Idd. Ik heb series gezien met beroerdere verhalen en special effectsquote:Op woensdag 25 september 2013 17:44 schreef ChickenMan het volgende:
Vond het anders een best aardige eerste episode. Niet hoogstaand, maar vermakelijk.
Brooklyn 99 leunt wel erg op het bijdehante gedrag van Andy Samberg, maar het kijkt makkelijk weg.quote:Op donderdag 26 september 2013 01:31 schreef De_Nater het volgende:
Brooklyn 99, prima vermaak, beetje luchtig, agh.
Blacklist, zeer benieuwd naar het vervolg!
Morgen tochquote:Op vrijdag 27 september 2013 01:53 schreef Tim86 het volgende:
Iemand de Michael J. Fox Show al gezien?
eerste 2 eps zijn al uitquote:Op vrijdag 27 september 2013 02:36 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Morgen toch? Must voor mij, neem ik zeker mee
Prima, hengelen we hem toch nog even aan en ga ik hem zien voor het slapen gaan! Trailer was wel veel belovendquote:
Fuckver wat een cliche'squote:
Ik heb het net ook zitten kijken..echt een standaard matige comedyserie ja..zonde. Het enige leuke is idd Fox zelf en die Parkinson grapjes die nu nog leuk zijn worden ook snel oud natuurlijk. Zondequote:Op vrijdag 27 september 2013 03:16 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Fuckver wat een cliche's. Je ziet alleen wel weer dat al die andere acteurs nog niet eens de schoenen mogen poetsen van michael j. Fox. Fox haalt een leuk niveau met wat geinige grappen. De rest is drama.
Dat klopt. Dat ben ik helaas wel met je eensquote:Op vrijdag 27 september 2013 11:02 schreef JDx het volgende:
We Are Men, Mom en Dads zijn ook allemaal crap.
Mensen kunnen echt geen series meer maken.
Beetje een rare uitspraak op het moment dat TV zich op een creatief hoogtepunt bevindt en superieur is geworden aan films.quote:Op vrijdag 27 september 2013 11:02 schreef JDx het volgende:
We Are Men, Mom en Dads zijn ook allemaal crap.
Mensen kunnen echt geen series meer maken.
De afgelopen jaren zijn er leuke series uitgekomen, maar dit jaar nog niets fatsoenlijks.quote:Op vrijdag 27 september 2013 13:15 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Beetje een rare uitspraak op het moment dat TV zich op een creatief hoogtepunt bevindt en superieur is geworden aan films.
Dat makkelijk scoren geldt vooral voor NBC, ABC, CBS en Fox, maar dat zijn dan ook niet de zenders die het niveau omhoog hebben getrokken.quote:Op vrijdag 27 september 2013 13:32 schreef JDx het volgende:
Juist door wat jij zegt denken veel mensen volgens mij makkelijk te kunnen scoren, de lat wordt steeds hoger gelegd natuurlijk.
Ik vind Fox zelf eigenlijk ook niet (meer) leuk, het is allemaal heel erg geforceerd vind ik. Jammer.quote:Op vrijdag 27 september 2013 03:34 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ik heb het net ook zitten kijken..echt een standaard matige comedyserie ja..zonde. Het enige leuke is idd Fox zelf en die Parkinson grapjes die nu nog leuk zijn worden ook snel oud natuurlijk. Zonde
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |