quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 21:36 schreef Kleurdoos het volgende:
dank allemaal!
Lex en Elin zijn even geweest, Lex was helemaal in zijn sas en murmelde steeds 'BEEBIEE' en Elin bleef kusjes geven
Gefeliciteerd KD! Mooie namen.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 21:06 schreef Kleurdoos het volgende:
[ afbeelding ]vanmiddag om 10 over half 5 geboren
Lucy Anna Sophie
en klein! 45 cm en 2705gram
Ooooohquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 22:48 schreef Kleurdoos het volgende:
[ afbeelding ]
1 van r eerste foto's
Gefeliciteerd met jullie meisje!! Ze is mooi! Wat fijn dat het zo goed gaat. Straks lekker naar huis!quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 23:42 schreef Kleurdoos het volgende:
En r bloedsuiker is prachtig3,3 nu r temp nog.. maar ze ligt als een soort dekentjesrups, op te warmen. Morgen dus lekker naar huis
Ze weten nog niet precies wat het was. Ik had een hoge bloeddruk, verstoorde leverwaardes maar m'n nierwaardes waren juist wel goed.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 20:04 schreef L-E het volgende:
[..]
Hoe bedoel je 'mogelijk' zwangerschapsvergiftiging?
F-_r: voelde je het bij Ean dat het de verkeerde kant op ging? Of was het patsboem-meteen keihard mis?
Je gaat gewoon weer voor de 26e?quote:Op zaterdag 24 augustus 2013 07:59 schreef hilliebillie het volgende:
Hier vast een meld. Alles nog rustig. Kan niet zeggen dat het strippen wat gedaan heeft gisteren, ook eigenlijk geen harde buiken van gehad ofzo. We wachten rustig af hier
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |