Gezonde mensen poepen juist vaker omdat ze een gezonder, vezelrijker dieet hebben.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 13:17 schreef Hier het volgende:
Bah. Als er minder dikke mensen zouden zijn, was er meer toiletpapier. Stonden er meer bomen op de aarde en hadden we meer kunnen genieten van houten goederen. Nee, er moet weer toiletpapier gemaakt worden om de twee porties Chinees weg te kunnen vegen.
quote:
quote:
quote:Op zondag 29 september 2013 21:14 schreef Catch22- het volgende:
Wie betalen voor jouw gezondheidsproblemen denk je?
Juist.
quote:Op zondag 29 september 2013 21:14 schreef katindeboom het volgende:
Jawel. Het doet pijn aan mijn ogen.
quote:Op zondag 29 september 2013 21:15 schreef Susteren het volgende:
Ts is dik, lelijk, arm en ongemanierd
Pauper
quote:Op zondag 29 september 2013 21:16 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Dikke mensen zijn veel goedkoper slanke mensen, want ze gaan eerder dood.
quote:Op zondag 29 september 2013 21:16 schreef Vasiliov het volgende:
Je verpest het straatbeeld. In België is dat sowieso al niet al te mooi.
quote:Op zondag 29 september 2013 21:16 schreef hoink581 het volgende:
Je neemt meer plaats in in het OV zonder hiervoor te betalen.
quote:Op zondag 29 september 2013 21:17 schreef wenfer2 het volgende:
Ts is arm, dik en lelijk!
En tevens een proleet!
quote:Op zondag 29 september 2013 21:19 schreef BlueNumber het volgende:
Je vervuilt mijn horizon met je walgelijke verschijning.
quote:
En dat allemaal op 1 pagina.quote:
zei de alcoholist.quote:
Neen. Als de vraag minder groot zou zijn, hoeven de supermarkten de producten niet in te kopen en kan de vraag ergens anders worden uitgestald.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 13:40 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Alsof fastfood ketens en supermarkten alle producten die niet verkocht worden richting afrika verschepen. Nee sorry, dat heeft toch echt niks met onze dikke medemens te maken. Dat er in theorie genoeg voedsel is voor mensen in afrika als men in westerse landen eens normaal zou eten is waar, maar in de praktijk verandert dat feit niks. Het bestaan van het eten is niet genoeg, het moet er ook nog komen.
Dus alleen gezonde mensen hebben een vezelrijk dieet?quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 13:44 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Gezonde mensen poepen juist vaker omdat ze een gezonder, vezelrijker dieet hebben.
quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 13:44 schreef HSG het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
En dat allemaal op 1 pagina.
Vaker. Ik denk over het algemeen wel ja.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 14:12 schreef Hier het volgende:
[..]
Dus alleen gezonde mensen hebben een vezelrijk dieet?
Dikke/ongezonde mensen hebben dacht ik juist vaker last van verstopping, dus harde drollen.quote:Het eten van vezels = stevige drol die zo uit je anus schiet = minder vegen.
Dikke mensen hebben vaak een zachte drol, grote hoeveelheden = meer vegen.
Of hij kon nooit naar school natuurlijk..quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 14:20 schreef Krabs het volgende:
'die lichaam'Kan je er weer niet bij met je worstenvingers?
Verstoppingen komt bij iedere plumage volk voor.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 14:31 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Vaker. Ik denk over het algemeen wel ja.
[..]
Dikke/ongezonde mensen hebben dacht ik juist vaker last van verstopping, dus harde drollen.
Lekker gesprek dit.
En het zweet van hun voorhoofd.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 14:35 schreef Hier het volgende:
[..]
Dikke mensen hebben vaak ook nog servetten nodig om hun eten achter hun oren weg te halen. Weer een boom.
Dat zal het denk ik zijn. De gemeentedienst zal wel niet een heftruck kunnen missen voor het vervoer.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 14:34 schreef Duzzy het volgende:
[..]
Of hij kon nooit naar school natuurlijk..
Je wordt niet slanker van humor hoorquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 15:11 schreef Fera het volgende:
Iemand mag best dik zijn, als hij of zij het maar kan compenseren met humor.
Tot nu toe heeft TS mij meer laten huilen dan lachen.
Heb ik gezegd dat je er slanker van wordt?quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 15:19 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Je wordt niet slanker van humor hoor
Hoewel, beetje lachen dood de calorien als geen ander.
Gewoon aftrainen die hap.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 15:20 schreef Fera het volgende:
[..]
Heb ik gezegd dat je er slanker van wordt?
Als dikke mensen erg grappig zijn, neem ik hun dikheid voor lief.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |