Zoooooooooo herkenbaar.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 15:54 schreef Kper_Norci het volgende:
Pff, laatste anderhalf uur van de werkweek, gelijk de langste anderhalf uur ook
Ik ben inderdaad (weer) niet aangenomen...quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 10:45 schreef Kper_Norci het volgende:
Dan zal je wel niet aangenomen zijn denk ik, anders hadden ze wel terug gebeld.
Om het leed om de TT nog enigszins te verzachten een filmpje van een Enzo met aangepaste uitlaat.
Zo, hoorde het net ook inderdaad, welke hersenloze doet nou zoiets.quote:Op zondag 25 augustus 2013 19:43 schreef teknomist het volgende:
http://www.vkmag.com/maga(...)_in_nieuw_vossemeer/
Vandaag ook nog geweest toevallig? Ik stond er de kleine kinderen te vermakenquote:Op zondag 25 augustus 2013 03:47 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Zo.. da war godver gezellig, molenfeest in Altere.
Nee, vandaag niet. Was in de Kuip vandaag.quote:Op zondag 25 augustus 2013 20:39 schreef KaBuf het volgende:
[..]
Vandaag ook nog geweest toevallig? Ik stond er de kleine kinderen te vermaken
Is elk jaar wel weer een topfeest inderdaad trouwens
Ja, inderdaad!quote:
Ja, erg achterlijk zoiets!quote:Op zondag 25 augustus 2013 19:47 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Zo, hoorde het net ook inderdaad, welke hersenloze doet nou zoiets.
quote:Op zondag 25 augustus 2013 19:43 schreef teknomist het volgende:
http://www.vkmag.com/maga(...)_in_nieuw_vossemeer/
Ik stiekem ookquote:Op dinsdag 27 augustus 2013 11:02 schreef KaBuf het volgende:
Ik vind dat soort katten persoonlijk eigenlijk wel oerlelijk
Ik wilde eigenlijk een foto zoeken van een German Rex, die hebben krulhaartjes, beetje de poedel onder de katten, maar ik kwam deze tegen en die vond ik veel leuker dus speciaal voor jou en maak er een leuke dag van hèquote:Op dinsdag 27 augustus 2013 11:15 schreef automatic_ het volgende:
Een vriendinnetje van mij heeft er ook 2. Ik ben er ook geen fan van :n
En een andere vriendin heeft een Cornish Rex. Deze hebben een heel dun laagje haar, maar die zijn weer leuk van lelijkheidEn doordat ze zo'n dun laagje hebben, verharen ze eigenlijk niet.
[ afbeelding ]
quote:Wilders wil verder weten of Dijsselbloem zelf kan voetballen. "Zo ja, wat zou uw marktwaarde zijn en met hoeveel zou de Nederlandse staatsschuld kunnen dalen als we u zouden verkopen aan bijvoorbeeld FC Knudde?"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |