Kregen we niet een Biertje van jou eergisteren? tribalwars?quote:Op donderdag 3 oktober 2013 09:18 schreef 1984orwell het volgende:
Wie niet geloven wil zou wel voelen. De dag nadert snel ja als je onwetend wil blijven is dat jouw probleem. Geloof me voelen en leiden als nooit te voren.
Sorry, Oeleboele uit Oeganda ken ik niet, zal ik nooit kennen, heb ik niet gekend.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 09:21 schreef 1984orwell het volgende:
Dat is een leugen dat is zwaar hebzuchtig om te gelovend dat er alleen genoeg is voor het westen. Je zou moeten inleveren of dat hoeft niet eens om die mensen ook een kans te bieden. Want tenslotte zijn we allemaal mensen en is het een schande hoe we met elkaar omgaan apen zijn nog volwassener dan wij. Iedereen kan er aan bijdragen. Alleen moet daarvoor wel de elite en illuminatie weg hun hebben biljoenen genoeg om iedereen voldoende eten en welzijn te geven. Ja het verleden zit vol leugens en waarom is dat niet goed ik bedoel niet het communisme van Rusland maar een andere veel beter systeem.
Ik heb geen probleem hoor.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 09:23 schreef 1984orwell het volgende:
Je zult het wel voelen jouw probleem. Om een persoon meer of minder ligt niemand wakker. Nou wat je inspirerend mensen noemt. Is echt te merken.
Bij mij viel de stroom vanavond ongeveer een half uur lang uit!!!1!!!!!quote:Op donderdag 3 oktober 2013 09:22 schreef theguyver het volgende:
[..]
Kregen we niet een Biertje van jou eergisteren? tribalwars?
Het leuke is, dit word nu al 10 jaar vermeld, als het niet langer is, de dag nadert en de Agenda word elke keer op nieuw aan gestipt als DOOMSDAY, wanneer is de volgende dag?
Regel ik dat ik op tijd weer popcorn heb in huis
Zullen we weer on-topic gaan wvoor dit soort dingen was er een ander topic meen ik,quote:Op donderdag 3 oktober 2013 09:25 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Bij mij viel de stroom vanavond ongeveer een half uur lang uit!!!1!!!!!
En toen ging alles opeens weer aan....hmmm.... Illuminati!!![]()
Jammer, konden ze hem niet gewoon van de Ban lijst halen.quote:
Ik ben al heel lang niet meer blauw. En nooit een BNW-blauwe geweest.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 09:50 schreef El_Matador het volgende:
Cc, mag een slotje op, per favore.
quote:Op donderdag 3 oktober 2013 09:53 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik ben al heel lang niet meer blauw. En nooit een BNW-blauwe geweest.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |