Vind jij.. Ik vind het wel fijn om een setje winterbanden te hebben.. + de zomerbanden slijten dan ook minder snel. Altijd leuk hier trouwens; mensen met zomerbanden komen een aantal heuvels hier amper op, (zeker als ze ook nog eens rwd hebben)terwijl ik er met gemak oprij.quote:Op zondag 13 oktober 2013 11:44 schreef Rubenr3 het volgende:
Ik zou gewoon voorzichtiger rijden in de winter, winterbanden zijn overrated.
Vertel dat even aan die mongool in zijn S60 die afgelopen winter de Berlagebrug niet op kwam omdat zijn zomerbandjes doorslipten... Dik half uur in de file gestaan door die klapjosti toen. Nee, winterbanden mogen hier net als in Duitsland van mij per direct verplicht gesteld worden. Nog een week of twee, dan gaan ze er hier ook weer onderquote:Op zondag 13 oktober 2013 11:44 schreef Rubenr3 het volgende:
Ik zou gewoon voorzichtiger rijden in de winter, winterbanden zijn overrated.
Same here. En ik ga nog wel eens naar Oostenrijk/Duitsland. Leukste vind ik toch altijd dat ik met mij 90 pk eigenlijk overal altijd wel doorheen kom. Met regelmaat rijdt ik in de sneeuw dikke Duitsers makkelijk voorbijquote:Op zondag 13 oktober 2013 16:22 schreef Marco001 het volgende:
[..]
Vind jij.. Ik vind het wel fijn om een setje winterbanden te hebben.. + de zomerbanden slijten dan ook minder snel. Altijd leuk hier trouwens; mensen met zomerbanden komen een aantal heuvels hier amper op, (zeker als ze ook nog eens rwd hebben)terwijl ik er met gemak oprij.
Hmm, maar in Duitsland hebben vrijwel alle auto's winterbanden aangezien het nagenoeg verplicht is.quote:Op zondag 13 oktober 2013 19:18 schreef Fiorano het volgende:
[..]
Same here. En ik ga nog wel eens naar Oostenrijk/Duitsland. Leukste vind ik toch altijd dat ik met mij 90 pk eigenlijk overal altijd wel doorheen kom. Met regelmaat rijdt ik in de sneeuw dikke Duitsers makkelijk voorbij
Als je Duitser bent. Maar als Nedelander mag je daar gewoon op je zomerbanden rond knallen hoor. En ze betalen iedere cent uit bij een ongeluk.quote:Op zondag 13 oktober 2013 19:36 schreef joppie_saus het volgende:
Rij je bij temperaturen onder de 7 graden niet op winterbanden en er gebeurd wat, dan ben je niet verzekerd.
Door mensen zoals jou worden alle mailtjes in hoofdletters getypt en 200!!!11111 uitroeptekens gebruikt. Zo moeilijk is het allemaal toch nietquote:Op maandag 14 oktober 2013 14:04 schreef trolley het volgende:
nadat ik al naar binnen was gelopen omdat mij niet bekend was dat de auto in de parkeergarage moest
Bonnen van niet Esso stations moet je opsturen ja.quote:Op maandag 14 oktober 2013 17:00 schreef bitowner het volgende:
8:00 melden @ ophaaladres morgen
& moest je bonnen van niet esso stations nou opsturen? of volstaat een kopie bij ritbon?
Als EW het niet in de ritgegevens vermeldt, dan kan ik dat moeilijk weten natuurlijk hè. Nu ik er vandaag voor het eerst geweest ben, ja dan weet ik de volgende keer ook wel dat ie gelijk in de parkeergarage moet.quote:Op maandag 14 oktober 2013 15:57 schreef Viezze het volgende:
Door mensen zoals jou worden alle mailtjes in hoofdletters getypt en 200!!!11111 uitroeptekens gebruikt. Zo moeilijk is het allemaal toch niet
Daar staat het gewoon hoor, bij extra klantinformatiequote:Op maandag 14 oktober 2013 19:43 schreef trolley het volgende:
[..]
Als EW het niet in de ritgegevens vermeldt, dan kan ik dat moeilijk weten natuurlijk hè. Nu ik er vandaag voor het eerst geweest ben, ja dan weet ik de volgende keer ook wel dat ie gelijk in de parkeergarage moet.
Het is dat ik hier geen informatie kan posten, en een DM niet zoveel tekens kan bevatten, anders had ik je het bewijs kunnen leveren. Ik heb zojuist de ritinfo nog tweemaal nagekeken, maar het staat er gewoon niet in. Er staat alleen informatie over afleveren in Meerkerk en afleveren in Barneveld, maar niks over de parkeergarage in Houten. Maar goed, dat maakt verder ook niet zo veel uit allemaal.quote:Op maandag 14 oktober 2013 19:55 schreef Viezze het volgende:
[..]
Daar staat het gewoon hoor, bij extra klantinformatie
Ophalen bij de groene of brengen moet dan ook gewoon in het gebouw. Krijg je een sleutel mee voor de garage direct rechts naar beneden. Schadeherstel is inderdaad 3e verdiepingquote:Op maandag 14 oktober 2013 22:08 schreef Irritatie100 het volgende:
Geloof dat het alleen in de ritinfo staat als je naar de schadehersteller moet, maar ben al zo lang niet in Houten geweest dat ik dat ook wel fout kan hebben.
Shell is inderdaad beter. Mijn pas is nog geldig tot in 2015 dus ik krijg er dan voorlopig ook geen eenquote:Op maandag 14 oktober 2013 22:31 schreef joppie_saus het volgende:
Bijzonder dat nieuwe chauffeurs een tankpas van de Shell krijgen maar de 'oude' die van Esso moeten blijven gebruiken...
Wordt tijd dat we dit toevoegen aan eerste postquote:Op maandag 14 oktober 2013 22:33 schreef HenkvonAnnie het volgende:
Moet morgen naar snelweglocatie in Meerkerk. Vanaf halte Blommendaal gaat een bus, op P+R rijdt ie toch niet meer of zo ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |