te weinig power om de schijf op te laten spinnen gok ik.quote:Op vrijdag 4 oktober 2013 00:24 schreef seeewpaall het volgende:
Ik heb een chuwi v88 maar mijn passport 1tb vind die niet .. Ik probeer t via de Otg kabel maar dat doet die dus niet .. Iemand ng tips ?
dat is al wat ik dacht en niet hoopte ! haha..quote:Op vrijdag 4 oktober 2013 09:17 schreef RobertNL het volgende:
te weinig power om de schijf op te laten spinnen gok ik.
Ik heb nu de oude variant in 32GB. Zou 3G de moeite waard zijn voor ¤30 meer? Want ik was zelf ¤120 kwijt voor een tweedehandse. In feite zou ik met 3G zelfs mijn ZTE Blade kunnen laten voor wat het is als ik een BT oortje haal. Enig punt waar ik over twijfel is de accuduur van de 3G versie. De accu is niet verwisselbaar en zo'n overstap heeft dus alleen nut als je een beetje de dag ermee kan doorkomen.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 22:05 schreef Iemand91 het volgende:
Even een post van Tweakers quoten:
[..]
De oude variant dus, maar wel 32GB en 3G voor ¤150.
Hou er wel rekening mee dat je met de Nexus 7 niet kunt bellen, de 3G is alleen voor data.quote:Op vrijdag 4 oktober 2013 10:20 schreef Joosie200 het volgende:
Ik heb nu de oude variant in 32GB. Zou 3G de moeite waard zijn voor ¤30 meer? Want ik was zelf ¤120 kwijt voor een tweedehandse. In feite zou ik met 3G zelfs mijn ZTE Blade kunnen laten voor wat het is als ik een BT oortje haal. Enig punt waar ik over twijfel is de accuduur van de 3G versie. De accu is niet verwisselbaar en zo'n overstap heeft dus alleen nut als je een beetje de dag ermee kan doorkomen.
Hmm, dan is bt tethering of wifi hotspot via mijn Blade misschien handiger want anders heb ik een nieuwe sim nodig speciaal voor een losse internetbundel. Dacht dat je met 3G een sim erin kunt stoppen, en gewoon de Nexus 7 als oversized telefoon kon gebruiken.quote:Op vrijdag 4 oktober 2013 11:29 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Hou er wel rekening mee dat je met de Nexus 7 niet kunt bellen, de 3G is alleen voor data.
Accuduur zou in theorie wel korter zijn dan de non-3G versie, maar je kunt dat natuurlijk ook uitzetten als je het niet gebruikt.
Sommige apparaten kan dat ook, zoals de Asus Fonepad. Maar de meeste apparaten met 3G zijn inderdaad alleen voor bellen.quote:Op vrijdag 4 oktober 2013 12:19 schreef Joosie200 het volgende:
Hmm, dan is bt tethering of wifi hotspot via mijn Blade misschien handiger want anders heb ik een nieuwe sim nodig speciaal voor een losse internetbundel. Dacht dat je met 3G een sim erin kunt stoppen, en gewoon de Nexus 7 als oversized telefoon kon gebruiken.
Zou het niet doen; die 30 euro is het zonder dat je het nodig bent nu niet waard.quote:Op vrijdag 4 oktober 2013 10:20 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Ik heb nu de oude variant in 32GB. Zou 3G de moeite waard zijn voor ¤30 meer? Want ik was zelf ¤120 kwijt voor een tweedehandse. In feite zou ik met 3G zelfs mijn ZTE Blade kunnen laten voor wat het is als ik een BT oortje haal. Enig punt waar ik over twijfel is de accuduur van de 3G versie. De accu is niet verwisselbaar en zo'n overstap heeft dus alleen nut als je een beetje de dag ermee kan doorkomen.
Als ik het zo lees niet. Mijn provider Hollandsnieuwe geeft niet gratis een tweede simkaart uit. En 3G valt dan op andere manieren ook wel te fixen zonder bijkomende kosten.quote:Op vrijdag 4 oktober 2013 12:59 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Moet je natuurlijk voor jezelf afvragen of die extra kosten het je waard zijn.
Dat idee heb ik nu ook ja, na de reactie van Iemand91. Die hogere restwaarde is altijd fijn meegenomen en juist omdat je er niet zo snel een micro sd in frot, wou ik sowieso de 32GB versie. Juist om het krap bemeten idee te voorkomenquote:Op vrijdag 4 oktober 2013 15:33 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Zou het niet doen; die 30 euro is het zonder dat je het nodig bent nu niet waard.
Jou 32GB versie houdt overigens ook langer een hogere waarde puur omdat 8/16GB soms wel aardig krap bemeten is.
Om even hier op terug te komen; probeer het eerst eens door alleen Provision.apk te verwijderen en dan te kijken of je users kunt aanmaken. Onlangs berichten gelezen dat alleen die .apk verwijderen al genoeg kon zijn.quote:Op vrijdag 20 september 2013 00:03 schreef Iemand91 het volgende:
Voor de mensen met een M9pro (en dus hoogstwaarschijnlijk ook voor de M9, M7, M7pro) een tip.
Multi-user is hoogstwaarschijnlijk niet 'aangezet' in de ROM maar is makkelijk te krijgen:
• Download ROM Toolbox. (Dit was de enige app die bij mij werkte om build.prop aan te passen).
• Ga met bovenstaande app naar /system/apps en verwijder Provision.apk (maak desnoods een kopie als je zekerheid wil).
• Open build.prop (staat ook ergens in de map /System o.i.d.) en voeg daar onderaan de volgende zin toe:
• "fw.max_users=x" (zonder haakjes). De x staat voor het maximaal aantal users dat je wil toevoegen. Ik heb dit bij mij op 5 gezet (dus: fw.max_users=5) en heb momenteel 2 users (ikzelf en gast-user). Sla de wijzigingen aan build.prop op.
• Reboot en dan moet het bij instellingen staan.
Heb je wel je hele ROM gereset voor de flash? Meen mij iets te herinneren dat dat moet/beter is voor de preformance.quote:Op zondag 6 oktober 2013 18:55 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Om even hier op terug te komen; probeer het eerst eens door alleen Provision.apk te verwijderen en dan te kijken of je users kunt aanmaken. Onlangs berichten gelezen dat alleen die .apk verwijderen al genoeg kon zijn.
Verder; heeft iemand raakvlakken met mijn situatie? (Pipo M9pro, RileyRom, meerdere users).
Ik ben namelijk eigenlijk niet zo tevreden met de software. Heb toch wel erg vaak dat ding even niet reageert of traag en wat lag. 50% van de tijd is er niets aan de hand en 50% is het gewoon nauwelijks bruikbaar.
Heb vermoeden dat het bij het flashen van de ROM iets is verkeerd gegaan (maar dat is me toen niet opgevallen) of dat het aan multi-user ligt...
Euh, wat houdt dat precies in?quote:Op zondag 6 oktober 2013 20:41 schreef RobertNL het volgende:
Heb je wel je hele ROM gereset voor de flash? Meen mij iets te herinneren dat dat moet/beter is voor de preformance.
Geen ideequote:Op zondag 6 oktober 2013 20:50 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Euh, wat houdt dat precies in?
Want ik heb me wel aan het stappenplan gehouden van de bijgeleverde manual namelijk.
Ja, het flashen ging niet helemaal soepel (paar vage screens gehad op tablet enzo) maar uiteindelijk is het wel in de goede volgorde gebuerd en ook goed zoals het moest.quote:Op zondag 6 oktober 2013 20:54 schreef RobertNL het volgende:
Geen ideeHet is al even geleden dat ik hem geflashed heb. Meende dat als je 1 stap oversloeg (of als die faalde dat kon n.l. ook nog voorkomen) je mindere performance had.
gewoon de nieuwe Nexus 7 nemenquote:Op woensdag 9 oktober 2013 23:12 schreef groggy het volgende:
Voor op vakantie zoek ik een 7 inch tablet voor films en internet, moet sd of micro sd kaartjes ondersteunen en een goede accu hebben, is er een aanrader
Yep, de beste 7 inch tablet die nu te krijgen is. Sinds een week of 4 heb ik er ook een in bezit, ik ben er zeer tevreden over.quote:Op donderdag 10 oktober 2013 08:39 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
gewoon de nieuwe Nexus 7 nemen
Belcompany proberen; oude nexus voor 150 euro (met 3G) en 2 jaar garantiequote:Op zaterdag 12 oktober 2013 11:51 schreef groggy het volgende:
Thnx, dus toch een nexus.. Ik zal eens kijken of ik goedkoop een kan oppikken
Probeer het ook even bij een WIFI netwerk van de buren (of een open netwerk).quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 13:26 schreef scrub_nurse het volgende:
ik heb een samsung galaxy tablet 8.9, die sinds vanochtend geen connectie meer maakt met mijn wifi. De verbinding wordt gevonden maar er wordt geen connectie gemaakt. Ook niet wanneer ik de tablet opnieuw opstart, handmatig de sleutel invoer. Iemand een idee waar dit aan kan liggen? Of zit ik in het verkeerde topic?
Wat een grap, hoezo zou die beter zijn dan dr Nexus 10?quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 11:34 schreef RobertNL het volgende:
Zelfs de oude nexus is nog een prima ding, en met 32GB soms ook voor een zeer kleine prijs op te pikken (100 euro).
Zelf nu de 32GB / 3G versie voor 150 euro kunnen kopen en het bevalt prima (beter dan de Nexus 10 32GB die ik had).
Ik zeg niet dat hij beter is; ik zeg dat hij beter bij mij pastquote:Op zaterdag 12 oktober 2013 14:46 schreef Nafi het volgende:
[..]
Wat een grap, hoezo zou die beter zijn dan dr Nexus 10?
terug naar fabrieksinstellingen heeft geholpenquote:Op zaterdag 12 oktober 2013 13:41 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Probeer het ook even bij een WIFI netwerk van de buren (of een open netwerk).
Als je een telefoon met mobile data hebt kan je ook de hotspot functie even aanzetten.
En/of probeer de beveiliging van je netwerk even uit te zetten (open, alleen om te testen).
Anders de tablet even naar fabrieksinstellingen resetten (hoe vervelend ook). Mocht dat niet werken dan aan de PC hangen en opnieuw laten installeren (zoek dan wel even op hoe dat moet).
Als dat allemaal gefaald heeft zit het probleem vast ergens anders (hardware)
quote:Op maandag 14 oktober 2013 11:50 schreef scrub_nurse het volgende:
[..]
terug naar fabrieksinstellingen heeft geholpen
quote:Op donderdag 17 oktober 2013 06:28 schreef Ceased2Be het volgende:
Of je download Fasterfix en geeft aan dat je de Nederlandse config wil gebruiken.
https://play.google.com/s(...)com.Double.FasterFix
FasterFix en FasterGPS kun je op dat gebied wel gelijktrekken.quote:Adding faster GPs will only delete the gps.cfg settings in there and it will only install the basic ntp.server settings but not the other settings that I have gotten thro' trial and error, you can do one thing is just to have them input in their locale ntp server and continent names and update those lines only it will help alot but using FasterGPS is no go as far as I am concern. If you wanna help on adding app to help out GPS it should be the NTP SYNC app a small file (free) it will sync everytime you boot up with the local ntp server and this has helped me pulled in signals from just inside my window sill onto my workdesk (before it was blind at the spot).
The factory ROM has the gps.config file in it (bt it for hardware settings I see SIRF/NMEA mentioned in it) but gps.cfg is just for making the location settings not hardware. If you run Faster GPS after putting in the gps.cfg it will just delete all the rest of the other settings in there. Anyway the gps.cfg file was pulled out from one of my previous pad which had a hopeless GPS hardware after installing FasterGPS and then I added on as I go along and checking the WWW.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Your beauty never ever scared me.
quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 00:52 schreef Amarantha het volgende:
Ik 'heb' eindelijk een tabletHuisgenoot van me die gebruikt die van hem al een hele tijd niet meer dus ik mag hem in bruikleen en ga hem overkopen als ik in December meer geld heb. Dus eigenlijk is die al zo goed als van mij want hij blijft vanaf nu ook gewoon bij mij
[ afbeelding ]
Het gaat om de ASUS Eee Pad Transformer TF101. Hij is helemaal gereset voor mij en hij werkt prima. Ding is sneller dan mijn laptop, wat erg haha. Alleen video's kijken vind ik op de laptop fijner maar voor internetten, spelletjes en dat soort dingen werkt die echt goed. Gene is er ook erg zuinig opgeweest, er zit maar 1 héél klein krasje op het beeld en dat is het.Wel een oud beestje maar zeker beter dan de laatsteSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.(heb je die nog aan de praat kunnen krijgen?)
En mag ik vragen wat je voor de TF101 gaat betalen?
Heb hem zelf ook gehad, zaten helaas wat irritante bugs in de software maar er viel alsnog wel prima mee te werken![]()
Euh; must have apps voor tablets:
NOS - Flipboard - Currents - google Drive - Onenote - Netflix (al is de app niet al te best) - Google Keep - TuneIn - Sketchbook (pro) - Chrome (beta) - Meer zie: TablifiedWat is de statusquote:Op zaterdag 14 september 2013 01:04 schreef RDMKR het volgende:
m'n voyo is aangekomen in china en pandawill erkent het probleem. wordt naar de fabriek gestuurd. yay.?
MisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/
Ik weet dat die idd niet de jongste is maar voor wat ik wil werkt die primaquote:Op vrijdag 18 oktober 2013 01:03 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Wel een oud beestje maar zeker beter dan de laatste(heb je die nog aan de praat kunnen krijgen?)
En mag ik vragen wat je voor de TF101 gaat betalen?
Heb hem zelf ook gehad, zaten helaas wat irritante bugs in de software maar er viel alsnog wel prima mee te werken![]()
Euh; must have apps voor tablets:
NOS - Flipboard - Currents - google Drive - Onenote - Netflix (al is de app niet al te best) - Google Keep - TuneIn - Sketchbook (pro) - Chrome (beta) - Meer zie: Tablified
niks van gehoord. ligt daar waarschijnlijk ergens in een magazijn te roesten tot iemand van z'n luie kont komt.quote:Wat is de status?
Hmz balenquote:Op vrijdag 18 oktober 2013 10:12 schreef RDMKR het volgende:
[..]
niks van gehoord. ligt daar waarschijnlijk ergens in een magazijn te roesten tot iemand van z'n luie kont komt.
Nog een maandje dan begint het gedoe wel weerquote:Op vrijdag 18 oktober 2013 12:15 schreef Yi-Long het volgende:
Ik vind het, itt de chinese telefoonmarkt, echt verdomd stil wat betreft nieuwe tablets.
We zijn nu zo'n half jaar verder, en volgens mij is de Pipo M9 Pro nog steeds zo'n beetje de beste keus in die prijsklasse qua china-tabs!? Geen fatsoenlijke nieuwe toffe tablets uitgekomen of aangekondigd voor de komende tijd...!?
er was laatst een nieuw octa-core (exynos) tablet, maar helaas 8 inch met lage resolutie (1200x800).quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 12:15 schreef Yi-Long het volgende:
Ik vind het, itt de chinese telefoonmarkt, echt verdomd stil wat betreft nieuwe tablets.
We zijn nu zo'n half jaar verder, en volgens mij is de Pipo M9 Pro nog steeds zo'n beetje de beste keus in die prijsklasse qua china-tabs!? Geen fatsoenlijke nieuwe toffe tablets uitgekomen of aangekondigd voor de komende tijd...!?
mediatek has learned to spell banana but doesn't yet know when to stop.quote:Er worden wel mondjes maat wat nieuwe SOC's aangekondigd; zoals die octa-core Mediatek
Tevreden over die Pipo M9 Pro!? In principe is dat momenteel ook mijn eerste keus, tenzij de A-merken (Asus, Samsung, etc etc) beter zijn voor maar iets meer geld.quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 12:21 schreef Iemand91 het volgende:
Qua tablets niet echt nee geloof ik. Er worden wel mondjes maat wat nieuwe SOC's aangekondigd; zoals die octa-core Mediatek; die natuurlijk weer in nieuwe tablets hun plaats moeten vinden.
Maar of je daar nou blij van wordt.
Maar goed; ik hou het ook niet zo heel erg meer bij nu ik er eindelijk zelf ook een heb.
* Iemand91 flasht maar weer eens een nieuwe ROM op z'n m9pro...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |