Ik vind het ook altijd wel leuk om reacties terug te lezen en theorieen van anderen over wat een mogelijk komen zal te lezenquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:25 schreef DonnieDarkno het volgende:
[..]
Ik wacht graag tot een serie is afgelopen, kan ik alles in een select aantal dagen kijken en alle verbanden zelf leggen zonder dat ik dingen te boven moet halen door op internet te lezen. Maar respect voor mensen die de serie over een spanne van 5+ jaar hebben gekeken, dankzij jullie support bleven ze doorgaan.
'I am the one who knocks' en de expressie op het gezicht van Hector toen hij de bom liet afgaan mis ik eigenlijkquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:23 schreef PBateman1978 het volgende:
Wat memorabele scenes:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Haha ik had ook zoiets, 7.470 ofzo. Toen kwam de quotes quiz en daar had ik gelijk de eerste foutquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:30 schreef CaptainCookie het volgende:
Wooooo
[ afbeelding ]
https://www.amctv.com/shows/breaking-bad/ultimate-fan-game/4199
Die vragen
http://www.nydailynews.co(...)bs-article-1.1468321quote:Shore will be the showrunner and Gilligan will produce the series, which is described as being about two detectives "from different worlds" who join forces to help clean up the down-and-out town of Battle Creek, Mich.
Vince heeft toch bij lange na niet alle afleveringen geschreven? Ik dacht dat er maar een tiental van hem kwamen, de rest van andere schrijvers.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:32 schreef Jivis het volgende:
Wel jammer dat Vince Gilligan nu een serie bij CBS gaat maken. Daar zal die toch een stuk minder vrijheid hebben dan bij AMC, denk ik.
En die nieuwe serie, Battle Creek, klinkt ook niet heel origineel.
[..]
http://www.nydailynews.co(...)bs-article-1.1468321
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hij is toch echt degene die het verhaal van begin tot einde in zijn hoofd had, hoor. De schrijvers van de afleveringen zullen dat niet onafhankelijk van Gilligan doen, hij staat uiteraard aan het hoofd van het team.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:34 schreef DonnieDarkno het volgende:
[..]
Vince heeft toch bij lange na niet alle afleveringen geschreven? Ik dacht dat er maar een tiental van hem kwamen, de rest van andere schrijvers.
quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:35 schreef DonnieDarkno het volgende:
Met Hal die opstaat uit de dood?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
'And I called your name,
like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
Daar is niets over terug te vinden, maar ik denk het eigenlijk niet. Ik vraag me ook af hoeverre die hele spinoff (wat ik trouwens een erg matig idee vind) uit de koker van Gilligan komt. Dat zal eerder een idee van AMC geweest zijn om het succes van Breaking Bad niet helemaal weg te laten sijpelen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:33 schreef wolfrolf het volgende:
Gaat Gilligan niet die Saul Goodman spinoff runnen dan?
Dat heeft ook vooral een commercieel motief uiteraard.. gelukkig kiezen ze voor een spin-off en geen extra seizoen Breaking Bad.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:37 schreef Jivis het volgende:
[..]
Daar is niets over terug te vinden, maar ik denk het eigenlijk niet. Ik vraag me ook af hoeverre die hele spinoff (wat ik trouwens een erg matig idee vind) uit de koker van Gilligan komt.
Peter Gould gaat Better call Saul doen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:37 schreef Jivis het volgende:
[..]
Daar is niets over terug te vinden, maar ik denk het eigenlijk niet. Ik vraag me ook af hoeverre die hele spinoff (wat ik trouwens een erg matig idee vind) uit de koker van Gilligan komt. Dat zal eerder een idee van AMC geweest zijn om het succes van Breaking Bad niet helemaal weg te laten sijpelen.
Ja, de meth-addicts in New Mexico zijn de echte verliezersquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:03 schreef W.Heisenberg het volgende:
Eigenlijk is nu ook het hele 'meth-wereldje' dus uitgeroeidVan Tuco tot Gus tot Walter tot Lydia/de nazi's. Alleen Jesse is overgebleven.
Maar Vince is wel het hoofd van het schrijversteam. Dat een aflevering op naam van een andere auteur staat, wil niet zeggen dat dat niet met goedkeuring van Vince is.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:34 schreef DonnieDarkno het volgende:
[..]
Vince heeft toch bij lange na niet alle afleveringen geschreven? Ik dacht dat er maar een tiental van hem kwamen, de rest van andere schrijvers.
Ik vraag niet per sé om een twist. Wat ik miste, was daadwerkelijke spanning. De spanning kwam eigenlijk voornamelijk van: deze aflevering duurt maar 56 minuten, is er wel genoeg tijd om deze serie af te ronden.De aflevering was zeker een logisch einde, maar erg 'veilig' van de schrijvers.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:26 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Toch snap ik niet zo goed waarom je NOG een twist wilde zien in de allerlaatste aflevering.
Er zijn zoveel twists geweest in de serie, dat de makers hebben gekozen voor een einde waarin alles is afgehandeld mag dan wel voorspelbaar zijn, het past imo juist bij de serie om het nu eens zo te doen.
Daarbij zie ik ep16 niet als het einde, maar eps 14-16.
Wat voor twist had je gewild dan, Walt was al aan t doodgaan vanaf ep 1quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:47 schreef Roberto_BOZ het volgende:
[..]
Ik vraag niet per sé om een twist. Wat ik miste, was daadwerkelijke spanning. De spanning kwam eigenlijk voornamelijk van: deze aflevering duurt maar 56 minuten, is er wel genoeg tijd om deze serie af te ronden.De aflevering was zeker een logisch einde, maar erg 'veilig' van de schrijvers.
Wat bij Talking Bad ook wel bleek is dat heel veel gewoon in samenspraak tussen alle schrijvers ging. Zo zijn voor de finale tientalle mogelijke vertakkingen van het slot uitgewerkt om tot de 'beste' te komen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:45 schreef Tijn het volgende:
[..]
Maar Vince is wel het hoofd van het schrijversteam. Dat een aflevering op naam van een andere auteur staat, wil niet zeggen dat dat niet met goedkeuring van Vince is.
Klopt. Maar zeker is wel dat Tony Soprano nu in iedergeval dood is. James Gandolfini in iedergevalquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:11 schreef Trebo het volgende:
Ik vond het mwaah.. daarmee bedoel ik dat alle losse eindjes zijn ingevuld. Dit was het dan.
Het einde van 'The Sopranos' was pas goed.. daar wordt bij wijze van spreken zelfs vandaag nog over gefilosofeerd.
Seizoen 5.2 is waarschijnlijk een van de meest spannende seizoenen van een tv-serie ooit, dat de allerlaatste aflevering dan wat minder spannend is omdat ze al hints hadden gegeven naar hoe het ong. af zou lopen en het dus wat voorspelbaar was, boeiend!quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:47 schreef Roberto_BOZ het volgende:
[..]
Ik vraag niet per sé om een twist. Wat ik miste, was daadwerkelijke spanning. De spanning kwam eigenlijk voornamelijk van: deze aflevering duurt maar 56 minuten, is er wel genoeg tijd om deze serie af te ronden.De aflevering was zeker een logisch einde, maar erg 'veilig' van de schrijvers.
Ja die veel te duidelijke focus op de sleutelhanger en de ricine maakten het wel een beetje 'zwak' ofzo. De meeste spanning die ik had was 'ik zit naar de laatste minuten BB te kijkenquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:47 schreef Roberto_BOZ het volgende:
[..]
Ik vraag niet per sé om een twist. Wat ik miste, was daadwerkelijke spanning. De spanning kwam eigenlijk voornamelijk van: deze aflevering duurt maar 56 minuten, is er wel genoeg tijd om deze serie af te ronden.De aflevering was zeker een logisch einde, maar erg 'veilig' van de schrijvers.
inderdaad. En bovendien waren de twists vaak wel verrassend maar toch hadden ze steeds het niveau dat je dacht 'shit ja inderdaad dat ik daar zelf niet aan gedacht had'.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:26 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Toch snap ik niet zo goed waarom je NOG een twist wilde zien in de allerlaatste aflevering.
Er zijn zoveel twists geweest in de serie, dat de makers hebben gekozen voor een einde waarin alles is afgehandeld mag dan wel voorspelbaar zijn, het past imo juist bij de serie om het nu eens zo te doen.
Daarbij zie ik ep16 niet als het einde, maar eps 14-16.
Inderdaad, anders krijg je het "M. Night Shyamalan"-effect. Die heeft gewoon verplicht in al zijn films een twist. In het begin was dat leuk, maar uiteindelijk leidde het tot misbaksels (The Villagequote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:53 schreef Luigi het volgende:
Die plottwists óm het twisten (omdat iedereen dat tegenwoordig maar verwacht) zijn meestal zo gaar als wat. Soms is een verhaal gewoon klaar, af. Dat was hier het geval. Prima zo!
Misschien is een serie als my little pony meer wat voor je.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:46 schreef W.Heisenberg het volgende:
[..]
Heavy metal-fan die aangetrokken is tot het duistere zeker?
Er zijn tegenwoordig maar weinig films/series die er mee wegkomen idd. Het is standaard geworden een twist te bedenken. En daarmee voorspelbaar geworden.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:56 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Inderdaad, anders krijg je het "M. Night Shyamalan"-effect. Die heeft gewoon verplicht in al zijn films een twist. In het begin was dat leuk, maar uiteindelijk leidde het tot misbaksels (The Village). Plus, tijdens het kijken ben je veel te veel bezig met het ontdekken van mogelijke twists.
Hij is z´n tijd ver vooruit.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:56 schreef Karboenkeltje het volgende:
Ben ik de enige die het automatische spervuurgeweer een beetje stom vond? Als dat zo efficient zou zijn zou iedereen (elk leger) zo'n ding gebruiken.
tja als alles zo logisch zou zijn zou iedereen ricin gebruiken bij een vergiftigingquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:56 schreef Karboenkeltje het volgende:
Ben ik de enige die het automatische spervuurgeweer een beetje stom vond? Als dat zo efficient zou zijn zou iedereen (elk leger) zo'n ding gebruiken.
Er zijn goede voorbeelden, maar dat zijn vaak oudere films.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:57 schreef Luigi het volgende:
[..]
Er zijn tegenwoordig maar weinig films/series die er mee wegkomen idd. Het is standaard geworden een twist te bedenken. En daarmee voorspelbaar geworden.
quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:47 schreef Roberto_BOZ het volgende:
[..]
Ik vraag niet per sé om een twist. .
Goed lezenquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:48 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Wat voor twist had je gewild dan, Walt was al aan t doodgaan vanaf ep 1
Ja, dat zei ik eerder al. Het plan werkte ook wat te goed. Precies zo voor de deur kunnen parkeren, überhaupt door de poorten van die compound komen, ze checkten zijn achterklep niet eens even, enzovoort.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:56 schreef Karboenkeltje het volgende:
Ben ik de enige die het automatische spervuurgeweer een beetje stom vond? Als dat zo efficient zou zijn zou iedereen (elk leger) zo'n ding gebruiken.
Die snap ik nog, je hebt blijkbaar flink wat scheikundekennis nodig om dat spul te maken, het werkt niet al te snel en in een late fase is genezing nog mogelijk (concludeerde ik uit de vergiftigd-jongetje afleverig). Toch had ik liever gezien dat Walt een gifgas maakte of iets anders chemisch deed.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 12:00 schreef planethugo het volgende:
[..]
tja als alles zo logisch zou zijn zou iedereen ricin gebruiken bij een vergiftiging
Psssssst, Breaking Bad is niet echt he, noch is het realistisch.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:56 schreef Karboenkeltje het volgende:
Ben ik de enige die het automatische spervuurgeweer een beetje stom vond? Als dat zo efficient zou zijn zou iedereen (elk leger) zo'n ding gebruiken.
Maar sommige dingen zijn zelfs in fictie te stom. Maar ik zal er over ophouden.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 12:07 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Psssssst, Breaking Bad is niet echt he, noch is het realistisch.
quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:56 schreef Karboenkeltje het volgende:
Ben ik de enige die het automatische spervuurgeweer een beetje stom vond? Als dat zo efficient zou zijn zou iedereen (elk leger) zo'n ding gebruiken.
Ga die mafkees ook nog eens verdedigen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 12:07 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Psssssst, Breaking Bad is niet echt he, noch is het realistisch.
Ga je bandshirt wassen ofzo. Dat ik niet van extreem depressieve scene's hou wil niet zeggen dat het allemaal happy moet zijn.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:56 schreef habitue het volgende:
[..]
Misschien is een serie als my little pony meer wat voor je.
Waarom zouden ze ook? Het was al duidelijk dat ie een oud barrel had gejat om daar te komen en bij het fouilleren vonden ze niets. Het was geen politie die ook even in de 'trunk' wilden kijken.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 12:02 schreef Jivis het volgende:
ze checkten zijn achterklep niet eens even
het werkte idd misschien net iets té goed, maar hij wordt zelf ook neergeschoten en overlijdt eraan, dusjaquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 12:02 schreef Jivis het volgende:
[..]
Ja, dat zei ik eerder al. Het plan werkte ook wat te goed. Precies zo voor de deur kunnen parkeren, überhaupt door de poorten van die compound komen, ze checkten zijn achterklep niet eens even, enzovoort.
Al had Walt zich daarvoor wel neergezet als een terminale angsthaas, waardoor ze niet echt argwaan hadden.
Klopt. Het heeft me verder ook niet zo gestoord.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 12:10 schreef planethugo het volgende:
[..]
het werkte idd misschien net iets té goed, maar hij wordt zelf ook neergeschoten en overlijdt eraan, dusja
maar dat was bij de eliminatie van Gus net zo, Walt blaast hem op en wist eenvoudig zijn sporen uit door het lab in de fik te zetten en niemand die hem gezien heeft.
442 procent meer kijkers in vergelijking met de finale van 2 jaar geleden toen gus opgeblazen werd. Na dat seizoen besloot AMC dat het nog maximaal 16 afleveringen wilde maken en dat het daarbij bleef, ik denk dat ze nu wel een beetje spijt daarvan hebbenquote:For the grand series finale Sunday night, Breaking Bad hit 10.3 million viewers, with a 5.2 rating among adults 18-49.
Let me explain how crazy that is. Do you know what the fourth season finale of Breaking Bad delivered a mere two years ago? That was the gripping “Face Off” episode that capped Walter vs. Gus’ deadly season-long chess game. Go on, guess…
The fourth season finale delivered only 1.9 million viewers. And at the time, that rating was actually considered good news. Because that was up 23 percent from season three. So two years and only 16 episodes later (since the fifth season was split into two runs of eight episodes each), Breaking Bad viewership has skyrocketed an astounding 442 percent.
Dat was geen ricine.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 12:03 schreef Karboenkeltje het volgende:
[..]
(concludeerde ik uit de vergiftigd-jongetje afleverig)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |