quote:- C_A
- Muhahaha + vriendin
- WeeTee
- Vinniiee
- palawan
- Viro + een vriendin
-DaMook (ovb)
Wil je ook mee met deze gezellige groep mensen, er zijn nog kamers vrij!
Voor 25 euro PP kan je een kamer erbij boeken.
Jaquote:
Gelderland de geksteeeehhh!!quote:
Dan zijn de meeste mannen stom. En ik erbij.quote:Op maandag 2 september 2013 23:04 schreef Royco1 het volgende:
Leugens, mannen zijn niet stom, de meeste vrouwen trappen gewoon elke keer weer in de leugens en beloftes van de foute exemplaren.
Net als dat veel mannen andersom ook overkomt.
Het komt gewoon allemaal door gevoelens.quote:Op maandag 2 september 2013 23:07 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
Dan zijn de meeste mannen stom. En ik erbij.
Vrouwen willen de leuke kerels niet 'want die zijn niet spannuuuundquote:Op maandag 2 september 2013 23:07 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
Dan zijn de meeste mannen stom. En ik erbij.
Ja weet hetquote:Op maandag 2 september 2013 23:07 schreef Raene het volgende:
[..]
Gelderland de geksteeeehhh!!
Je woont ver man.
Wut niet spannendquote:Op maandag 2 september 2013 23:10 schreef Faxie het volgende:
[..]
Vrouwen willen de leuke kerels niet 'want die zijn niet spannuuuund![]()
'
Nee, omdat al het ideale schoonzoon manvolk in mijn omgeving me gewoon nooit nat zullen krijgen tenzij emmer water.quote:Op maandag 2 september 2013 23:10 schreef Faxie het volgende:
[..]
Vrouwen willen de leuke kerels niet 'want die zijn niet spannuuuund![]()
'
Als je op foute mannen valt moet je ook niet zeuren.quote:Op maandag 2 september 2013 23:12 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
Nee, omdat al het ideale schoonzoon manvolk in mijn omgeving me gewoon nooit nat zullen krijgen tenzij emmer water.
jep they do. En dan krijg je ineens allemaal onderzoeken omdat die emoties je een keer opbreken.quote:Op maandag 2 september 2013 23:09 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Het komt gewoon allemaal door gevoelens.
Stomme dingen, emotions make you weak.
Wacht ik dacht dat je putten bedoelde... Maar het is srs Putte.. Je woont in freaking Noord Brabantquote:
Die van mij doen ook moeilijkquote:Op maandag 2 september 2013 23:13 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
jep they do. En dan krijg je ineens allemaal onderzoeken omdat die emoties je een keer opbreken.
Dat zeg ik tochquote:Op maandag 2 september 2013 23:12 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
Nee, omdat al het ideale schoonzoon manvolk in mijn omgeving me gewoon nooit nat zullen krijgen tenzij emmer water.
1:45quote:Op maandag 2 september 2013 23:14 schreef Raene het volgende:
[..]
Wacht ik dacht dat je putten bedoelde... Maar het is srs Putte.. Je woont in freaking Noord BrabantDat is wel even verder als 1,5 uur rijden als ik in de kop van Noord Holland woon
Ik bedoel meer dat de gozers die misschien de geweldigste vriendjes zullen zijn, die ik ken, niet voor niks in mijn friendzone zitten. Ik vind seksuele opwinding wel belangrijk in een relatie.quote:Op maandag 2 september 2013 23:13 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Als je op foute mannen valt moet je ook niet zeuren.
Als je wilt praten...quote:
nee dat heeft niks met niet spannend te maken. Dat heeft meer met totaal niet aantrekkelijk te maken.quote:
Wat een zwaar leven heb je toch hequote:Op maandag 2 september 2013 23:16 schreef DaMook het volgende:
GVD weer opstaan omdat mijn bier op is.
En je weet even niet wat je met je gevoelens moet?quote:Op maandag 2 september 2013 23:17 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ben iemand toch leuker gaan vinden dan de bedoeling was.
/ja echt niet normaal meerquote:Op maandag 2 september 2013 23:17 schreef Raene het volgende:
[..]
Wat een zwaar leven heb je toch he!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |