Jop... Al is het nog steeds niet smooth lol.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 14:58 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Als je battlelog sluit krijgt je trouwens ook een enorme fps boost
Gaat wel van pas komen denk ikquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 16:10 schreef hiddit het volgende:
Is er nog intressen voor een teamspeak server?
Ik heb er nog 1 zo goed als ongebruikt staan
Op de Xbox weet ik niet eens waar ik die kut beta moet vinden. Zat vanmiddag op de Xbox en heb wat gezocht maar uit frustratie dat ding uitgedaan en naar de PC gegaan.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 16:38 schreef DutchErrorist het volgende:
Ik kan verdomme niet die beta downloaden op mijn 360 ondanks dat ik premium heb. (locale switch naar UK en uitloggen al geprobeerd).
50 FPS stabiel is zeer speelbaar anders, maar die stabiliteit is er dan steeds maar even.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 16:52 schreef BurnaBoy het volgende:
Ik heb zelf met
i7 2600k
8gb ram
HD7950 3gb
1080P
een 70-80fps met alles op low. En dan nog sloten framedrops/fps lag/stutters.
Met alles op high zat ik rond de 50 dacht ik zo.
Gewoon niet leuk speelbaar online. Ik wacht wel even tot de eerste paar patches in deze beta voordat ik verder ga spelen.
Gewoon vanaf een gebouw met een RPG knallen, niks mis meequote:Op dinsdag 1 oktober 2013 18:52 schreef Afwazig het volgende:
Heb de settings op auto laten staan (meeste op high en sommigen Ultra) en op Full HD draait het prima met deze specs:
Core i7 3820
16 gig quad channel
HD 7870 2GB
Voertuigen zijn echt niet kapot te krijgen lijkt het wel trouwens.
Rot op.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 19:40 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Gewoon vanaf een gebouw met een RPG knallen, niks mis mee
Zou je zeggen ja, maar het is dus niet stabiel, gigantische hits als je hoeken omloopt en grote camera shifts hebt.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 17:42 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
50 FPS stabiel is zeer speelbaar anders, maar die stabiliteit is er dan steeds maar even.
Jawel.quote:
Was met BF3 in de beta ook...quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 20:41 schreef BurnaBoy het volgende:
[..]
Zou je zeggen ja, maar het is dus niet stabiel, gigantische hits als je hoeken omloopt en grote camera shifts hebt.
Heeft nog wat werk nodig iig
omdat het een beta is misschien?quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 21:31 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Ik ben nog niet overtuigd. Op de PC loopt het niet fijn.
Tis ook écht geen boeiende map...quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 21:37 schreef VelitoX het volgende:
[..]
Hmjah dat is altijd het geval als het maar 1 map is, gelukkig wel 2 varianten.
Loopt prima hier.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 21:31 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Ik ben nog niet overtuigd. Op de PC loopt het niet fijn.
Is idd wel handig om te weten waar je heen kan lopen qua routesquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 22:27 schreef Afwazig het volgende:
Heb deze map ook al in de Alpha gespeeld dus ik ken hem ook wel met gemak.
battlelog flushen oid. zie ergens topic op http://reddit.com/r/battlefield_4quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:11 schreef Topiek het volgende:
Bij mij launched hij niet, als ik op join server druk. Met geen enkele browser. Iemand een idee?
hij staat wel tussen mijn processen in taskmanager. Maar doet verder niks.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 23:32 schreef fyah het volgende:
[..]
battlelog flushen oid. zie ergens topic op http://reddit.com/r/battlefield_4
Ja, deed hij bij mij ook. ATI?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 08:05 schreef dennis3d het volgende:
Wil even snel potje doen..
Gaat het zeiken om videokaart update...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |