SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hulde voor PEC, maar Ajax zit in een hele zwakke periode. Heel erg is het overigens niet, wellicht krijg je een eerlijke kans op een tussenjaar.quote:Op zaterdag 14 september 2013 21:35 schreef Smoofie het volgende:
Wel triest dat de TT cynisch is, eigenlijk zijn we gewoon weggespeeld door PEC
Eigenlijk moeten we spelers KOPEN, maarja de transferwindow is gesloten.quote:Op zaterdag 14 september 2013 21:35 schreef Smoofie het volgende:
Wel triest dat de TT cynisch is, eigenlijk zijn we gewoon weggespeeld door PEC
Leeftijd boeit geen kloot, zie Seedorf.... Als koppie goed zit, lichaam het aan kan, moet het gewoon kunnen.quote:Op zaterdag 14 september 2013 21:27 schreef DeNummer10 het volgende:
[..]
Groot talent inderdaad, maar het is nergens voor nodig om hem op zijn 16e al te laten debuteren.
Hint: vergelijk de situatie waarin Seedorf debuteerde even met de huidige situatiequote:Op zaterdag 14 september 2013 21:36 schreef MrStock het volgende:
[..]
Leeftijd boeit geen kloot, zie Seedorf.... Als koppie goed zit, lichaam het aan kan, moet het gewoon kunnen.
Voordeel is wel dat de andere clubs er ook niet veel van bakken in de eredivisie.quote:Op zaterdag 14 september 2013 21:36 schreef DeNummer10 het volgende:
[..]
Hulde voor PEC, maar Ajax zit in een hele zwakke periode. Heel erg is het overigens niet, wellicht krijg je een eerlijke kans op een tussenjaar.
´The Usual Suspects´ is er niets bij.quote:Op zaterdag 14 september 2013 21:37 schreef Tyron het volgende:
Ach wij winnen hem tenminste.![]()
Dit is overigens geen sneer naar PSV dat gelijk speelde tegen Cambuur.
Of misschien toch wel? Plottwist.
Ik moet eerlijk bekennen dat ik toen nog maar 5 jaar was. Ik weet de situatie van toentertijd dus niet.quote:Op zaterdag 14 september 2013 21:37 schreef DeNummer10 het volgende:
[..]
Hint: vergelijk de situatie waarin Seedorf debuteerde even met de huidige situatie.
Nou, de spelers om hem heen waren wel iets beter dan van nuquote:Op zaterdag 14 september 2013 21:39 schreef MrStock het volgende:
[..]
Ik moet eerlijk bekennen dat ik toen nog maar 5 jaar was. Ik weet de situatie van toentertijd dus niet.
Prima, als we om de titel mee kunnen doen is dat leuk (zal ook wel), maar met het verlies van Eriksen en de gaten die Anita, Vertonghen en Stekelenburg achter gelaten hebben moet je nu doorhalen en goed gaan selecteren. Mensen kansen geven en de sterkste 11 vormen uit jongens met het meeste talent, niet de jongens met de meeste status.quote:Op zaterdag 14 september 2013 21:38 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Voordeel is wel dat de andere clubs er ook niet veel van bakken in de eredivisie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |