Ok.. kan iemand mij uitleggen waarom fucking playstore besluit dat het een goed idee is om de app "SMTH" erop te zetten??????
Mijn hele fucking telefoon heeft nu barsten zo groot als de grand canyon

Het doel van het spel leek leuk. Gooi je telefoon zo hoog mogelijk in de lucht en verbreek je eigen record. Bij de 3de keer ving ik de telefoon echter niet en liet ik hem vallen. Echt... als je dan al een app maakt, maak dan niet zo een debiele app waarbij users verleid worden tot het kapot maken van hun eigen smartphone???
Die gast die op dit idee kwam, mogen ze mijns inziens ontslaan. verder mag de gast die deze kut app, want dat is het, verzonnen heeft mijn telefoonschade vergoeden. Ik heb nu echt niet nog geld om weer een smartphone te halen, enkel omdat er een mongool op Aarde is die denkt dat het een goed idee is om zo een waardeloze app te ontwerpen.
De klacht moge duidelijk zijn, wat een schijtapp... en mijn telefoon is momenteel ook waardeloos

weekend verknald