Maar jij bent preuts.quote:Op zondag 6 oktober 2013 21:37 schreef ntm het volgende:
Ben wel een keer naar seks museum geweest in Amsterdam, facking ranzige dingen zag je daar soms
Haha, #TMTquote:Op zondag 6 oktober 2013 21:36 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ahja, die zijn perfect om goede stacks te maken. #TMT Echter speelde ik zo ziek hard dat ik het niet eens besefte. Heb met de release van GTA O van 4 mil wel 237 mil gemaakt, dus nu langzaamaan stacken.
In principe heb jij nu infinite cash. Je kan alle properties, auto's, helicopters, whatever kopen zonder echt arm te worden. Als ik jou was zou ik 1 bil op Hawk and Little (HAL) zetten; die gaat nog stijgen.
Zie je.quote:Op zondag 6 oktober 2013 21:41 schreef ntm het volgende:
[..]
Ja? Misschien wel beetjeMaar een vuist in m'n kut gaat me wel wat te ver hoor
Ja, Online is echt fucked up aan het doen. Hopelijk fiksen ze het snel. Jammer wel dat je een Xbox hebt.quote:Op zondag 6 oktober 2013 21:42 schreef MMGYMCMB het volgende:
[..]
Haha, #TMT.
Kon tot gister niet online man, bullshit servers deden het bij mij steeds niet. Kon daarom ook pas vannacht en vandaag pas BAWSAQ op met Lester.
Noem je me nou ranzig?quote:Op zondag 6 oktober 2013 21:44 schreef ntm het volgende:
[..]
Dat jij dat nou elke avond doet moet jij weten.
Oké.quote:
Hey aight.quote:
Bij jou ook wel hoor.quote:Op zondag 6 oktober 2013 23:16 schreef CristinaYang het volgende:
[..]
Past daar bij jou gewoon een vuist in, ja?
Niet.klagen, ik heb mn disc gemold.quote:Op zondag 6 oktober 2013 21:42 schreef MMGYMCMB het volgende:
[..]
Haha, #TMT.
Kon tot gister niet online man, bullshit servers deden het bij mij steeds niet. Kon daarom ook pas vannacht en vandaag pas BAWSAQ op met Lester.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |