De grootste verwachting is de prijs natuurlijk.quote:Op dinsdag 10 september 2013 14:06 schreef Pino112 het volgende:
Al die verwachtingenEn dan vanavond is het weer een teleurstelling zeker.
Het gaat niet heel lang duren als het vandaag gebeurd dan wel in in oktober. Ik twijfel nog steeds tussen een mbp en imac. Ze kennen beide hun voordelen. Maar als er vanavond niets gebeurd ga ik denk ik toch maar 1 van de 2 aanschaffen in de loop van de week.quote:Op dinsdag 10 september 2013 15:07 schreef Ener-G het volgende:
[..]
imac of macbook is wel een verschilEn same here, zat in juni al klaar met de creditcard voor een haswell retina macbook pro. Maar als ze nu niet komen wacht ik nog wel wat langer. Huidige 13 inch retina mbp is mij te traag qua graphics. Ben benieuwd in hoeverre intel iris daar verbetering in gaat scheppen.
Neuh dat is de grootste angst.quote:Op dinsdag 10 september 2013 15:19 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
De grootste verwachting is de prijs natuurlijk.
Groot is ie in ieder geval.quote:
quote:Op dinsdag 10 september 2013 17:15 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Groot is ie in ieder geval.
Het is zo. Apple levert kwaliteit, maar voor mij persoonlijk kost dat veel te veel geld.quote:
In je AppStore op je iPhone uitloggen met NL account en met US inloggen. Installeren en weer uitloggen met US account. Geen enkel probleem, behalve eventueel bij syncen met iTunes. Verder gaan de updates niet lukken omdat je standaard met je NL account staat ingelogd. Dus daarvoor weer hetzelfde truukje.quote:Op dinsdag 10 september 2013 17:15 schreef o.us2.0 het volgende:
Ik heb een paar Amerikaanse apps nodig en die heb ik dus net gedownload via een net-aangemaakte Amerikaanse iTunes-account. Kan ik die probleemloos op mijn iOS-devices gooien (iPhone 4S en iPad 4 die beiden op mijn Nederlandse account geregistreerd staan)? Of moet ik eerst uitloggen van mijn Amerikaanse account en inloggen op mijn Nederlandse account?
True, het is niet goedkoop, maar vooral de phone en pads zij hun geld wel waard. De imacs gaan de goeie kant op, maar zijn er nog niet.quote:Op dinsdag 10 september 2013 17:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Het is zo. Apple levert kwaliteit, maar voor mij persoonlijk kost dat veel te veel geld.
De tabs wel. De macs alleen als je het grafisch nodig hebt. De phones in principe gewoon niet. Maar goed, kwestie van 'wat wil je'.quote:Op dinsdag 10 september 2013 17:27 schreef freud het volgende:
[..]
True, het is niet goedkoop, maar vooral de phone en pads zij hun geld wel waard. De imacs gaan de goeie kant op, maar zijn er nog niet.
Tabs?quote:Op dinsdag 10 september 2013 17:28 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
De tabs wel. De macs alleen als je het grafisch nodig hebt. De phones in principe gewoon niet. Maar goed, kwestie van 'wat wil je'.
Makkelijker is om je computer te authoriseren voor het US account. Dan kun je gewoon via iTunes synchroniseren.quote:Op dinsdag 10 september 2013 17:26 schreef gohan16 het volgende:
[..]
In je AppStore op je iPhone uitloggen met NL account en met US inloggen. Installeren en weer uitloggen met US account. Geen enkel probleem, behalve eventueel bij syncen met iTunes. Verder gaan de updates niet lukken omdat je standaard met je NL account staat ingelogd. Dus daarvoor weer hetzelfde truukje.
de iPad is erg concurrerend geprijsd als je kijkt naar de hardware die erin zit. Zo ook de iMacs. De iPhone... Tja, da's meer een voorkeurs dingetje. Imo is de perfecte combinatie van hard- en software de prijs meer dan waard.quote:Op dinsdag 10 september 2013 17:27 schreef freud het volgende:
[..]
True, het is niet goedkoop, maar vooral de phone en pads zij hun geld wel waard. De imacs gaan de goeie kant op, maar zijn er nog niet.
quote:Op dinsdag 10 september 2013 17:26 schreef gohan16 het volgende:
[..]
In je AppStore op je iPhone uitloggen met NL account en met US inloggen. Installeren en weer uitloggen met US account. Geen enkel probleem, behalve eventueel bij syncen met iTunes. Verder gaan de updates niet lukken omdat je standaard met je NL account staat ingelogd. Dus daarvoor weer hetzelfde truukje.
Super!quote:Op dinsdag 10 september 2013 17:29 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Makkelijker is om je computer te authoriseren voor het US account. Dan kun je gewoon via iTunes synchroniseren.
nope, heb nog geen enkele noodzaak gehad voor een US only appquote:Op dinsdag 10 september 2013 17:32 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
[..]
Super!
Hebben jullie tips van goede apps die daar te vinden zijn en niet in de Nederlandse Store? (Had het zelf maar nodig voor 3 apps).
Niet terwijl je wachtquote:Op dinsdag 10 september 2013 17:45 schreef Sunri5e het volgende:
Mijn Macbook Air is defect (speaker die kraakt). Heeft iemand een idee of ze hem ter plekken maken in de Apple Store?
1 dag–1 week, ze zullen 3 à 4 werkdagen zeggenquote:Op dinsdag 10 september 2013 17:49 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Toevallig een indicatie van hoe lang het gaat duren?
Zelf heb ik IntoNow. Wel handig om specifieke afleveringen van een serie te herkennen.Films werken ook.quote:Op dinsdag 10 september 2013 17:32 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
[..]
Super!
Hebben jullie tips van goede apps die daar te vinden zijn en niet in de Nederlandse Store? (Had het zelf maar nodig voor 3 apps).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |