Welke "luie flikkers" precies?quote:Op dinsdag 17 september 2013 18:54 schreef raptorix het volgende:
[..]
Dat jij tevreden bent moet je zelf weten, ik wil vooruit, en het nog beter, maar het is nogal frustrerend dat als je echt hard werkt daar nauwelijks iets tegenover staat, en die luie flikkers maar lekker extraatjes geven.
Ik moet up to date blijven met de belangrijkste Alba ontwikkelingen.quote:Op dinsdag 17 september 2013 18:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Jij sherlockt dagelijks op Alba ofzo?
Net als Halve Zoolstra.quote:Op dinsdag 17 september 2013 20:44 schreef marcodej het volgende:
Greet is weer om te janken zo slecht.
De specifieke situatie van Nederland, dus het onderpresteren ten opzichte van omringende landen, is toch echt wel degelijk aan falend kabinetsbeleid te wijten. Als Dijsselbloem wat anders zegt, dan klopt dat niet.quote:Op dinsdag 17 september 2013 22:47 schreef Slobeend het volgende:
Crisis komt niet door bezuinigen maar door internationale schuldenlast.
dat dusquote:Op dinsdag 17 september 2013 23:06 schreef Kowloon het volgende:
[..]
De specifieke situatie van Nederland, dus het onderpresteren ten opzichte van omringende landen, is toch echt wel degelijk aan falend kabinetsbeleid te wijten. Als Dijsselbloem wat anders zegt, dan klopt dat niet.
Ja hoe moet het dan wel?quote:Op dinsdag 17 september 2013 23:06 schreef Kowloon het volgende:
[..]
De specifieke situatie van Nederland, dus het onderpresteren ten opzichte van omringende landen, is toch echt wel degelijk aan falend kabinetsbeleid te wijten. Als Dijsselbloem wat anders zegt, dan klopt dat niet.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |