Ik zoek ze van verschillendequote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:39 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
er moet er wel eentje dedicated zijn aan al die uitspraken
Wat de neuk zijn dat voor uitsprakenquote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:42 schreef arachide. het volgende:
[..]
Ik zoek ze van verschillende
http://www.tumblr.com/tagged/charlotte-geordie-shore
http://www.tumblr.com/tagged/holly-hagan
fuckyeahvickypattison.tumblr.com
http://shitgeordieshoresays.tumblr.com/
quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:42 schreef arachide. het volgende:
[..]
Ik zoek ze van verschillende
http://www.tumblr.com/tagged/charlotte-geordie-shore
http://www.tumblr.com/tagged/holly-hagan
fuckyeahvickypattison.tumblr.com
http://shitgeordieshoresays.tumblr.com/
Het grappige is dat ze best goed weten waar ze mee bezig zijn. Vicky heeft een eigen fake tan lijn, holly en charlotte verkopen kleding via hun eigen webshops.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:44 schreef Xeor het volgende:
[..]
Wat de neuk zijn dat voor uitsprakengodverdomme zeg haha.
Gewoon een beetje pauper doen op TV en kassa dus.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:47 schreef arachide. het volgende:
[..]
Het grappige is dat ze best goed weten waar ze mee bezig zijn. Vicky heeft een eigen fake tan lijn, holly en charlotte verkopen kleding via hun eigen webshops.
In feite is het gewoon acterenquote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:48 schreef Xeor het volgende:
[..]
Gewoon een beetje pauper doen op TV en kassa dus.
Die hoeven niet meer te werken neequote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:48 schreef Xeor het volgende:
[..]
Gewoon een beetje pauper doen op TV en kassa dus.
Weet niet.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:48 schreef hamerhaaitje het volgende:
[..]
In feite is het gewoon acteren
Aparte uitspraken.quote:
kijk eens The Valleys, dat is nog erger. Alleen bij dat programma halen ze een stel talentloze sletjes en eikels uit the Valleys en die brengen ze naar Cardiff, waar ze hun dromen achterna gaan. Geordie shore, maar dan doen ze af en toe iets van modellenwerk:quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:48 schreef Xeor het volgende:
[..]
Gewoon een beetje pauper doen op TV en kassa dus.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ze spelen styliste:
ze spelen zangeres
#TeamMiley
Gewoon slikken.quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:57 schreef d4v1d het volgende:
Blegh, neem je zo twee paracetamols achter elkaar is je glas met water opeens leeg als de tweede nog in je mond zitVieze smaak op je tong..
quote:Op donderdag 29 augustus 2013 13:56 schreef arachide. het volgende:
[..]
kijk eens The Valleys, dat is nog erger. Alleen bij dat programma halen ze een stel talentloze sletjes en eikels uit the Valleys en die brengen ze naar Cardiff, waar ze hun dromen achterna gaan. Geordie shore, maar dan doen ze af en toe iets van modellenwerk:Volgens mij heb ik dit weleens een keer gezien ja.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ze spelen styliste:
[ afbeelding ]
ze spelen zangeres
Dat is toch met zo een meisje met neptieten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |