Dit ja!quote:Op maandag 7 oktober 2013 14:00 schreef Spees_Eend het volgende:
Zullen we voor het collectief plezier afspreken dat we de lootjes via die site invullen en aanpassen waar nodig, maar dat we proberen om zoveel mogelijk vragen/hints etc hier op FOK via kloons te doen? Het is toch een FOK SS en zo heeft iedereen er veel plezier aan!
quote:Op maandag 7 oktober 2013 14:28 schreef Suikertante het volgende:
Oh, mijn eerste was
Drol
Maar jouwes zijn ook indrukwekkend! Ik hoop dat jij mij hebt een gedicht maakt
Als je volgend jaar niet meer mee wil doen:quote:Op maandag 7 oktober 2013 14:25 schreef Suikertante het volgende:
Nol is ook een hele fijne naam om een gedicht mee te maken
Spotten met een totaalruptuur vind ik wat cru, sorryquote:Op maandag 7 oktober 2013 14:32 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Als je volgend jaar niet meer mee wil doen:
Lieve Nol
Je moeder is een snol
En een lelijke trol
Er komt een gore drol
Uit je hol
En uit je moeders ontplofte mol
Ah, duidelijk! Ik dacht al, hoe gaat het dan, want ik ben ook nog n00bquote:Op maandag 7 oktober 2013 13:51 schreef As1981 het volgende:
[..]
Als iedereen is uitgenodigd krijg je een link in je mail naar jou lootje. Daarop vuk je, je adres gegevens, info van jezelf en verlanglijstje in (info kan ook later, maar in ieder geval op de link klikken om je lootje in te leveren).
Als alle lootjes ingeleverd zijn worden de lootjes getrokken en krijg je in de mail een link naar jou getrokkeb lootje met dus info, adres en verlanglijstje van die persoon
Als je later nog wat wil zeggen of aanvullen van je eigen lootje kan dat en krijg diegene die jou heeft bericht in de mail.
Je kan zo ook vragen stellen aan jou lootje maar via hier is leuker want dan kan iedereen meelezen (alleen niet onder je eigen naam).
Kloonsquote:Op maandag 7 oktober 2013 14:00 schreef Spees_Eend het volgende:
Zullen we voor het collectief plezier afspreken dat we de lootjes via die site invullen en aanpassen waar nodig, maar dat we proberen om zoveel mogelijk vragen/hints etc hier op FOK via kloons te doen? Het is toch een FOK SS en zo heeft iedereen er veel plezier aan!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |