Sorry, ik typ het een beetje verrot. Uiteraard, een artiest is een combinatie van dingen...en de artiest kan uitblinken in het ene om het andere een beetje te verdoezelen...zo ben ik gek van Queen....technisch ook niet hoogstaand...maar de rest maakt het goed...Freddy was immers een van de weinigen die in 4 octaven kon zingen....Mick Jagger vind ik bijvoorbeeld dronkemansmuziek, terwijl daar meer techniek in zit..iedereen denkt er anders over....techniek hoeft ook niet belangrijk voor jou te zijn...ik zeg alleen hoe ik er over denk:)quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:13 schreef Myooze het volgende:
[..]
Wat maakt het nog uit of het een technisch hoogstandje is als het je raakt? Daarbij zijn veel Coldplay-nummers technisch ook heel goed.
Ja, je hebt ook wel gelijkquote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:17 schreef DoubleUU het volgende:
[..]
Sorry, ik typ het een beetje verrot. Uiteraard, een artiest is een combinatie van dingen...en de artiest kan uitblinken in het ene om het andere een beetje te verdoezelen...zo ben ik gek van Queen....technisch ook niet hoogstaand...maar de rest maakt het goed...Freddy was immers een van de weinigen die in 4 octaven kon zingen....Mick Jagger vind ik bijvoorbeeld dronkemansmuziek, terwijl daar meer techniek in zit..iedereen denkt er anders over....techniek hoeft ook niet belangrijk voor jou te zijn...ik zeg alleen hoe ik er over denk:)
quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:17 schreef Life2.0 het volgende:
ja muse en coldplay zijn nou niet echt dingen waarvan je denk, WOAH DIT MOET JE HOREN!
Ja kijk wat ik dus bedoel is dat ik best ongeveer weet wat m'n smaak is en ik weet ook wel waar ik het kan vinden, maar ik vind het gewoon niet snel leuk. daarom heb ik niet veel aan deze post en aanraders van bands.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:10 schreef B-FliP het volgende:
youtube, spotify, internet radio, op genre zoeken ipv bands etc.
wat?quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:20 schreef Myooze het volgende:
[..]
Ja kijk wat ik dus bedoel is dat ik best ongeveer weet wat m'n smaak is en ik weet ook wel waar ik het kan vinden, maar ik vind het gewoon niet snel leuk. daarom heb ik niet veel aan deze post en aanraders van bands.
Ja, kan dat niet dan? Die muziek die ik wel leuk vind vind ik ook meteen geweldig, en ik kan ook erg genieten van random 3fm of een muziekzender.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:20 schreef Life2.0 het volgende:
maar eh
jij houd van muziek maar vind niets leuk?
ach je bent 17, je hebt nog net een halve procent gehoord, je kent alleen wat een ander kent..
Precies wat ik zei.quote:
Misschien kan je dan denken aan greatest hits van bepaalde genres of era's ? Dan heb je van veel artiesten hun beste nummers...ik doe dat zelf ook..quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:20 schreef Myooze het volgende:
[..]
Ja kijk wat ik dus bedoel is dat ik best ongeveer weet wat m'n smaak is en ik weet ook wel waar ik het kan vinden, maar ik vind het gewoon niet snel leuk. daarom heb ik niet veel aan deze post en aanraders van bands.
Als je tevreden bent met alleen de bekendste nummers van een band is dat een goed idee ja, maar ik wil dus juist alles van een band kunnen waarderen.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:24 schreef DoubleUU het volgende:
[..]
Misschien kan je dan denken aan greatest hits van bepaalde genres of era's ? Dan heb je van veel artiesten hun beste nummers...ik doe dat zelf ook..
Breaking benjamin?quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:08 schreef Myooze het volgende:
[..]
Hmm, ik neig een beetje naar 2 dingen: toegankelijke indie en rock/progressive rock. Dat zijn de twee genres waar ik het vaakst iets in vind wat ik leuk vind.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.1 op de 6 mensen heeft 5 anderen om zich heen
-Harry Jekkers
als je dat kan... heb je geen eigen smaak ontwikkeld, hoorquote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:21 schreef Myooze het volgende:
[..]
Ja, kan dat niet dan? Die muziek die ik wel leuk vind vind ik ook meteen geweldig, en ik kan ook erg genieten van random 3fm of een muziekzender.
Euh, wie kent er dan niet alleen wat een ander kent? hipsters misschien
Hebben die toegankelijkere albumtracks dan? En tegenwoordig is er ook nog heel veel goede muziek hoor, alleen herinneren mensen alleen de goede muziek van vroeger en niet de slechte en dus lijkt het over het algemeen beter.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:26 schreef DomineeGremdaat het volgende:
Dan moet je naar oudere muziek luisteren van toen men het in ieder geval nog muziek mocht noemen.
- Rolling Stones
- Golden Earring
- Eric Clapton
- Led Zepplin
- Guns 'n Roses
- Scorpions
- Queen
- Deep Purple
- Madness
- Van Halen
- The Eagles
lijkt me wel genoeg, veel luisterplezier.
Niet liegen jongeman!quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:29 schreef Myooze het volgende:
[..]
Hebben die toegankelijkere albumtracks dan? En tegenwoordig is er ook nog heel veel goede muziek hoor, alleen herinneren mensen alleen de goede muziek van vroeger en niet de slechte en dus lijkt het over het algemeen beter.
Als je van 3fm kan genieten heb je geen smaak ontwikkeld?quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:29 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
als je dat kan... heb je geen eigen smaak ontwikkeld, hoor
eh mensen die een eigen smaak hebben en oprechte interesse in muziek hebben
ga mijn liedje nou 's luisteren..quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:31 schreef Myooze het volgende:
[..]
Als je van 3fm kan genieten heb je geen smaak ontwikkeld?En doe eens wat aan je zinsopbouw, ik snap niks van die tweede zin
en dan lekker met je iron maiden bandshirt in een 50+ cafe zitten pratend over de goede tijdquote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:26 schreef DomineeGremdaat het volgende:
Dan moet je naar oudere muziek luisteren van toen men het in ieder geval nog muziek mocht noemen.
- Rolling Stones
- Golden Earring
- Eric Clapton
- Led Zepplin
- Guns 'n Roses
- Scorpions
- Queen
- Deep Purple
- Madness
- Van Halen
- The Eagles
lijkt me wel genoeg, veel luisterplezier.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |