Deze man is een legendequote:Op donderdag 12 september 2013 00:04 schreef Wopper1 het volgende:
Mooie opmerking van Rene, bek vol tanden terwijl die zelf geen tand meer in z'n smoel heeft.
quote:Op donderdag 12 september 2013 10:51 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Lekker dikke tieten heeft die ene wijf.
Ze hangen zowat op haar knieënquote:Op donderdag 12 september 2013 10:51 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Lekker dikke tieten heeft die ene wijf.
Dat is mijn punt ook: alle ADHD'ers die ik ken hebben ook allemaal werk, dus zo'n excuus om niet te gaan werken (terwijl je zwangere vrouw nota bene wel werkt) slaat nergens op.quote:Op donderdag 12 september 2013 08:46 schreef Vlaggenroof het volgende:
[..]
Ik heb adhd en ik werk ...
iiieeel gadver. Nu weet ik wie jij vindt dat lekker tieten heeftquote:Op donderdag 12 september 2013 11:13 schreef Wopper1 het volgende:
[..]
Ze hangen zowat op haar knieën. Ik vind het niet gek dat Rene zich dronken drinkt.
Samen met zijn vrouw hadden ze 3 bedrijven met een omzet van rond de miljoen. Nu zijn ze failliet en leven ze van de bijstand (denk ik). Die au pair hebben ze omdat ze OOK WELEENS IETS WILLEN DOEN ZONDER DE KINDEREN ! en andere mensen die roken EN HUN NIET DUS DAAR BETALEN ZE DIE AU PAIR VAN !quote:Op donderdag 12 september 2013 10:10 schreef utrecht1970 het volgende:
Ik heb gisteren een stuk gezien en mij voornamelijk aan die Martijn zitten ergeren. Wat is zijn verhaal. Wat een arrogantie bij die vent.
Waarom zit hij daar op de camping, met au pair???
Ik heb net de 2e aflevering teruggekeken en dit is was wel het hoogtepunt jaquote:
Ik ga wel even bezigquote:Op donderdag 12 september 2013 19:30 schreef Flitskikker het volgende:
Hier is-ie dan. Aflevering 2 met subs, nu ook in HD.
(Is wellicht nog aan het verwerken.)
Ik moet echter nu weg en ben morgenavond pas weer beschikbaar, dus als iemand anders even caps kan maken...
[ afbeelding ]
Die zocht ik idd!quote:Op donderdag 12 september 2013 20:35 schreef Paxcon het volgende:
Dat ene wijf heeft wel wat weg van Mieke van probleemwijken
Over wie heb je het dan? De meesten hebben het al wel uitgelegd.quote:Op vrijdag 13 september 2013 12:58 schreef MarkBroflovski het volgende:
Hamburger noem ik geen fatsoenlijk stuk vlees zei die druiloor. Hij mag blij wezen dat nog wat krijgt met zijn 180000 Euro schuld.
Hoe kunnen zij in godsnaam zoveel in de min staan?
Die hele kerel heeft sowieso gewoon geen zin meer om überhaupt z'n handen uit z'n mouwen te steken.quote:Op vrijdag 13 september 2013 12:43 schreef SEMTEX het volgende:
Behoorlijk trieste man. Met zijn wietkwekerijtjes en de kas van een vereniging leeghalen. Volgens mij heeft die ook geen zin meer om op legale wijze zijn brood te verdienen.
paar posten boven mij die ouwe zeurkousquote:Op vrijdag 13 september 2013 13:04 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Over wie heb je het dan? De meesten hebben het al wel uitgelegd.
Zal Martijn wel zijnquote:Op vrijdag 13 september 2013 13:04 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Over wie heb je het dan? De meesten hebben het al wel uitgelegd.
quote:Op vrijdag 13 september 2013 13:26 schreef MarkBroflovski het volgende:
[..]
paar posten boven mij die ouwe zeurkous
Die heeft een wietplantage gehad, en een verenigingskas geplunderd.quote:
Da's ook echt een faalhaas hoor.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |