quote:- C_A
- Muhahaha + vriendin
- WeeTee
- Vinniiee
- palawan
- Viro + een vriendin
-DaMook (ovb)
Wil je ook mee met deze gezellige groep mensen, er zijn nog kamers vrij!
Voor 25 euro PP kan je een kamer erbij boeken.
ik heb dus gelukkig geen hondenquote:Op woensdag 18 september 2013 16:41 schreef Fera het volgende:
[..]
Ik ga straks even de honden uitlaten, maar verder heb ik ook niks te zoeken buiten.
Boksquote:
Honden zijn awesome.quote:Op woensdag 18 september 2013 16:43 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
ik heb dus gelukkig geen honden
[..]
Boks
Dat is wel weer zoquote:
quote:
Hondjensquote:
lijkt me vooral heel veel gedoequote:
dank jequote:
Ah, dat houd je wel bezig jaquote:Op woensdag 18 september 2013 16:45 schreef LovelyLady het volgende:
@ vinnie ja... van morgen om half 9 ....
verder druk met heen en weren
Whehehe. Toen ik Bogie kreeg barstte ik van de moedergevoelens. Maar toen zat ik ook heel veel thuis, hij was m'n enige gezelschap. Dus ik ben best wel aan hem gehecht. Alleen moet ik vaker met hem wandelen, alleen hebben ze dat gebied hier in de buurt afgezet of ze gaan er crossen met motoren. Stomme lui.quote:Op woensdag 18 september 2013 16:45 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
lijkt me vooral heel veel gedoe
ik kan niet eens mezelf normaal onderhouden en verzorgen, laat staan een hont![]()
Ik kan mezelf niet normaal onderhouden maar mijn hond is mijn kind, en mijn kind is mijn allesquote:Op woensdag 18 september 2013 16:45 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
lijkt me vooral heel veel gedoe
ik kan niet eens mezelf normaal onderhouden en verzorgen, laat staan een hont![]()
vrouwen zijn anders dan mannen hequote:Op woensdag 18 september 2013 16:47 schreef Fera het volgende:
[..]
Whehehe. Toen ik Bogie kreeg barstte ik van de moedergevoelens. Maar toen zat ik ook heel veel thuis, hij was m'n enige gezelschap. Dus ik ben best wel aan hem gehecht. Alleen moet ik vaker met hem wandelen, alleen hebben ze dat gebied hier in de buurt afgezet of ze gaan er crossen met motoren. Stomme lui.
Dieren zijn geen mensen, dus ook geen kindjesquote:Op woensdag 18 september 2013 16:47 schreef Raene het volgende:
[..]
Ik kan mezelf niet normaal onderhouden maar mijn hond is mijn kind, en mijn kind is mijn alles.
Mijn hondje zorgt er voor dat ik niet compleet weg zak in een diepe put van kommer en kwel.
ik bel alvast de dierenbeschermingquote:Op woensdag 18 september 2013 16:48 schreef Giertje het volgende:
ik heb er geen tijd voor simpelweg anders had ik wel een hond genomen
ik was even vergeten hoe dubbelzinnig dat klonk inderdaadquote:Op woensdag 18 september 2013 16:49 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
ik bel alvast de dierenbescherming
Voor jezelf?quote:Op woensdag 18 september 2013 16:49 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
ik bel alvast de dierenbescherming
whut?quote:
Nee johquote:Op woensdag 18 september 2013 16:50 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
whut?![]()
ik krijg jou dan toch gewoon aan de telefoon?
mocht je willenquote:Op woensdag 18 september 2013 16:50 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Nee joh
bovendien jij hebt mijn nr heul niet
Veel succes moppiequote:Op woensdag 18 september 2013 16:51 schreef Fera het volgende:
Oké, ik ga dit doen. Ik ga opstaan, ik ga douchen en mezelf bedekken met kleding en daarna de honden uitlaten.
Fuck youuuuu, luiheid.
Have funquote:Op woensdag 18 september 2013 16:51 schreef Fera het volgende:
Oké, ik ga dit doen. Ik ga opstaan, ik ga douchen en mezelf bedekken met kleding en daarna de honden uitlaten.
Fuck youuuuu, luiheid.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |