Elke keer als ik denk dat ze allemaal het licht hebben gezien om eens te nokken met al dat geleuter, dan begint het weerquote:Op woensdag 2 oktober 2013 08:45 schreef utrecht1970 het volgende:
IN de telegraaf nu een artikel dat rafael graag een tweede kind wil, gezegd door de zus van sabia.
Leuk als je schoonzus tegen de pers meldt, dat je al druk aan het oefenen/proberen bent voor een tweede kind
Of begint de Telegraaf weer. Dit riepen ze zelf weken geleden al.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 08:52 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Elke keer als ik denk dat ze allemaal het licht hebben gezien om eens te nokken met al dat geleuter, dan begint het weer
dat liep sabia toch al tijden rond te bazuinen? ze was alleen nog niet zwanger toen dat in de krant kwam.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 08:45 schreef utrecht1970 het volgende:
IN de telegraaf nu een artikel dat rafael graag een tweede kind wil, gezegd door de zus van sabia.
Leuk als je schoonzus tegen de pers meldt, dat je al druk aan het oefenen/proberen bent voor een tweede kind
whut??? derde kind? ze heeft er toch al vier (oké dr is er eentje overleden maar die telt toch ook wel mee? )quote:Rafael van der Vaart wil dolgraag tweede kind'
van onze redactie
AMSTERDAM -
Rafael van der Vaart heeft altijd al een tweede kind gewild, maar tijdens zijn huwelijk met Sylvie Meis was dat er tot zijn grote spijt niet van gekomen.
Dat verteld Lydia Engizek, de zus van Sabia aan het blad Story.
"Ik weet dat Rafael tijdens zijn huwelijk met Sylvie al dolgraag een tweede kindje had willen krijgen."
Helaas voor de voetballer is dat nooit gebeurd, maar Sabia zou daar wel eens verandering in kunnen brengen.
"Sabia wil Rafael nog een keer vader maken, ze zijn er serieus mee bezig."
Als het stel aan gezinsuibreiding begint wordt dat voor Sabia haar derde kind, ze heeft al twee kinderen uit haar huwelijk met Khalid Boulahrouz, en voor van der Vaart zijn tweede, hij heeft een zoon uit zijn huwelijk met Sylvie.
Ze heeft er toch geen vier? Of ben ik nu heel ongevoelig? Ze heeft er 3 rondlopen. In dat licht, snap ik die opmerking wel.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 08:59 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
whut??? derde kind? ze heeft er toch al vier (oké dr is er eentje overleden maar die telt toch ook wel mee? )
Dit snap ik dan weer niet.quote:Dat verteld Lydia Engizek, de zus van Sabia aan het blad Story.
Zoiets komt best verwijtend overquote:"Ik weet dat Rafael tijdens zijn huwelijk met Sylvie al dolgraag een tweede kindje had willen krijgen."
maar dan nog, die grote leeft nog wel en is nummer 1, die kleintjes hebben volgnummer 2 en 3 dan.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:05 schreef Copycat het volgende:
Dat overleden kind 'heeft' ze natuurlijk niet meer.
Echt? Het zegt alleen maar dat hij dolgraag een tweede wilde.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:05 schreef Pisces29 het volgende:
En dan dit ook hè
[..]
Zoiets komt best verwijtend over
Klopt!quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:06 schreef lady-wrb het volgende:
maar dan nog, die grote leeft nog wel en is nummer 1, die kleintjes hebben volgnummer 2 en 3 dan.
dan is saab toch bezig aan dr vierde?
Ah zo! Je hebt gelijk.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:06 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
maar dan nog, die grote leeft nog wel en is nummer 1, die kleintjes hebben volgnummer 2 en 3 dan.
dan is saab toch bezig aan dr vierde?
Er loopt een scheiding die meer in dan buiten de media speelt. En dan dingen gaan roepen die betrekking hebben op de vorige relatie. Alsof er geen verkapte sneren in kunnen zitten, aangezien Saab en Sylvie al lekker bashen in interviews. Gaat een 'zus van' dan puur informatieve dingen roepen? Daarbij is zij ziek geweest, dus ik snap zo'n opmerking niet. Wie weet kon het gewoon echt niet...quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:07 schreef Noek het volgende:
[..]
Echt? Het zegt alleen maar dat hij dolgraag een tweede wilde.
Dat was dan ook geen quote van de zus, maar artistieke vrijheid van de redactie....quote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:08 schreef Copycat het volgende:
[..]
Klopt!
Dat heeft die zus dan mooi verkeerd verteld.
ja en dit wordt dan vader nr 3 als ik het goed heb begrepenquote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:06 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
maar dan nog, die grote leeft nog wel en is nummer 1, die kleintjes hebben volgnummer 2 en 3 dan.
dan is saab toch bezig aan dr vierde?
mwah, met haar budget zit een ritje antinori dr wel inquote:Op woensdag 2 oktober 2013 09:54 schreef Leandra het volgende:
Het zou nog vreemder zijn als ze nog een kind zou krijgen met vader #1 of vader #2.....
De kans dat er nog een vader #4 of #5 komt is iig vrij klein, gezien haar leeftijd![]()
Kan die zus d'r klep niet eens dicht houdenquote:Op woensdag 2 oktober 2013 12:35 schreef Tuinfluitert het volgende:
Lydia Engizek in Story : Het is toch niet te verkopen dat Khalid Boulahrouz mijn zus Sabia in de schoenen wil schuiven dat zijn carrière niet is geworden wat hij ervan hoopte. Je kunt mijn zus niet aanrekenen dat hij constant geblesseerd was. Als hij op het veld een verkeerde move maakt, dan doet hij dat toch zélf? De afgelopen twee jaar dat hij in Portugal voetbalde, was Sabia er al niet eens meer bij!
http://www.showvandaag.nl(...)oer-rafael-vd-vaart/
je kunt inderdaad vaak gewoon beter niets zeggen. Ze willen vaak rechtzetten wat de tegenpartij heeft beweerd, maar je mond houden is op lange termijn echt beter, en mss ook wel voor je image..quote:Op woensdag 2 oktober 2013 13:20 schreef utrecht1970 het volgende:
Die lydia heeft wel een punt, maar flikker op, waarom de hele tijd je beklag in de media doen.
Net een stelletje kleuters, als zij wat zegt, dan doe ik het ook.......leuk voor alle betrokken kinderen
Dus net zo sneu als ik eerder al zei. Wat een troela.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 13:19 schreef letmehearyouscream het volgende:
Lydia zegt tevens tegen de Story dat er tijdens het huwelijk van Raf en Syl redenen waren dat er geen tweede kindje kon komen, maar dat eht niet aan haar was om die redenen naar buiten te brengen. Mocht ze dit echt gezegd hebben en ze doelt op de gezondheid van Sylvie, dan vind ik t eerlijk gezegd al laag dat ze dit zo stelt. Dan doet ze wel chique door het zogenaamd niet te evrtellen, maar toch..
In feite impliceert ze dat er juist andere redenen zijn dan de gezondheid van Sylvie.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 13:19 schreef letmehearyouscream het volgende:
Lydia zegt tevens tegen de Story dat er tijdens het huwelijk van Raf en Syl redenen waren dat er geen tweede kindje kon komen, maar dat eht niet aan haar was om die redenen naar buiten te brengen. Mocht ze dit echt gezegd hebben en ze doelt op de gezondheid van Sylvie, dan vind ik t eerlijk gezegd al laag dat ze dit zo stelt. Dan doet ze wel chique door het zogenaamd niet te evrtellen, maar toch..
Wel een geil jurkiequote:Op vrijdag 4 oktober 2013 09:45 schreef Starlie het volgende:
http://www.telegraaf.nl/p(...)its_bierfeest__.html
Iets zegt mij dat ze geen slok van dat biertje op heeft!![]()
Korte vakantie trouwens dan die ze met Damian en de Nanny had!
Ze ziet er goed uit! Altijd wel maar ze straalt!quote:Op vrijdag 4 oktober 2013 15:45 schreef Tuinfluitert het volgende:
Sylvie was donderdag bij de Duitse Televisie Awardshow in Keulen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Fijn voor hemquote:Boulahrouz tekent bij Bröndby IF
Khalid Boulahrouz speelt de rest van het seizoen in Denemarken. De 31-jarige verdediger heeft maandag een contract getekend bij Bröndby IF.
Boulahrouz kocht een paar weken geleden zijn nog doorlopende verbintenis bij Sporting Lissabon af. Hij kwam vorig seizoen nauwelijks in actie voor de Portugezen.
Hij is blij met zijn nieuwe club. ''Ik kan niet wachten om met mijn teamgenoten de grasmat op te gaan'', zei hij bij zijn presentatie.
''Ik heb een heel goede indruk van de club. Iedereen heeft er alles aan gedaan om me thuis te laten voelen. Voor een nieuwe speler bij een nieuwe club in een nieuw land is dat enorm belangrijk. Ik voel me fit en verwacht snel aan de slag te kunnen.''
Die hij 4 keer in het jaar ziet volgens Lydiaquote:Op maandag 7 oktober 2013 14:23 schreef alors het volgende:
[..]
Fijn voor hemOok een stuk dichterbij de kinderen.
Oeh, kapsel en haarkleur, mooi!quote:Op vrijdag 4 oktober 2013 15:45 schreef Tuinfluitert het volgende:
Sylvie was donderdag bij de Duitse Televisie Awardshow in Keulen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Lol ze hadden hem dus eerst gewoon voor een paar duizend onder de prijs van 2006 te koopquote:Op maandag 7 oktober 2013 22:46 schreef Tuinfluitert het volgende:
Sinds mei staat de villa in Uitgeest van Sylvie en Rafael te koop, de vraagprijs is met 24.000 euro verlaagd en staat nu te koop voor 495.000 euro.
Zelf kochten Rafael en Sylvie de villa voor 539.000 en lieten er in 2006 een hypotheek op vestigen van 924.000.
[ afbeelding ]
Ook hun grond aan de Eeuwigelaan in Bergen staat te koop voor 1.995.000.
Bij het stuk land hoort een duingebied van 100 bij 55 meter.
[ afbeelding ]
Wat een Pikkie Plessen lookquote:Op vrijdag 4 oktober 2013 15:45 schreef Tuinfluitert het volgende:
Sylvie was donderdag bij de Duitse Televisie Awardshow in Keulen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 7 oktober 2013 22:47 schreef Tuinfluitert het volgende:
[ [url=http://l3.yimg.com/bt/api/res/1.2/UydsmhEox7FrNBTmHOwW0g--/YXBwaWQ9eW5ld3M7cT04NTt3PTYzMA--/http://media.zenfs.com/de(...)-2013.jpg]afbeelding[/url] ]
Sylvie zegt dat ze niet bereid is om veel tijd te besteden aan het vinden van een nieuwe partner. 'Ik concentreer me op Damían en op mijn werk. Volgens mij zou iedere vrouw die werkt en een kind moet opvoeden dat doen. Het jaar 2013 is niet gemakkelijk geweest, maar ik probeer het leven zo goed mogelijk in te richten".
http://www.bild.de/unterh(...)e-32672282.bild.html
Ja, misschien wel, tussen de reisjes door....quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 00:01 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Misschien meent ze het wel? Dan zou het toch niet gek zijn?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |