Kan dit ook met een ps3? (En een Nederlands netflix-account)quote:Op donderdag 12 september 2013 11:23 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Dat kan wel.
dashboard -. systeem -> instellingen -> netwerk.
DNS aanpassen naar de adressen in http://tunlr.net/get-started/
et voila
quote:Op donderdag 12 september 2013 20:27 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Kan dit ook met een ps3? (En een Nederlands netflix-account)
Tof, zo even proberen!quote:
Ja, ze zitten met uitzendrechten en deals met zenders e.d.quote:Op donderdag 12 september 2013 20:32 schreef maurisioo het volgende:
Krijg je dan toegang tot meer films/series? Vind het nog wel meevallen hoe weinig aanbod er is. Ben Apple TV gewend, daar heb je helemaal niks.
ik kan dus de nieuwe netflix niet draaien op mijn stick. Iets met google singing ofzoquote:Op donderdag 12 september 2013 20:13 schreef shiznuts het volgende:
Haha.Vast omdat 'ie wél te jailbreaken is en mensen er lekker een XBMC-box van maken.
Maar goed. Als je een OUYA of MINIX NEO X7 i.c.m. NEO A2 of Mele F10 Pro hebt, ben je in principe ook set.
Mag ik jou even enorm bedanken??quote:
Neuh. Wilde prima hier.quote:Op donderdag 12 september 2013 21:21 schreef Beaudelaire het volgende:
Ik kan Mediahint niet downloaden. Hij komt wel tot 67,8 kb, maar er gebeurt verder niets. Iemand anders ook last van?
Ik update even mijn Java. Misschien ligt het daaraan.quote:Op donderdag 12 september 2013 21:51 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Neuh. Wilde prima hier.
Pop-up weggedrukt misschien?
Hier de afgelopen 5 uur geen problemen hoor ikquote:Op donderdag 12 september 2013 20:40 schreef PBateman1978 het volgende:
Heb met dat tunlr wel af en toe last dat tijdens het kijken er ineens een melding komt dat de titel niet meer afspeelbaar is wegens 1 of andere beveliging.
Opnieuw opstarten van de 360 helpt wel maar dan is t wachten op de volgende fout.
Iemand anders last van?
Na mijn post ook geen last meer gehadquote:Op donderdag 12 september 2013 22:30 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Hier de afgelopen 5 uur geen problemen hoor ik
Heb ik ook op ps3 want ik kan m'n ip niet whitelisten omdat er geen plekjes meer zijn.. En nu doet de gewone Nederlandse app het dus ook niet meerquote:Op donderdag 12 september 2013 21:13 schreef TheGloaming het volgende:
Als ik de Tunlr dns settings op mn ipad instel dan werkt bij mij de Netflix app niet meer. Andere mensen hier ook last van?
website doet het wel in safari.
Edit: het werkt nu wel. Gisteren ook al de app een keer opnieuw geintalleerd toen geen verandering. Nu wel
Geloof dat Netflix de officiele distributeur is voor de rest van de wereld. Of in ieder geval mede producer is, in Amerika wordt Derek ook als een Netflix original neer gezet.quote:Op donderdag 12 september 2013 19:12 schreef Volksrepubliek- het volgende:
[..]
Nope, is van Channel Four
http://en.wikipedia.org/wiki/Derek_(TV_series)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |