Een geweldige man die zich geen fuk aantrekt van fatsoen als hij in een relatie gaat rommelen.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 10:06 schreef LoveSide het volgende:
De irritaties om kleine dingen bleken ook hier wel een probleem, en precies op zo'n moment kom ik een geweldige man tegen.
Truth like a cow!quote:Op woensdag 28 augustus 2013 16:51 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
Begin alsssjealsjeblieft nooit aan kinderen want die gaan de dupe worden van jouw impulsiviteit
Lijkt me beter als ze hem alles verteld. Weet hij ook gelijk wat voor vlees hij in de kuip heeft, en kan hij het zinkende schip tijdig verlaten.quote:Op maandag 2 september 2013 16:55 schreef Taurus het volgende:
Jezus, wat impulsief. Ik zou dit allemaal rustig laten bezinken tot je weer 'bij zinnen' bent, wellicht ben je gewoon even tot over je oren verliefd. Korte crush.
Zonde om daar alles voor op te geven. Praat met je vriend over je twijfels wat betreft jullie relatie (niet over die kerel, en zeker niet over die zoen). Misschien dat jullie er door communicatie toch nog uitkomen.
Goed nadenken of die ene ontmoeting het waard is om alles overboord te gooien.
Dan is het toch sowieso einde verhaal? Wie weet is dit gewoon 'n bevlieging. Deze discussie heb ik al eindeloos gevoerd; maar een kus vertellen vind ik niks anders dan een zinloze trap na. Praat gewoon over je twijfels, das toch voldoende. Kwets je tenminste niemand en hoeft 't nog niet 't einde te betekenen.quote:Op maandag 2 september 2013 17:00 schreef Murdera het volgende:
[..]
Lijkt me beter als ze hem alles verteld. Weet hij ook gelijk wat voor vlees hij in de kuip heeft, en kan hij het zinkende schip tijdig verlaten.
Nouja, het lijkt me sterk dat hij bij haar blijft als hij zou weten dat ze hem wilde verlaten voor eenofandere turk die ze 2 keer heeft gezien. Met dat soort borderline bevliegingen willen weinig mensen oud worden denk ik. Laat staan kinderen krijgen.quote:Op maandag 2 september 2013 17:03 schreef Taurus het volgende:
[..]
Dan is het toch sowieso einde verhaal? Wie weet is dit gewoon 'n bevlieging. Deze discussie heb ik al eindeloos gevoerd; maar een kus vertellen vind ik niks anders dan een zinloze trap na. Praat gewoon over je twijfels, das toch voldoende. Kwets je tenminste niemand en hoeft 't nog niet 't einde te betekenen.
Dat vlees dat 'ie in de kuip heeft kent 'ie onderhand wel, lijkt me. Een kus vertellen gaat daar niet iets aan veranderen. ("oh, is het er zo één")
Maar dat weet 'ie niet, en das mooi. Zij post op dit forum, zij kent de situatie, dus zij kan beslissen. Wat voor haar het meest prettig is, en voor hem het minst pijnlijk, is natuurlijk dit als signaal opvatten en met hem praten over waar het daadwerkelijk om gaat; hun relatie. Niet over een crush waar je wel of niet gehoor aan gaat geven, laat dat nou ff buiten beschouwing, zou ik zeggen.quote:Op maandag 2 september 2013 17:06 schreef Murdera het volgende:
[..]
Nouja, het lijkt me sterk dat hij bij haar blijft als hij zou weten dat ze hem wilde verlaten voor eenofandere turk die ze 2 keer heeft gezien. Met dat soort borderline bevliegingen willen weinig mensen oud worden denk ik. Laat staan kinderen krijgen.
Ik zou willen dat ik het niet geloofde, maar helaas heb je echt zulke mensen rondlopen.quote:Op maandag 2 september 2013 17:10 schreef Taurus het volgende:
[..]
Maar dat weet 'ie niet, en das mooi. Zij post op dit forum, zij kent de situatie, dus zij kan beslissen. Wat voor haar het meest prettig is, en voor hem het minst pijnlijk, is natuurlijk dit als signaal opvatten en met hem praten over waar het daadwerkelijk om gaat; hun relatie. Niet over een crush waar je wel of niet gehoor aan gaat geven, laat dat nou ff buiten beschouwing, zou ik zeggen.
Dat laatste raad ik sowieso af. Klinkt ook heel onwaarschijnlijk, bijna verzonnen. Wie gaat er nou nadenken over emigreren voor iemand die je twee keer hebt gezien en alleen hebt gekust.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |