Dit, daarbij is er sowieso geen kind te bekennen op die foto....quote:Op maandag 30 september 2013 12:30 schreef Greys het volgende:
[..]
Niet als er meerdere reden te bedenken zijn wanneer het NIET raar is
Zoals gezegd, misschien heeft ze Damian pas volgende week weer en ging ze gewoon iets leuks doen met een kennis. Misschien was ze uitgenodigd door een zakenrelatie. Etc.
Zou dat echt zo zijn? Want er zijn toch wel meer vrouwen die na die ziekte kinderen hebben gekregen? Niet elke vrouw is hetzelfde natuurlijk maar ik heb hier weleens gelezen dat de medicatie welke zij kreeg niet eens de heftigste is geweest (voor haar wel natuurlijk, logisch).quote:Op maandag 30 september 2013 15:12 schreef sherezade het volgende:
Ah nu weten we wel dat ze waarschijnlijk geen kinderen meer kon en mocht krijgen door haar ziekte![]()
Nee, maar als je kanker door hormonen veroorzaakt wordt (en die kans is bij haar best aanwezig), is een zwangerschap een enorm risico waarvan je je af moet vragen of je dat wel aan wil gaan. Het kan dan wel, maar het kan ook weer niet... zoiets.quote:Op maandag 30 september 2013 15:18 schreef Starlie het volgende:
[..]
Zou dat echt zo zijn? Want er zijn toch wel meer vrouwen die na die ziekte kinderen hebben gekregen? Niet elke vrouw is hetzelfde natuurlijk maar ik heb hier weleens gelezen dat de medicatie welke zij kreeg niet eens de heftigste is geweest (voor haar wel natuurlijk, logisch).
Ah oké, dank je wel! Gelukkig heb ik er niet zoveel verstand van!quote:Op maandag 30 september 2013 15:19 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Nee, maar als je kanker door hormonen veroorzaakt wordt (en die kans is bij haar best aanwezig), is een zwangerschap een enorm risico waarvan je je af moet vragen of je dat wel aan wil gaan. Het kan dan wel, maar het kan ook weer niet... zoiets.
Dat vond ik eigenlijk het enige echt storende idd, dat elke vraag eigenlijk met een 'Ik doe/vind/wil/houd van' van Sylvie begint, waarna de vraag pas naar Cheryl gaat. Als ik in de redactie van dat blad zat had ik gezegd dat ze dat een beetje meer afwisselend had moeten noteren in het interview, niet steeds eerst over jezelf en dan pas over de ander.quote:Op maandag 30 september 2013 14:49 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Ik krijg bij dat interview en zeker bij die eruitgeknipte stukjes heel erg het idee van een verplaswedstrijd voor vrouwen, waarbij Sylvie op voorhand al probeert te winnen. Zou ze echt zó onzeker zijn?
Dat komt uit Amerika, volgens mij, als je naar MTV kijkt ofzo (quote:Op maandag 30 september 2013 15:32 schreef Greys het volgende:
Dat vond ik eigenlijk het enige echt storende idd, dat elke vraag eigenlijk met een 'Ik doe/vind/wil/houd van' van Sylvie begint, waarna de vraag pas naar Cheryl gaat. Als ik in de redactie van dat blad zat had ik gezegd dat ze dat een beetje meer afwisselend had moeten noteren in het interview, niet steeds eerst over jezelf en dan pas over de ander.
Nou eh, hoeveel mensen hebben trek in een draagmoederquote:Op maandag 30 september 2013 15:16 schreef Leandra het volgende:
Met de huidige technologie zal er nog prima eea mogelijk zijn geweest qua kinderen krijgen, desnoods met behulp van een draagmoeder.
Ja dat, Cheryl zou er een hele venijnige opmerking over kunnen makenquote:Op maandag 30 september 2013 14:38 schreef kvd het volgende:
[..]
Voor mij maakt het Damian/ziek zijn-gedeelte het zo erg. Een voorheen zieke vrouw die waarschijnlijk geen kinderen meer kan krijgen en daarom haar kind als een zegen ziet vraagt aan een vrouw die nog wel kinderen kan krijgen of haar dieren het belangrijkste zijn. Tuurlijk, Cheryl heeft geen kinderen, dus haar hondjes zijn het belangrijkst. Maar waarschijnlijk veranderd er wel wat als ze wel een kind heeft.
De uitgangspunten van beide dames zijn zo verschillend hierin. Beetje appels met peren vergelijken
en de nadruk weer leggen op haar ziekte![]()
Als je echt graag (meer) kinderen wilt?quote:Op maandag 30 september 2013 15:46 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nou eh, hoeveel mensen hebben trek in een draagmoederWe slaan wel een beetje door zo.
Ja het is wel een verschil tussen een kind van jezelf of een adoptiekind, niet iedereen staat daar voor openquote:Op maandag 30 september 2013 15:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als je echt graag (meer) kinderen wilt?
Adoptie was ook een optie geweest.... ook erg hip onder de sterren.
Darn, ze had gewoon de Angelina Jolie van de lage landen kunnen worden, maar nee hoor....![]()
Ook zij heeft recht op vakantiequote:Op maandag 30 september 2013 17:36 schreef shomila het volgende:
Altijd die nanny erbij zou ik ook gek van worden.
Waarom moet die mee op een vakantie vraag ik me dan af.
Iemand moet de tampon inbrengen.quote:Op maandag 30 september 2013 17:36 schreef shomila het volgende:
Altijd die nanny erbij zou ik ook gek van worden.
Waarom moet die mee op een vakantie vraag ik me dan af.
quote:Op maandag 30 september 2013 17:36 schreef shomila het volgende:
Altijd die nanny erbij zou ik ook gek van worden.
Waarom moet die mee op een vakantie vraag ik me dan af.
Oh ja natuurlijk was ik even vergeten.quote:
Ze zit niet op de camping.quote:Op maandag 30 september 2013 17:45 schreef shomila het volgende:
[..]
Oh ja natuurlijk was ik even vergeten.
Je gaat natuurlijk in je vakantie geen ontbijtje voor je kind maken enzo.
Bedoelde Starlie niet de nanny? Dat die ook recht heeft op vakantie?quote:Op maandag 30 september 2013 17:45 schreef shomila het volgende:
[..]
Oh ja natuurlijk was ik even vergeten.
Je gaat natuurlijk in je vakantie geen ontbijtje voor je kind maken enzo.
Misschien kan ze met Barbie mee volgend jaar naar de camping.quote:Op maandag 30 september 2013 17:48 schreef Noek het volgende:
[..]
Ze zit niet op de camping.
Maar mensen met een bijstand hebben tegenwoordig een au pair omdat zij niet roken dus het is Sylvie gegund hoor. Met haar miljoenenpubliek en ziekte.
Je zal toch eens zelf voor je kind moeten zorgenquote:Op maandag 30 september 2013 17:36 schreef shomila het volgende:
Altijd die nanny erbij zou ik ook gek van worden.
Waarom moet die mee op een vakantie vraag ik me dan af.
En dan ook nog tijdens je welverdiende vakantiequote:Op maandag 30 september 2013 17:59 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Je zal toch eens zelf voor je kind moeten zorgen
Ik bedoel: het jong vraagt om de haverklap aandacht. Dan moet het een boterham, dan moet zijn iPad opgeladen worden, er moet een verhaaltje worden voorgelezen voor het slapen gaan, doodmoe wordt je er af en toe van. Zo hou je geen minuut over voor het föhnen van je haar of een bééldig jurkje bij je schoenen zoeken.quote:Op maandag 30 september 2013 18:01 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
En dan ook nog tijdens je welverdiende vakantieNee, dat kun je niet hebben
Ja nee, ik begrijp precies wat je bedoelt! Misschien wil ik ook wel een Dorte eigenlijk... veel werk hoor, drie katten!quote:Op maandag 30 september 2013 18:04 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Ik bedoel: het jong vraagt om de haverklap aandacht. Dan moet het een boterham, dan moet zijn iPad opgeladen worden, er moet een verhaaltje worden voorgelezen voor het slapen gaan, doodmoe wordt je er af en toe van. Zo hou je geen minuut over voor het föhnen van je haar of een bééldig jurkje bij je schoenen zoeken.
Als je borstkanker door hormonen veroorzaakt wordt, moet je vijf jaar pillen slikken die je in de overgang brengen. Hierdoor is een zwangerschap geen optie. Daarna is een zwangerschap niet een enorm risico. Het schijnt zo te zijn dat de enorm hoge levels aan hormonen juist een positieve invloed kunnen hebben.quote:Op maandag 30 september 2013 15:19 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Nee, maar als je kanker door hormonen veroorzaakt wordt (en die kans is bij haar best aanwezig), is een zwangerschap een enorm risico waarvan je je af moet vragen of je dat wel aan wil gaan. Het kan dan wel, maar het kan ook weer niet... zoiets.
Ik ging eigenlijk uit van de oppas in het algemeen, die in Duitsland ook bij tig etentjes aan tafel lijkt te zitten. Niet deze vakantie dus specifiek.quote:Op maandag 30 september 2013 20:14 schreef alors het volgende:
Met alle persAls je ze zelf opbelt wel ja.
Maar als je op vakantie gaat heb je daar heus niet zoveel last van. Ze is enkel in Duitsland en Nederland echt bekend. Als je gewoon een rustige plek opzoekt, geen St Tropez dus, dan geloof ik er niks van dat de pers je constant op de hielen zit.
Als de pers geen foto's maakt doe een een ander dat welquote:Op maandag 30 september 2013 20:14 schreef alors het volgende:
Met alle persAls je ze zelf opbelt wel ja.
Maar als je op vakantie gaat heb je daar heus niet zoveel last van. Ze is enkel in Duitsland en Nederland echt bekend. Als je gewoon een rustige plek opzoekt, geen St Tropez dus, dan geloof ik er niks van dat de pers je constant op de hielen zit.
Dat. Als ik dat gedoe op straat zie als ze gaat winkelenquote:Op maandag 30 september 2013 20:18 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Als de pers geen foto's maakt doe een een ander dat weldie foto in Madurodam is toch ook
gemaakt door ''een opmerkzame bezoeker'' en die stuurt hem dan weer naar de Telegraaf.
Het lijkt me écht een ramp om BNér te zijnserieus...
Ja en dat vindt Syl zo erg, die paradeert nog een extra rondje en praat gezellig terug tegen paparazziquote:Op maandag 30 september 2013 20:18 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Als de pers geen foto's maakt doe een een ander dat weldie foto in Madurodam is toch ook
gemaakt door ''een opmerkzame bezoeker'' en die stuurt hem dan weer naar de Telegraaf.
Het lijkt me écht een ramp om BNér te zijnserieus...
Dat is toch gewoon een rampquote:Op maandag 30 september 2013 20:21 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat. Als ik dat gedoe op straat zie als ze gaat winkelen
Nou ja, dan had ze die wel gebeld toen ze naar Madurodam ging neem ik aan, maar goed ikquote:Op maandag 30 september 2013 20:22 schreef alors het volgende:
[..]
Ja en dat vindt Syl zo erg, die paradeert nog een extra rondje en praat gezellig terug tegen paparazziIk denk dat ze het eerder erg vindt dat foto's van Henk en Ingrid die haar toevallig tegenkomen niet professioneel genoeg zijn en ze liever paparazzi belt zodat ze zeker weet dat ze er goed opstaat.
Ik ook wel een beetje...quote:
Eerst op de trampoline en daarna bierkip eten. Die Raf heeft het goed voor elkaarquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:07 schreef piglet het volgende:
[..]
Ik ook wel een beetje...
Tijd voor de andere partij!![]()
Ondertussen in Hamburg:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Bron: http://www.telegraaf.nl/p(...)en_Rafael_uit__.html
Lijkt mij ookquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:26 schreef SteveBudin het volgende:
[..]
Eerst op de trampoline en daarna bierkip eten. Die Raf heeft het goed voor elkaar
quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:26 schreef SteveBudin het volgende:
[..]
Eerst op de trampoline en daarna bierkip eten. Die Raf heeft het goed voor elkaar
Is het te koud voor nu denk ikquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:26 schreef SteveBudin het volgende:
[..]
Eerst op de trampoline en daarna bierkip eten. Die Raf heeft het goed voor elkaar
Het tijkje zit al over de barbeque.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 10:26 schreef SteveBudin het volgende:
Eerst op de trampoline en daarna bierkip eten. Die Raf heeft het goed voor elkaar
Het lijkt alleen meer op een neefje... Of het nichtje heeft een pittig kort kapsel!quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 13:04 schreef Laysa het volgende:
1 is een nichtje van de kinderen. Staat in het artikel
oh..quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 13:04 schreef Laysa het volgende:
1 is een nichtje van de kinderen. Staat in het artikel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |