quote:Op vrijdag 4 oktober 2013 19:57 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]Dat is one hell of een onderhandeling geweest zeg!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"...while I'm supposed to marry her brother, a renowned pillow biter." Cersei Lannister
"Float like a butterfly, sting like a bee, look ridiculous." Rory the Roman
"It's smaller on the outside." Clara Oswin Oswald
Ik heb ze daar nog nooit zien controlerenquote:Op zondag 6 oktober 2013 16:42 schreef WheeleE het volgende:
Deze mijnheer stond zojuist rustig op een hoekje van de kruising hier te wachten, nét niet helemaal uit het zicht.
[ afbeelding ]
Nog geen 30 seconden nadat ik de foto maakte zoeft er een dikke grijze Mercedes door rood, en prompt schiet mijnheer Motoragent van zijn plek.![]()
Leedvermaak is het leukste vermaak
Ik ook niet, dit was echt de eerste keer. Een succesvolle eerste keer ookquote:Op zondag 6 oktober 2013 17:41 schreef kipptje het volgende:
[..]
Ik heb ze daar nog nooit zien controleren
hm, daar rijd ik elke dag en echt veel mensen rijden daar door rood...quote:Op zondag 6 oktober 2013 17:50 schreef WheeleE het volgende:
[..]
Ik ook niet, dit was echt de eerste keer. Een succesvolle eerste keer ook
Negatief!quote:Op maandag 7 oktober 2013 19:09 schreef MissMSX het volgende:
We hebben de AVE overleefd gelukkig
Is die zuigeling er nou al eens een keer btw?
Spaanse hogesnelheidslijnquote:
aha!quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 09:11 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Spaanse hogesnelheidslijn
Lastig kind. Nu al
Geen ideequote:Op dinsdag 8 oktober 2013 23:07 schreef o.us2.0 het volgende:
Aangezien ik een Rotterdammer en voor de betere Aziatische restaurants jullie kant van de Randstadrail/A13/provincie op moet heb ik de volgende vragen:
Wat zijn de betere Koreaanse BBQ-restaurants? En hebben jullie ook Japanse restaurants die gerund worden door Japanners? (Dus geen halfgare keten als Sumo of Shabu Shabu).
En wat zijn, kort gezegd, de betere Aziatische restaurants? Dus Chinees/Koreaans/Japans/Thai
Mijn dank is groot.
Ik raad Istana aan. Indonesisch, maar da's ook Aziatisch hequote:Op dinsdag 8 oktober 2013 23:07 schreef o.us2.0 het volgende:
Aangezien ik een Rotterdammer en voor de betere Aziatische restaurants jullie kant van de Randstadrail/A13/provincie op moet heb ik de volgende vragen:
Wat zijn de betere Koreaanse BBQ-restaurants? En hebben jullie ook Japanse restaurants die gerund worden door Japanners? (Dus geen halfgare keten als Sumo of Shabu Shabu).
En wat zijn, kort gezegd, de betere Aziatische restaurants? Dus Chinees/Koreaans/Japans/Thai
Mijn dank is groot.
Heeft de blokker ze niet oid? Hema zou misschien ook nog kunnen...quote:Op woensdag 9 oktober 2013 21:56 schreef WheeleE het volgende:
Lalalalala. Is het al weekend?
En heeft er iemand tips voor waar ik een goede metalen thermobeker kan vinden? Mijn oude is stuk beyong repair, en plastic bekers zijn kut. En internet geeft alleen maar relatiegeschenken. Twee bekers is prima, maar een minimumbestellin van 250 is wat teveel van het goede...
Die hebben alleen kunststof bekers, en daarin is de inhoud na een krap uurtje al lauw. Metalen bekers isoleren beter, na een dik uur is het nog steeds heet.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 22:26 schreef kipptje het volgende:
[..]
Heeft de blokker ze niet oid? Hema zou misschien ook nog kunnen...
Stelt ook niet meer zoveel voor, toch? Een paar kleine onzinnige winkeltjes, een casinootje en vd Valk; mis je niks aan.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
Van mij mogen ze dat lelijke ding direct afzinken. Wat een ongelofelijk archirectonisch misbaksel zegquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 13:47 schreef n00b13 het volgende:
Pier is nostalgie. Nu staat de deur open voor sloop.
Dat mag jij vinden natuurlijk. Ik vind het zo stom dat alles wat ik me als kind kan herinneren gesloopt wordt.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 20:16 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Van mij mogen ze dat lelijke ding direct afzinken. Wat een ongelofelijk archirectonisch misbaksel zeg
Horizonvervuiling vind ik het!
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawquote:Op vrijdag 11 oktober 2013 20:47 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Dat mag jij vinden natuurlijk. Ik vind het zo stom dat alles wat ik me als kind kan herinneren gesloopt wordt.
Het enige wat er nog is uit mijn jeugd zijn de trams. Verder is alles geslooptEn ik ben van '91 kun je nagaan.
Nee. Het huis waar ik woonde tot mijn 12e is plat (de hele buurt is totaal veranderd). De basisschool waar ik heen ging is plat. Het Stadion Zuiderpark is naar de knoppen. De pier gaat weg.quote:Op vrijdag 11 oktober 2013 20:51 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw
Volgens mij staat er nog genoeg ouwe meuk overeind, maar ik kan me je gevoel wel voorstellen hoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |