SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. SPOILER: alle gamertagsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.met dank aan Reemi ![]()
bromancequote:Op zaterdag 28 september 2013 20:59 schreef Tim86 het volgende:
Eerste wat Cillessen doet is een Vermeertje
Wel zwak uitgekomenquote:Op zaterdag 28 september 2013 20:59 schreef Tim86 het volgende:
Eerste wat Cillessen doet is een Vermeertje
Chinese tijdzones?quote:Op zaterdag 28 september 2013 21:03 schreef wonton het volgende:
Mn ritme is naar de klote![]()
Hele week gemiddeld 4 uur geslapen per dag. Gisteren lag ik om 10 uur al te tukken en werd vanochtend om 8 uur wakker. 2 uur geleden weer inslaap gevallen.
Wil die op zich ook wel even proberen, alleen moet ik dan mijn hele team omgooien, kan El Shaarawy wel kopen maar er zijn niet echt RWs in de Serie A. Misschien even Cerci of Candreva uitproberen.quote:Op zaterdag 28 september 2013 20:58 schreef Tim86 het volgende:
[..]
433(4) bevalt me echt heel goed. Vorig jaar was 4222 ook mijn favo formatie.
Cerci ziet er heel goed uit vind ik.quote:Op zaterdag 28 september 2013 21:05 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Wil die op zich ook wel even proberen, alleen moet ik dan mijn hele team omgooien, kan El Shaarawy wel kopen maar er zijn niet echt RWs in de Serie A. Misschien even Cerci of Candreva uitproberen.
Cerci lijkt me erg goed.quote:Op zaterdag 28 september 2013 21:05 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Wil die op zich ook wel even proberen, alleen moet ik dan mijn hele team omgooien, kan El Shaarawy wel kopen maar er zijn niet echt RWs in de Serie A. Misschien even Cerci of Candreva uitproberen.
quote:Op zaterdag 28 september 2013 21:06 schreef Djeetje het volgende:
[..]
Cerci ziet er heel goed uit vind ik.
Speelde vorig jaar ook al prima hoor. Al zou ik eerder voor 3-4-3 gaan.quote:Op zaterdag 28 september 2013 21:08 schreef Confetti het volgende:
Zou een 3-4-2-1 nog steeds zelfmoord zijn dit jaar? Ik speel nu een 3-5-2 en mijn middenveld wordt toch vaak overgeslagen door de tegenstander. Kan ik net zo goed met zoveel mogelijk aanvallers spelen..
Echt he. Ik speel niks anders. In dat Franse team klopte zowat alles. Verdedigend, opbouwend en aanvallend perfect. Vooral met Diaby en Pogba op cm (allrounders). Alleen jammer dat de 3 voorin vaak buitenspel staan.quote:Op zaterdag 28 september 2013 20:58 schreef Tim86 het volgende:
[..]
433(4) bevalt me echt heel goed. Vorig jaar was 4222 ook mijn favo formatie.
El Shaa kan je wel van Crookk kopen, die gaat hem ragesellen.quote:Op zaterdag 28 september 2013 21:10 schreef Tobi-wan het volgende:
Zal El Shaarawy en Cerci eens uitproberen. Bij dat team is het nog wel leuk om Pirlo op CAM te zetten, alleen dat ga ik niet met coins halen vrees ik.
miss heeft de sugar daddy van dreetje nog wat fifa points voor jequote:Op zaterdag 28 september 2013 21:10 schreef Tobi-wan het volgende:
Zal El Shaarawy en Cerci eens uitproberen. Bij dat team is het nog wel leuk om Pirlo op CAM te zetten, alleen dat ga ik niet met coins halen vrees ik.
Haha, wel een aanrader dus.quote:Op zaterdag 28 september 2013 21:11 schreef Thorb het volgende:
[..]
El Shaa kan je wel van Crookk kopen, die gaat hem ragesellen.
daarom silver cupquote:Op zaterdag 28 september 2013 21:13 schreef Kiid het volgende:
Nu ik in divisie 4 zit kan ik wel al concluderen dat hoe hoger je komt in de divisies, hoe populairder die hoge steekballen zijn
4 alquote:Op zaterdag 28 september 2013 21:13 schreef Kiid het volgende:
Nu ik in divisie 4 zit kan ik wel al concluderen dat hoe hoger je komt in de divisies, hoe populairder die hoge steekballen zijn
Dat merkte ik daarvoor ook al. Hoe hoger de divisie, hoe meer ze de zwakke punten van het spel abusen, maar dat is ieder jaar zo. In div 1 kwam je de meeste en ergste pace abusers tegen vorig jaar.quote:Op zaterdag 28 september 2013 21:13 schreef Kiid het volgende:
Nu ik in divisie 4 zit kan ik wel al concluderen dat hoe hoger je komt in de divisies, hoe populairder die hoge steekballen zijn
Hoe dan?quote:Op zaterdag 28 september 2013 21:17 schreef Djeetje het volgende:
Ronaldinho versnelt even een verdediger van 76 pace
Ja, alleen vorig jaar zat iedereen wel zowat in divisie 1 omdat er niet zoveel divisies zijn. Hopelijk is dat dit jaar wel anders en iets wat meer competitiever.quote:Op zaterdag 28 september 2013 21:18 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Dat merkte ik daarvoor ook al. Hoe hoger de divisie, hoe meer ze de zwakke punten van het spel abusen, maar dat is ieder jaar zo. In div 1 kwam je de meeste en ergste pace abusers tegen vorig jaar.
Invloed van degene die ermee speelt he, die is immers sneller dan Bolt.quote:
Gaat hard..van 4k naar 5.5k alweer in 2 uur tijdquote:
Nadat die van mij verkocht keek ik op de markt, hebben een paar clowns er 40 opgezet voor 4500. meteen de prijs 1k omlaagquote:Op zaterdag 28 september 2013 21:20 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Gaat hard..van 4k naar 5.5k alweer in 2 uur tijd
Ik heb ook zo vaak de prijs een paar k verhoogd zonder ze allemaal te hebben. Kan je lachen maar het levert tonnen op.quote:Op zaterdag 28 september 2013 21:23 schreef _NZT_ het volgende:
Zo mooi als iemand een speler probeert te price fixen met ongeveer de helft van de exemplaren van die speler op de markt
ruiterquote:Op zaterdag 28 september 2013 21:24 schreef Thorb het volgende:
[..]
Ik heb ook zo vaak de prijs een paar k verhoogd zonder ze allemaal te hebben. Kan je lachen maar het levert tonnen op.
Dat vraag ik me ook af hij begon 1 meter achter hem en hij kruipt in een keer voor hemquote:
Je snapt het niet. Hoe kan Ronaldinho iemand versnellen dan? Had hij er zelf een pacekaartje op gedaanquote:Op zaterdag 28 september 2013 21:26 schreef Djeetje het volgende:
[..]
Dat vraag ik me ook af hij begon 1 meter achter hem en hij kruipt in een keer voor hem
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |