Bianca: "Ik was zo blij toen hij vorig jaar aan mijn deur stond voor onderdak. Al die mooie tijden die we samen hebben meegemaakt, het vreemdgaan met Sjors tijdens een nep relatie met Nina, het drogeren van Lorena, het afpakken van de Rozenboom, betalen om zijn kind niet te hoeven zie... Sorry het wordt me allemaal even te veel!!'quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 23:51 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Mja:
"Wij zijn hier bijeen voor Vlaamse trots, vader van de Rozenboom voor 2 dagen, en 's lands beste condoomprikker van de Benelux, Michael Vluchtelozius Brandt."
quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 23:52 schreef luftersel het volgende:
[..]
Bianca: "Ik was zo blij toen hij vorig jaar aan mijn deur stond voor onderdak. Al die mooie tijden die we samen hebben meegemaakt, het vreemdgaan met Sjors tijdens een nep relatie met Nina, het drogeren van Lorena, het afpakken van de Rozenboom, betalen om zijn kind niet te hoeven zie... Sorry het wordt me allemaal even te veel!!'
Als dat waar is, zal ik een jaar lang geen enkel kwaad woordje spreken over GTST, Rohan of Servies!quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 23:52 schreef ArnieAlberts het volgende:
Dat is een FOK'er, dat moet gewoon.
WTF Mike gaat dood en komt op een begrafenisquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 23:53 schreef flanken het volgende:
Op de begrafenis van Mike komen alleen Rik Nuran Rikkie Tim Bianca en Anton. Maar sjoerd niet. Bij de begrafenis komt iedereen ook Mike met Nola.
Een jaar is wat teveel van het goede, maar ik hou me aan een maand zonder Gottschalk/Proper/Servies grappen.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 23:53 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Als dat waar is, zal ik een jaar lang geen enkel kwaad woordje spreken over GTST, Rohan of Servies!
Ik bedoelde bij Nina de begrafenis iets te snel getypt sorry.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 23:54 schreef Tjacka het volgende:
[..]
WTF Mike gaat dood en komt op een begrafenis
Oké, dat is wel wat meer aan de haalbare kant, ja.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 23:54 schreef Frey het volgende:
[..]
Een jaar is wat teveel van het goede, maar ik hou me aan een maand zonder Gottschalk/Proper/Servies grappen.
Ook als ze het bevestigd hebben, leg ik me er niet bij neer. Er zal bloed vloeien.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 23:58 schreef luftersel het volgende:
Ik word echt depressief van Twitter!! IK ZAL MIJ ER NIET BIJ NEERLEGGEN TOTDAT GTST HEEFT BEVESTIGD DAT HET MIKE IS
Ik leef nog hoorquote:Op zaterdag 24 augustus 2013 00:00 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
MIKE IS DEAUDgelukkig. Ik vond zijn personage nergens op slaan. Een beet je van alles een beetje qua slechterik wat ooit in GTST is gepasseerd.
Nouja dan kijk ik gewoon niet meerquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 23:59 schreef Frey het volgende:
[..]
Ook als ze het bevestigd hebben, leg ik me er niet bij neer. Er zal bloed vloeien.
Die kennen wequote:Op zaterdag 24 augustus 2013 00:00 schreef luftersel het volgende:
[..]
Nouja dan kijk ik gewoon niet meer
ik geloof er niks vanquote:Op zaterdag 24 augustus 2013 00:00 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
MIKE IS DEAUDgelukkig. Ik vond zijn personage nergens op slaan. Een beet je van alles een beetje qua slechterik wat ooit in GTST is gepasseerd.
Haha ja i know, maar ik ben geen 12 jaar oud. GTST heeft benadrukt dat het onverwacht was, Mike was het meest verwacht! Overigens heb ik dit seizoen ook niet echt gekeken, pas vanaf begin 2013 toen het spannender werd.quote:
Je kunt anders ook gewoon de shorties kijken, elke aflevering in 3 minuten. Heb ik een tijdje gedaan, totdat het inderdaad weer wat boeiender werd.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 00:03 schreef luftersel het volgende:
[..]
Haha ja i know, maar ik ben geen 12 jaar oud. GTST heeft benadrukt dat het onverwacht was, Mike was het meest verwacht! Overigens heb ik dit seizoen ook niet echt gekeken, pas vanaf begin 2013 toen het spannender werd.
Ik mag jou wel.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 00:04 schreef flanken het volgende:
Domme mensen willen Mike dood. Slimme mensen willen Nina dood.
Well, de meesten dachten iets heel anders. Pas sinds die spoilers denken mensen Mike.quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 00:03 schreef luftersel het volgende:
[..]
Haha ja i know, maar ik ben geen 12 jaar oud. GTST heeft benadrukt dat het onverwacht was, Mike was het meest verwacht! Overigens heb ik dit seizoen ook niet echt gekeken, pas vanaf begin 2013 toen het spannender werd.
quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 00:04 schreef flanken het volgende:
Domme mensen willen Mike dood. Slimme mensen willen Nina dood.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |