laten.
Aliexpress heeft meestal geen Paypal, maar dat is geen probleem als je een CC hebt.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 01:12 schreef Snorrenbaard het volgende:
Voor het echte goedkoper chinashopping moet je wel bij Aliexpress of TaoBao zijn ofniet?
itailor.comquote:Op donderdag 17 oktober 2013 11:44 schreef Arboxx het volgende:
Heeft iemand van jullie ervaring met het op maat laten maken van overhemden in China? Of kent iemand een site die dit voor 'Chinese' prijzen doet?
Bedankt!
als je het ziet zitten, test je dan ook eens met https://play.google.com/s(...)hargingsourcecurrent? Dankjequote:Op donderdag 17 oktober 2013 13:00 schreef RobertNL het volgende:
Zojuist de ORICO lader binnen gekregen, straks even testen.
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |