doorklikken!quote:Op dinsdag 3 september 2013 14:24 schreef div-er het volgende:
Snap er niets van. Wat is het doel?
Heb nu al pijn aan mijn poot.
Gewoon klikken, dan rechts van die fabrieken kopen, en wachten, en dan nieuwe dingen kopen, en heeeel veel cookies krijgenquote:Op dinsdag 3 september 2013 14:24 schreef div-er het volgende:
Snap er niets van. Wat is het doel?
Heb nu al pijn aan mijn poot.
Jaquote:Op dinsdag 3 september 2013 14:32 schreef HaywoodJablome het volgende:
ik ga voor de fabriek, en dan loopt hij vanzelf door terwijl ik iets aan mijn werk doe toch?
TOCH???
ja, dat moet je ook niet doen, want dan krijg je dit soort krantenkoppen:quote:Op dinsdag 3 september 2013 14:35 schreef heywoodu het volgende:
Ik heb m'n cursors, boerderijen en fabrieken weer verkocht maar m'n oma's durf ik niet te verkopen, straks worden ze boos
Als het nou iets was wat je uit kunt spelen ofzo...quote:Op dinsdag 3 september 2013 14:35 schreef HaywoodJablome het volgende:
dit is echt ongelooflijk verslavend, wat zijn wij mensen toch simpele wezens als je erover denkt he
Niet over nadenken danquote:Op dinsdag 3 september 2013 14:35 schreef HaywoodJablome het volgende:
dit is echt ongelooflijk verslavend, wat zijn wij mensen toch simpele wezens als je erover denkt he
Ja daarom, dat wil ik nietquote:Op dinsdag 3 september 2013 14:36 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
ja, dat moet je ook niet doen, want dan krijg je dit soort krantenkoppen:
[ afbeelding ]
ik ga hem nu laten lopen tot ik genoeg heb voor een mijn, want ik zit maar op 22 per secondequote:Op dinsdag 3 september 2013 14:36 schreef Azorius het volgende:
[..]
Kom ik aan met mijn lullige 103.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |