SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Your beauty never ever scared me.
quote:Op woensdag 2 oktober 2013 18:43 schreef Amarantha het volgende:
Ben zo benieuwd of mijn siliconending voor mijn DS gaat passen en mooi zitAch voor 2 dollar kan ik weinig verwachtten
Het is dubbelzinnig totdat je de foto zietSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Hoezo?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 18:47 schreef Viro het volgende:
[..]
Het is dubbelzinnig totdat je de foto ziet![]()
In zwarte lichten zeker? Dat heb ik ook als ik in een kamer sta met donker licht.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 18:47 schreef Snowbells het volgende:
[..]
Ja. Precies. Hoewel het wel zwart lijkt in sommige lichten maarja
Neenee. In zonlicht bruinig, binnen meestal heeel donkerbruin/zwartquote:Op woensdag 2 oktober 2013 18:48 schreef Dimens het volgende:
[..]
In zwarte lichten zeker? Dat heb ik ook als ik in een kamer sta met donker licht.
siliconending + DS = bijna altijd dubbelzinnigquote:
Is ook mooiquote:Op woensdag 2 oktober 2013 18:47 schreef Snowbells het volgende:
[..]
Ja. Precies. Hoewel het wel zwart lijkt in sommige lichten maarja
Ja donkere lichten. Vooral 's nachts zeker?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 18:49 schreef Snowbells het volgende:
[..]
Neenee. In zonlicht bruinig, binnen meestal heeel donkerbruin/zwart
Snap het nog niet. Blond hequote:Op woensdag 2 oktober 2013 18:49 schreef Viro het volgende:
[..]
siliconending + DS = bijna altijd dubbelzinnig
Ohja..quote:Op woensdag 2 oktober 2013 18:51 schreef Viro het volgende:
[..]
DS kan dikke stok, dampende staaf, doop stok etc etc betekenen
quote:Op woensdag 2 oktober 2013 18:50 schreef Dimens het volgende:
[..]
Ja donkere lichten. Vooral 's nachts zeker?
's nachts zijn het toch rode lichtenquote:Op woensdag 2 oktober 2013 18:50 schreef Dimens het volgende:
[..]
Ja donkere lichten. Vooral 's nachts zeker?
Even eruit gooien ja,quote:Op woensdag 2 oktober 2013 18:53 schreef Viro het volgende:
De tag #teamunsgettingpussy is denk ik voorlopig onnodig
Dat komt omdat de kegeltjes in je ogen niet goed functioneren bij weinig licht. Je kegeltjes zijn verantwoordelijk voor het zien van kleuren maar zijn niet zo gevoelig voor lichtsterkte. In een donkere ruimte kun je dus niet goed kleur waarnemen.quote:
Soms is het beter om niet scherp te zien.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |