SPOILER: alle gamertagsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op dinsdag 26 augustus 2014 23:13 schreef Toefjes het volgende:
Iedere kerel heeft wel eens gekeken tot hoever hij kwam bij zichzelf.
Goed ingeburgerdquote:
Hij stond zo voor m'n neus.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 13:14 schreef Toefjes het volgende:
Dat vind ik toch de mooisteDe lapo pakken om tot de conclusie te komen dat je geen TT weet
Maar misschien worden fitnesses dan wel weer goedkoper.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 13:13 schreef Ajacied7 het volgende:
[..]
Dat maakt packs openen gelijk veel meer winstgevend.
Of de contracten, of de spelers, of allemaal.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 13:16 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Maar misschien worden fitnesses dan wel weer goedkoper.
Komt door coin sponsors.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 13:18 schreef Ozz-03 het volgende:
[..]
Of de contracten, of de spelers, of allemaal.De markt van FIFA13 is echt anders vergeleken met die van FIFA12. Alle dure kerels blijven ook in deze laatste weken erg duur.
10K voor de titel in divisie 2, eigenlijk te belachelijk voor woorden, maar zo kunnen 'noobs' ook snel aan redelijke gold teams komen.quote:
Hoi.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 13:20 schreef Ozz-03 het volgende:
[..]
10K voor de titel in divisie 2, eigenlijk te belachelijk voor woorden, maar zo kunnen 'noobs' ook snel aan redelijke gold teams komen.
Ik mis de tijden van 1K per single match.
quote:
Het was meer om zeg maar te melden dat ik bij die 'noobs' hoor.quote:
Als GJE niet in de eerste weken al zijn coins had uitgegeven aan packs had die nu misschien nog FUT gespeeld.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 13:25 schreef TBakkert het volgende:
[..]
Het was meer om zeg maar te melden dat ik bij die 'noobs' hoor.
Teams maken van Match coins.
Als ik geen gold packs had gekocht deze FIFA, dan had ik echt 600k gehad...
quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 13:27 schreef Ozz-03 het volgende:
[..]
Als GJE niet in de eerste weken al zijn coins had uitgegeven aan packs had die nu misschien nog FUT gespeeld.
Als rik me geen ban gegeven had, had ik paar miljoen.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 13:27 schreef Ozz-03 het volgende:
[..]
Als GJE niet in de eerste weken al zijn coins had uitgegeven aan packs had die nu misschien nog FUT gespeeld.
Nu wil ik ook een hema-rookworst, maar tosti's zijn ook lekker.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 13:31 schreef Revontulet het volgende:
Net een hema rookworst op. Echt lekker met een lichte kater.
Hoe kan dat, ik heb geen creditcard gegevens of iets dergelijks ingevoerd. Lijkt me sterk dat ze iets gaan verlengen als ik ze niet kan betalen.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 13:35 schreef over_hedge het volgende:
Ik zit net te kijken op mijn ps3, season pass wordt automatisch verlengdDus als je dit niet wilt moet je het ff uitzetten.
Gewoon keihard terug pakken straks, zal ze leren!quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 13:36 schreef Confetti het volgende:
Iemand nog een beta uitnodiging gehad?
Ik weer niet terwijl ik zoveel voor EA heb betekend
Ja dat vroeg ik me ook afquote:Op zaterdag 24 augustus 2013 13:40 schreef Ozz-03 het volgende:
[..]
Hoe kan dat, ik heb geen creditcard gegevens of iets dergelijks ingevoerd. Lijkt me sterk dat ze iets gaan verlengen als ik ze niet kan betalen.
Waar kan ik dat trouwens zien? Had het destijds gekocht met een PSN card.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |