quote:-Algemeen fonds-
Kankerkachel
Betaal ¤ 1000 euro voor de reparatie van de kachel.
Post hier dus je Monopoly creaties in FOK! style.quote:-Algemeen fonds-
Ga direct naar de oubliette
Ga niet langs de frontpage en ontvangt geen 450 euro
quote:Op maandag 26 augustus 2013 21:10 schreef FritsFlits het volgende:
Ik gok dat er een tong als pionnetje bij zit
quote:-Kans-
De Markt
U heeft een beeldje kapotgestampt. U bent ¤0,50 verschuldigd.
quote:Op maandag 26 augustus 2013 21:11 schreef Mano_ het volgende:
Oh en natuurlijk alleen zolders ipv huizen
Kijk deze eens binnenkomen. Volgens mij is het nog ècht te doen ook.quote:
Ja ach. Dat topic is al weer veels te oud.quote:Op maandag 26 augustus 2013 21:12 schreef LasTeR het volgende:
ONZ / Maak hier je eigen Monopoly kanskaarten
Verwijzing naar kankerkachel!quote:Op maandag 26 augustus 2013 21:08 schreef Oerbeer het volgende:
Algemeen fonds-
Kankerkachel
Betaal ¤ 1000 euro voor de reparatie van de kachel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Beter 5 in de hand, dan schijten op een natte krant
Qué?quote:Op maandag 26 augustus 2013 21:21 schreef Bami_Flikker het volgende:
Overigens is er een kankerkachel-ban op KLB van kracht, iedereen die nog refereert naar Kees, wordt door Gay-Banny met een weekban beloond.
quote:Op maandag 26 augustus 2013 21:21 schreef Bami_Flikker het volgende:
[..]
Verwijzing naar kankerkachel!KLB != ONZSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Spuit elf
quote:-Kans-
Bijna-banaanvraag
De moderators zijn haters en je hebt één note erbij.
Betaal ¤ 4.50 om je notes in te zien
Ik bedacht mij de oubliette, maar deze is ook goed gevondenquote:Op maandag 26 augustus 2013 21:30 schreef iamredleader het volgende:
Fipo sepo. Helaas. Ga drie stappen terug.
Lapohunters en slotjesroepers zijn we niet blij mee. Ga direct naar het banmeldtopic.
Banmeldtopic is de vervanger van de gevangenis
De laatste dan Lapo. Of Slotje.quote:Op maandag 26 augustus 2013 21:33 schreef Oerbeer het volgende:
De eerste twee straatjes zouden dan wel Fipo Sepo kunnen heten. Origineler kan bijna niet.
Alle biljetten zouden ook gebaseerd kunnen zijn op de postaantallen, met T80 als de motherload qua cash.quote:Op maandag 26 augustus 2013 21:36 schreef iamredleader het volgende:
Op het geld van Monopoly staat een afbeelding, voor elk biljet een ander persoon?
Uitgaande van de oudere versie, grootste biljet van 50.000 bijvoorbeeld Danny, op de 10.000 Yvonne en op de 5.000 tong80?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik zie er niet echt veel verschil in. Het zijn allebei kaarten die best kut kunnen uitpakken als je nèt de verkeerde kaart paktquote:Op maandag 26 augustus 2013 21:38 schreef Mano_ het volgende:
Wat was het verschil tussen kans en algemeen fonds ook alweer?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |