Het lijkt erop dat Frankrijk het voortouw gaat nemen.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:48 schreef Baws het volgende:
En de bekende landen vallen bijna over elkaar heen om Syrië binnen te vallen. Om te kotsen, ik vind dat de westerse burgers moeten protesteren.
israel haalde hard uit vandaag zie berichtje iets naar boven van mij.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:39 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Oh. Maar wat heeft Israël hier mee te maken
Dat van alle landen, buiten de VS, Israel het meest gebaat is bij deze actie? Dat van alle landen gerespecteerd door het vrije westen Israel verder gaat dan Nazi Duitsland?quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:39 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Oh. Maar wat heeft Israël hier mee te maken
Syria en Israel zijn naastburen en ook aartsvijanden dus wat is aan de hand in Syria is belangrijk voor Israel....en is wel mogelijk dat Mossad zijn aan het rommelen daar.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:39 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Oh. Maar wat heeft Israël hier mee te maken
Israel is fout en illegaal bezig voor jarenlang....dat weet die Israelis zelf ook goed.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 21:48 schreef Baws het volgende:
En de bekende landen vallen bijna over elkaar heen om Syrië binnen te vallen. Om te kotsen, ik vind dat de westerse burgers moeten protesteren.
VS, China, noord Korea, Rusland, Griekeland, Iran, etc etc ook allemaal.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 09:37 schreef Tingo het volgende:
[..]
Israel is fout en illegaal bezig voor jarenlang....dat weet die Israelis zelf ook goed.
Zeg je nu dat leger van Assad ook moslims is ? ?quote:Op woensdag 21 augustus 2013 14:26 schreef A-mineur het volgende:
Wie er verantwoordelijk is, ik heb geen flauw idee. Maar het is wel lastig kant kiezen als ze beide naar elkaar lopen te schreeuwen ALUAH AKBAR! *poef poef met de AK, enkele seconden later hoor je hetzelfde vanaf de tegenstander kant....
Oh dus nu moet Israël sorry zeggen voor gifgas waarvan nog niet bewezen is van wie het komt?quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 09:37 schreef Tingo het volgende:
[..]
Israel is fout en illegaal bezig voor jarenlang....dat weet die Israelis zelf ook goed.
Schei toch uit met je nazi-vergelijkingen tot je weet wíe hier achter steekt.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 01:21 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Dat van alle landen, buiten de VS, Israel het meest gebaat is bij deze actie? Dat van alle landen gerespecteerd door het vrije westen Israel verder gaat dan Nazi Duitsland?
Israel is tot nu toe het enige land dat direct beschuldigend een vinger opsteekt naar de huidige overheid van Syrie. Dat heeft Israel er mee te maken.
Israel heeft zeker iets te maken met Syria.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 10:43 schreef theguyver het volgende:
[..]
VS, China, noord Korea, Rusland, Griekeland, Iran, etc etc ook allemaal.
maar dat heeft hier geen hol mee te maken.
Hoe kom je daar bij?quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 11:00 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Oh dus nu moet Israël sorry zeggen voor gifgas waarvan nog niet bewezen is van wie het komt?
.
Gisteren was het Amerika die de schuld kreeg en nu Israël?quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 11:01 schreef Tingo het volgende:
[..]
Israel heeft zeker iets te maken met Syria.
jup, als er granaten op israel vallen die uit dat land afkomstig zijn, dan wil Israel wel eens terug schieten.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 11:01 schreef Tingo het volgende:
[..]
Israel heeft zeker iets te maken met Syria.
Ditto.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 11:04 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Lees nog eens wat ik hierboven schreef.
Nou ja, op dit soort posts valt geen zinnig antwoord te geven.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 11:13 schreef Tingo het volgende:
[..]
Ditto.
Sorry hoor maar t lijkt dat jullie hebben geen flauwe idee over wat er is gebeuren in de gebied over t laatste 50 jaar - en dat heeft zeker wat te maken met Israel.
Als het komt op TV dat het waren de smurfs die hadden wat gedaan dat ga je ook geloven.
quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 11:13 schreef Tingo het volgende:
[..]
Ditto.
Sorry hoor maar t lijkt dat jullie hebben geen flauwe idee over wat er is gebeuren in de gebied over t laatste 50 jaar - en dat heeft zeker wat te maken met Israel.
Als het komt op TV dat het waren de smurfs die hadden wat gedaan dat ga je ook geloven.
quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 10:57 schreef Syd het volgende:
[..]
Zeg je nu dat leger van Assad ook moslims is ? ?
Dat weet ik niet, ik heb enkele filmpjes gezien, en dat viel op. Dat ze dat naar elkaar blijven roepen...quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 10:57 schreef Syd het volgende:
[..]
Zeg je nu dat leger van Assad ook moslims is ? ?
Nee heb je verkeerd gezienquote:Op vrijdag 23 augustus 2013 13:00 schreef A-mineur het volgende:
[..]
[..]
Dat weet ik niet, ik heb enkele filmpjes gezien, en dat viel op. Dat ze dat naar elkaar blijven roepen.....
Ach overal in het midden-oosten flikken ze dat kunstje, het zou hetzelfde zijn als wij tegenover elkaar gaan schieten en om de beurt gaan roepen "Voor het Vaderland!". Van mij mogen ze elkaar daar lekker afblaffen, want tot een resolutie willen ze ook niet komen, anders was dat al wel gebeurd.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 15:56 schreef Syd het volgende:
[..]
Nee heb je verkeerd gezienwant dat zijn de rebellen en leger assad zou zeker nooit alluh akbar roepen.
FSA noemt zich de free syrian army ofzoiets maar tis gewoon fake syrian army.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |