Ik bedacht mij de oubliette, maar deze is ook goed gevondenquote:Op maandag 26 augustus 2013 21:30 schreef iamredleader het volgende:
Fipo sepo. Helaas. Ga drie stappen terug.
Lapohunters en slotjesroepers zijn we niet blij mee. Ga direct naar het banmeldtopic.
Banmeldtopic is de vervanger van de gevangenis
De laatste dan Lapo. Of Slotje.quote:Op maandag 26 augustus 2013 21:33 schreef Oerbeer het volgende:
De eerste twee straatjes zouden dan wel Fipo Sepo kunnen heten. Origineler kan bijna niet.
Alle biljetten zouden ook gebaseerd kunnen zijn op de postaantallen, met T80 als de motherload qua cash.quote:Op maandag 26 augustus 2013 21:36 schreef iamredleader het volgende:
Op het geld van Monopoly staat een afbeelding, voor elk biljet een ander persoon?
Uitgaande van de oudere versie, grootste biljet van 50.000 bijvoorbeeld Danny, op de 10.000 Yvonne en op de 5.000 tong80?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik zie er niet echt veel verschil in. Het zijn allebei kaarten die best kut kunnen uitpakken als je nèt de verkeerde kaart paktquote:Op maandag 26 augustus 2013 21:38 schreef Mano_ het volgende:
Wat was het verschil tussen kans en algemeen fonds ook alweer?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |