Niet overdrijven schatjequote:Op zaterdag 5 oktober 2013 02:03 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Waarom zou je spotten op consoles? Gewoon schieten en auto aim doet de rest
			
			
			
			Daar had ik dus ook last van toen ik even op de Xbox ging spelen, ik dacht heb ik nu zo lang geen Battlefield gedaan hier dat ik zelfs de knoppen niet meer weet?quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 01:17 schreef Cliffy het volgende:
[..]
Beetje jammer dat je elke keer in dat battlelog menu zit als je iemand wil spotten
			
			
			
			Het ziet er vrij kaal uit inderdaad, daar mag nog wel wat aan worden veranderd maar heb sowieso het idee dat voor de 360 een vrij oude build is gebruikt.. Benieuwd hoe de retail op de 360 er uit gaat zien..quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 12:55 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Daar had ik dus ook last van toen ik even op de Xbox ging spelen, ik dacht heb ik nu zo lang geen Battlefield gedaan hier dat ik zelfs de knoppen niet meer weet?
Wel jammer dat er geen meubilair enzo bovenin de toren staat hoor.
			
			
			
			Tot de 15e.quote:
			
			
			
			Godver, ze beginnen bij Dice nu ook al zo vroeg met Sinterklaasartikelen?quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 01:34 schreef Cliffy het volgende:
[..]
Sowieso weer wennen, ik raakte echt geen pepernoot de eerste paar potjes
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Denk dat hij er niet veel beter uit gaan zien dan BF3 op de xbox en daar is niets mis meequote:Op zaterdag 5 oktober 2013 13:01 schreef Cliffy het volgende:
[..]
Het ziet er vrij kaal uit inderdaad, daar mag nog wel wat aan worden veranderd maar heb sowieso het idee dat voor de 360 een vrij oude build is gebruikt.. Benieuwd hoe de retail op de 360 er uit gaat zien..
			
			
			
			eind deze maand.quote:
			
			
			
			Met de knop ''R2'', en heb ik 't, of zijn er veel mensen die echt niet kunnen spelen? Ik zat net bovenop de toren in Shanghai, schiet er 4 neer met mijn pistol, daarna blijken er nog 3 snipers te zitten. Knife ik die neer, spring daarna uit 't raam en ga uiteindelijk dood door tekort aan ammo.... Toch 't potje 30/6 afgemaakt, en iets van 4 points gecaptured. Weet iemand waar je je stats terug kan zien op battlelog voor de consoles? (Playstation) Dankje!quote:
			
			
			
			Dan krijg ik dat menu waarmee je allemaal dingen kan roepenquote:Op zaterdag 5 oktober 2013 21:17 schreef Cremesoep het volgende:
[..]
Met de knop ''R2'', en heb ik 't, of zijn er veel mensen die echt niet kunnen spelen? Ik zat net bovenop de toren in Shanghai, schiet er 4 neer met mijn pistol, daarna blijken er nog 3 snipers te zitten. Knife ik die neer, spring daarna uit 't raam en ga uiteindelijk dood door tekort aan ammo.... Toch 't potje 30/6 afgemaakt, en iets van 4 points gecaptured. Weet iemand waar je je stats terug kan zien op battlelog voor de consoles? (Playstation) Dankje!
			
			
			
			
			
			
			
			Dat klopt, maar gebruik je dit (niet indrukken) op een enemy soldier, dan spot je hemquote:Op zaterdag 5 oktober 2013 21:18 schreef Duuc-nl het volgende:
[..]
Dan krijg ik dat menu waarmee je allemaal dingen kan roepen
			
			
			
			
			
			
			
			Niet zo gek. Dice tweette gisteren over een compleet ingerichte 'war room' waar ze constant monitoren en aanpassingen doen.quote:Op zondag 6 oktober 2013 02:12 schreef fyah het volgende:
Merken jullie ook een performance boost sinds afgelopen avond? Ik ging van ~30 FPS naar ~50 FPS, anderen op de server meldden ook een enorme FPS increase
			
			
			
			Mooi dat ze dat gefixt hebben werd er helemaal gek van.quote:Op zondag 6 oktober 2013 02:12 schreef fyah het volgende:
Merken jullie ook een performance boost sinds afgelopen avond? Ik ging van ~30 FPS naar ~50 FPS, anderen op de server meldden ook een enorme FPS increase
			
			
			
			
			
			
			
			ik denk dat er in de beta geen hardcore servers zitten, wat eigenlijk best raar is al denk ik er nu zo over na aangezien dat ook getest moet worden denk ik zoquote:Op zondag 6 oktober 2013 13:10 schreef ems. het volgende:
Geen hardcore servers van bf4. Alleen cheatservers
			
			
			
			
			
			
			
			Er wordt gezegd dat ze deze week Paracel Storm gaan toevoegenquote:Op zondag 6 oktober 2013 15:38 schreef GanGStaR het volgende:
Interessant dat in de loadout mobile anti-aircraft vehicle staat.. zouden ze toch nog een map toe gaan voegen aan de beta?
			
			
			
			Oh dat zou beter zijn, hoop wel spoedig aangezien ik vanaf donderdag niet meer kan spelenquote:Op zondag 6 oktober 2013 17:17 schreef rubbels het volgende:
[..]
Er wordt gezegd dat ze deze week Paracel Storm gaan toevoegen
			
			
			
			Heb je daar een open beta voor nodig?quote:Op zondag 6 oktober 2013 13:37 schreef hiddit het volgende:
[..]
ik denk dat er in de beta geen hardcore servers zitten, wat eigenlijk best raar is al denk ik er nu zo over na aangezien dat ook getest moet worden denk ik zo
			
			
			
			Dat is inderdaad een kwestie van een paar opties uitzetten en de damage wat omhoog gooien. Ik vind het gewoon jammerquote:Op zondag 6 oktober 2013 18:20 schreef BurnaBoy het volgende:
[..]
Heb je daar een open beta voor nodig?
Het verschil tussen hardcore en normal kan prima inhouse. Niet zoveel verschil nml.
			
			
			
			Ik snap em niet, kan geen spaans of italiaans of wat het dan ook maar isquote:Op zondag 6 oktober 2013 18:17 schreef KoningStoma het volgende:
http://battlelog.battlefield.com/bf4/feed/datapolicy/
ha..
			
			
			
			Dat is opvultekst die ze gebruiken bij het designen. Zijn ze vergeten.quote:Op zondag 6 oktober 2013 18:43 schreef rubbels het volgende:
[..]
Ik snap em niet, kan geen spaans of italiaans of wat het dan ook maar is
			
			
			
			
			
			
			
			Oow lol, failquote:Op zondag 6 oktober 2013 18:50 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Dat is opvultekst die ze gebruiken bij het designen. Zijn ze vergeten.
			
			
			
			Latijn.quote:Op zondag 6 oktober 2013 18:43 schreef rubbels het volgende:
[..]
Ik snap em niet, kan geen spaans of italiaans of wat het dan ook maar is
			
			
			
			bf op consolequote:Op zondag 6 oktober 2013 18:56 schreef verdacht.individu het volgende:
ben ook al sinds gister spelen met xbox 360 maar wat is het lelijk zeg. Halo 2 is nog mooier en dat is niet overdreven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |