Is toch veel leuker... Lekker klooien en daarna pas kijken/uitvinden hoe je het eigenlijk hebt gedaanquote:Op donderdag 5 september 2013 13:58 schreef shiznuts het volgende:
Altijd leuk, mensen die zich inlezen nadat ze iets gedaan hebben.![]()
Of je kunt de map opzoeken waar die afbeeldingen in staan en daar een bestand inzetten wat .nomedia heet. Gewoon een nieuw textbestand maken, geen bestandsnaam invullen en de extentie veranderen naar .nomediaquote:Op dinsdag 27 augustus 2013 12:08 schreef JuupŠ het volgende:
[..]
Kun jij in de Galerij niet opgeven welke albums/mappen jij wel of niet wilt zien? Ik gebruik QuickPic en daar kan dat iig wel bij, Galerij heb ik verder geen ervaring mee.
Ik ga eens kijken of het werkt, dankjewel.quote:Op donderdag 12 september 2013 11:44 schreef JuupŠ het volgende:
[..]
Of idd installeer SuperSU (mits niet geīnstalleerd natuurlijk) en gebruik de Full Unroot functie
Het is niet mijn telefoon, maar die van een collega. En de beheertool die we gebruiken typeert het toestel als onveilig en blokkeert alles op het moment dat een toestel geroot is. Dus we hebben eigenlijk ook geen keuze.quote:Op donderdag 12 september 2013 12:43 schreef Devolution het volgende:
Waarom wil je je telefoon unrooten?
Huifkar een mail gestuurd gisteren. Ben benieuwd wanneer ik een reactie krijg.quote:Op vrijdag 13 september 2013 23:18 schreef Drabit het volgende:
Gisteren een nexus 4 besteldIk ben ook benieuwd. Heb veel positiefs erover gelezen.
Huifkar?quote:Op zondag 15 september 2013 14:44 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Huifkar een mail gestuurd gisteren. Ben benieuwd wanneer ik een reactie krijg.
Oh, ik heb hem geinporteerd vanuit Amerika, via Duitsland werd een gedoe en kon er geen goede site voor vinden. Ik heb hem esteld via www.fromUS2EU.nl Hij is uiteindelijk maar 5 euro goedkoper dan via Amazon, en hij doet er langer over om binnen te komen, was niet erg slim van mij. Maar ach.quote:Op zondag 15 september 2013 14:46 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Om uit Duitsland te importeren. Is veel goedkoper.
Ah.quote:Op zondag 15 september 2013 14:48 schreef Drabit het volgende:
[..]
Oh, ik heb hem geinporteerd vanuit Amerika, via Duitsland werd een gedoe en kon er geen goede site voor vinden. Ik heb hem esteld via www.fromUS2EU.nl Hij is uiteindelijk maar 5 euro goedkoper dan via Amazon, en hij doet er langer over om binnen te komen, was niet erg slim van mij. Maar ach.
Ik kwam 25 euro duurder uit, maar ook dat vind ik een mooie prijs voor de Nexus 4. Ik was met mijn vorige toestel (Xperia mini pro) altijd bezig om er de nieuwste android op te zetten, omdat ik het leuk vind om altijd de nieuwste software en functies te hebben. Dus deze is perfect voor mij. Al denk ik dat ik hem wel root na een jaar of anderhalf.quote:Op zondag 15 september 2013 15:02 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ah.
Ik heb hem dus via huifkar.de besteld. Volgens de ervaringen van Tweakers kom je met alle kosten uit op 278.
16GB is te weinig dat is zo vol.quote:Op dinsdag 17 september 2013 23:54 schreef Iemand91 het volgende:
Voor het eerst een betaalde app genomen.
Best prettig zo'n prepaid creditcard
EDIT: wie een Nexus 10 wil; Ibood heeft 'm nu voor ¤339.95 + ¤5.95.
Saturn/Media Markt hebben 'm voor ¤398, dus scheelt nét even ¤52.
Zit je natuurlijk wel met de 'service' van Ibood...
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 17 september 2013 19:54 schreef Parafernalia het volgende:
Ik moet voor nieuwe Slimbean versie een Full whipe/factory reset doen.
Ben ik dan alles kwijt wat er op de interne sd staat, zoals foto's/whatsapp logs/etc? En heb ik niet sowieso een externe sd nodig voor de installatiebestanden?
ik heb dat ook hier gevraagd, ik wantrouw googlenquote:Op woensdag 18 september 2013 02:26 schreef redboyke het volgende:
[..]
wel kunnen googlen hoe je moet flashen maar niet kunnen googlen wat full wipe betekend
all je instellingen en apps verdwijnen met een full wipequote:Op woensdag 18 september 2013 02:45 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
ik heb dat ook hier gevraagd, ik wantrouw googlen
Bij mij niet, maar ik synchroniseer dan ook alleen de agenda.quote:Op woensdag 18 september 2013 08:09 schreef Devolution het volgende:
Instellingen van Android blijven grotendeels bewaard hoor. Toen ik mijn N4 kocht en mijn Google Account gegevens ingevoerd had stonden al mijn Wifi verbindingsinstellingen er bijvoorbeeld gewoon in na synchronisatie. Hierbij moet ik wel zeggen dat ik zowel op mijn vorige telefoon als op de N4 een stock Android versie had draaien (Vanilla).
in de intro krijg ik inderdaad een filmpje van een samsungtoetel waarmee het voorgedaan wordt. Dus lijkt me echt voor de notes gemaakt.quote:Op dinsdag 17 september 2013 22:38 schreef iBenny het volgende:
Waarom kan Bamboo Paper niet op de Nexus 7?
Let wel ff op dat die van de Mediamarkt wel 32 GB is he voor 398..quote:Op dinsdag 17 september 2013 23:54 schreef Iemand91 het volgende:
Voor het eerst een betaalde app genomen.
Best prettig zo'n prepaid creditcard
EDIT: wie een Nexus 10 wil; Ibood heeft 'm nu voor ¤339.95 + ¤5.95.
Saturn/Media Markt hebben 'm voor ¤398, dus scheelt nét even ¤52.
Zit je natuurlijk wel met de 'service' van Ibood...
[ afbeelding ]
Hoe heb ik dat nou over het hoofd kunnen zien.quote:Op woensdag 18 september 2013 19:06 schreef Downstar het volgende:
Let wel ff op dat die van de Mediamarkt wel 32 GB is he voor 398..
het overwegen waard opzich..
twitter:Nahirk twitterde op woensdag 18-09-2013 om 21:33:55In little over 2 hours iOS 7 has a higher adoption rate than Android 4.3. Boom. reageer retweet
inf4 androidsoldaatjesquote:Op woensdag 18 september 2013 21:46 schreef Pino112 het volgende:
twitter:Nahirk twitterde op woensdag 18-09-2013 om 21:33:55In little over 2 hours iOS 7 has a higher adoption rate than Android 4.3. Boom. reageer retweet
Fantastisch voor hem. En nu?quote:Op woensdag 18 september 2013 21:46 schreef Pino112 het volgende:
twitter:Nahirk twitterde op woensdag 18-09-2013 om 21:33:55In little over 2 hours iOS 7 has a higher adoption rate than Android 4.3. Boom. reageer retweet
Ik heb medelijden met die grote groep met gebruikers die nu moeten leven met een lockscreen dat eenvoudig te omzeilen valt, een verminderde accuduur, grote interfaceveranderingen die ze in 1 klap voor hun kiezen krijgen in plaats van geleidelijk (iOS gebruikers zijn over het algemeen minder technisch onderlegd dus zullen hier meer moeite mee hebben), 'nieuwe' features waar iOS gebruikers al jaren op wachten maar al tijden aanwezig zijn in Android (live wallpapers, een interactiever lockscreen, gestures om een control center en toggles te zien, eindelijk volledige multitasking, de manier waarop je multitasking gebruiken kan (zoals de gesture om een app af te sluiten door naar de zijkant te slepen), looks zijn afgekeken van de Windows Phone stijl..quote:Op woensdag 18 september 2013 21:46 schreef Pino112 het volgende:
twitter:Nahirk twitterde op woensdag 18-09-2013 om 21:33:55In little over 2 hours iOS 7 has a higher adoption rate than Android 4.3. Boom. reageer retweet
Misschien dat ik dan ooit weer eens terug ga naar een HP printer, Canon ondersteunt niet eens documenten printen met hun appquote:Op maandag 23 september 2013 14:46 schreef Iemand91 het volgende:
Iemand nog een tip voor printen vanaf Android device?
Heb onze printer nu via Google's eigen Cloud printer toegevoegd maar omdat dit een oudere netwerkprinter is (HP Photosmart 2575) kan deze niet stand-alone aangesloten worden maar moet dat via een pc/laptop via Chrome.
Als de PC aanstaat werkt het prima (ook wanneer ik niet bij Chome sta aangemeld) maar als deze uitstaat werkt het niet meer.
Heeft iemand een tip om dit te omzeilen of een andere goede print-app? (Meeste zijn van twijfelachtige kwaliteit of moet je direct betalen)
Heb ook nog een Qnap NAS staan als dat helpt, maar wil printer wel gewoon aan router houden en niet aan Qnap d.m.v. USB. Synology lijkt al iets dergelijks te hebben.
EDIT: 't ding zou wel zoiets als ''Ingebouwde Android-afdrukoplossing van HP'' moeten ondersteunen maar dat lijkt ook niet te werken...
EDIT #2: oh cool, HP ePrint lijkt wel te werken.![]()
Eens kijken of dat ePrint handig is. Pas een recept op tablet gevonden maar dan moet je eerst weer een pc/laptop opstarten, site weer opzoeken en dan uitprinten, en nu kan het gelijk.quote:Op maandag 23 september 2013 16:39 schreef JuupŠ het volgende:
Misschien dat ik dan ooit weer eens terug ga naar een HP printer, Canon ondersteunt niet eens documenten printen met hun app
Ik hoef niet wereldwijd toegang tot mijn printer te hebben, maar als ik thuis ben wil ik gewoon vanaf mijn telefoon kunnen printen via WiFi.
Ik zal eens kijken, dank jequote:Op maandag 23 september 2013 16:44 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Eens kijken of dat ePrint handig is. Pas een recept op tablet gevonden maar dan moet je eerst weer een pc/laptop opstarten, site weer opzoeken en dan uitprinten, en nu kan het gelijk.
Instellingen lijken wel wat beperkt though, Google Cloud Print was lekker uitgebreid qua instellingen...
EDIT: afhankelijk van het type Canon printer dat je hebt kun je die ook aanmelden bij Google Cloud Print.![]()
Welk toestel heeft hij/zij?quote:Op dinsdag 24 september 2013 23:34 schreef svann het volgende:
Dat adviseerde ik ook al, maar het slachtoffer is al onder zeil.
Raar dat T-Mobile zegt dat zoiets onherstelbaar is. Buy, buy!
afhankelijk van je ROM kun je bij datagebruik een app aanklikken en "achtergrondgegevens beperken" aanvinken, maar srsly dat is echt peanuts. 99% van je dataverbruik komt door actief gebruik, dus als je je dataverbruik wilt beperken: Ga niet zitten facebooken/internetten/enz als je geen wifi-verbinding hebt.quote:Op maandag 30 september 2013 15:53 schreef Quyxz_ het volgende:
Jaja, ik heb ook eindelijk een smartphone! Met Android dus.
Ik heb wel een enigszins beperkt data-abonnement, dus wil ik iets hebben draaien dat het merendeel mijn apps alleen contact kan hebben met internet via wifi. Alleen sommige apps mogen toegang hebben tot roaming. Zoals Whatsapp (zonder plaatjes dan...) en Facebook misschien voor de meldingen. Hoe stel ik dit in?
Ik had al een aantal extensies gevonden via Google Play, maar vaak hadden die zo veel functies dat ik door de bomen het bos niet meer zag. Iemand tips?
Ook benieuwd hier naar ja!quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:17 schreef Apostrof het volgende:
Iemand al ervaring met Google Play All Acces? Hoe is het aanbod muziek?
Blijkbaar alleen beschikbaar als je een creditcard hebtquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 11:17 schreef Apostrof het volgende:
Iemand al ervaring met Google Play All Acces? Hoe is het aanbod muziek?
Ik ga dit denk ik oplossen met prepayshopping, de kaarten zijn gewoon te koop bij de albert heijn.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 12:22 schreef Leonos het volgende:
[..]
Blijkbaar alleen beschikbaar als je een creditcard hebt
Ja, dat had ik al destijds via een proxy geactiveerdquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 15:45 schreef Devolution het volgende:
Nee geen ervaring mee maar ook niet echt behoefte eraan. Play Music zelf wel, dat is echt ideaal. Gewoon je eigen muziek in de cloud hebben zodat je overal bij je muziek kuntMaar een Spotify-achtig systeem vind ik zelf niet interessant.
Jep ik ook. Aanrader voor elke Androidgebruiker die wel eens muziek luistert!quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 15:51 schreef Apostrof het volgende:
[..]
Ja, dat had ik al destijds via een proxy geactiveerd.
Lumia 925quote:Op woensdag 2 oktober 2013 12:45 schreef KomtTijd... het volgende:
Watvoor WP toestel had je, en waarom ben je weer teruggestapt?
Hoop het ook!quote:Op woensdag 2 oktober 2013 15:40 schreef Iemand91 het volgende:
Hopelijk wordt de nieuwe Nexus 5 wat (lees: geen glas)
Als het wat is dan moet ik maar eens gaan kijken hoe we die het best kunnen bestellen aangezien er nu al 2 mensen hier zijn die ''m willen hebben.
Goed gekozen! Als ik de reviews zo lees is het inderdaad het beste Android toestel van dit moment wat in Nederland te krijgen isquote:Op woensdag 2 oktober 2013 12:22 schreef Klonk het volgende:
Sinds gisteravond na een 2 maanden duren avontuur met Windows Phone weer terug bij Android. In de vorm van een LG G2 en wat is dat een snel toestel, echt niet te geloven. Camera is naar mijn bescheiden mening een voorbeeld voor andere fabrikanten en behoort tot de beste, als het al niet de beste is, camera's die op Android toestellen gebruikt worden.
Samsung heeft een probleempje en dat is de LG G2
kneuterig wil ik het niet noemen, is beter als touchwizz en wat mij betreft zelfs fijner dan het donkere van stock android, maar goed da's persoonlijkquote:Op woensdag 2 oktober 2013 18:19 schreef Apostrof het volgende:
[..]
Goed gekozen! Als ik de reviews zo lees is het inderdaad het beste Android toestel van dit moment wat in Nederland te krijgen is. Alleen jammer van de af en toe wel heel kneuterige interface...
aah bedankt. Hebben ze goed verstoptquote:Op zondag 6 oktober 2013 23:35 schreef shiznuts het volgende:
Onder audio of je huidige audioprofiel, niet onder toetsenbord.
Ah, zeer vetquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 21:41 schreef Klonk het volgende:
Eerder vanavond de code voor Themer Beta binnengekregen en ben onder de indruk, je foon een ander uiterlijk geven is nog nooit zo makkelijk geweest
https://play.google.com/s(...)mycolorscreen.themer
heb een halve week op de code moeten wachten
Dat is dan weer wat minderquote:There are 147,963 people in front of you.
Dat is het leuke van Android he. Doet me een beetje aan Buzz denken, ook een hele leuke.quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 21:41 schreef Klonk het volgende:
Eerder vanavond de code voor Themer Beta binnengekregen en ben onder de indruk, je foon een ander uiterlijk geven is nog nooit zo makkelijk geweest
https://play.google.com/s(...)mycolorscreen.themer
heb een halve week op de code moeten wachten
Een eenvoudige HTC Desire C.quote:
ik had 75.000 voor mequote:Op dinsdag 8 oktober 2013 22:08 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Ah, zeer vet!
[..]
Dat is dan weer wat minder
Buzz is meer gefocused op sociaal, dit is echt gewoon thema kiezen, klik en klaarquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 22:58 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Dat is het leuke van Android he. Doet me een beetje aan Buzz denken, ook een hele leuke.
Had 'm natuurlijk ook pas net, dus was ook wel druk bezig met dingen. Viel me ook op dat media server opeens meer verbruikte dan 't scherm. Had denk ik te maken met een app (QuickPic geloof ik). Na die eraf gegooid te hebben komt media server niet eens meer in de top 10 van verbruikers.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 19:49 schreef fantasyboy het volgende:
Die accuduur van de S3 schijnt beter zijn
het kan natuurlijk ook te maken hebben met de vele software die er standaard op draait en het grotere scherm. ik hou elke dag zo een 60 procent over na een dag gebruik.....lijkt me redelijk. Ik plug hem elke dag maar aan de usb van me laptop na 2 uur is dat ding weer vol ofzo...vind het allemaal redelijk.
Zal gewoon het zelfde zijn als bij alle anderen verwacht ik, koppelen aan je CC / Bank (Google wallet in dit geval?) en na de eerste maand loopt het abonnement door.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 07:10 schreef Klonk het volgende:
Oeh en tevens heeft iemand al ervaring met Google Music dat je eerst een maand kunt proberen, zit je daarna nergens aan vast of is het een opmaat naar een abbo?
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2435078quote:Turn off device notification in throw settings
stap voor stap doen precies zo als het hier staat, kan eigenlijk niet mis gaanquote:Op woensdag 9 oktober 2013 17:23 schreef blow... het volgende:
oke, ik ben nu mn note 2 aan het rooten maar ik krijg geen geel boxje in odin? hoe fix ik dat
had je dat tegen mij?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 18:23 schreef Klonk het volgende:
Op XDA twee topics gevonden, eentje geeft het volgende als oplossing:
[..]
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2435078
quote:
wel erg tempting om er CM op te zetten.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 18:25 schreef Klonk het volgende:
[..]
stap voor stap doen precies zo als het hier staat, kan eigenlijk niet mis gaan
http://www.technobuffalo.(...)ll-cyanogenmod-10-1/
en als het mis gaat is het niet mijn schuld
ja het probleem waz dat ik dat gele blokje niet kreegquote:Op woensdag 9 oktober 2013 18:25 schreef Klonk het volgende:
[..]
stap voor stap doen precies zo als het hier staat, kan eigenlijk niet mis gaan
http://www.technobuffalo.(...)ll-cyanogenmod-10-1/
en als het mis gaat is het niet mijn schuld
het ging om het rootgedeelte van de uitleg, zou zelf niet zo snel CM10 op een note 2 ofzo zetten, je raakt daardoor gelijk de extra functies kwijt die Samsung in heeft gebouwd. Als je het uiterlijk van Touchwizz beu bent is het makkelijker om een launcher te installerenquote:Op woensdag 9 oktober 2013 19:40 schreef Nizno het volgende:
[..]
wel erg tempting om er CM op te zetten.
Alleen ik hoor veel die eigenlijk vaker aan het opnieuw installeren zijn of dat is omdat het niet lekker werkt of dat het is omdat het vast loopt ofzo...
wat zijn de ervaringen hier met CM?
ja dat snapte ik... dat het niet speciaal om CM10 ging.. maar toch....quote:Op woensdag 9 oktober 2013 20:30 schreef Klonk het volgende:
[..]
het ging om het rootgedeelte van de uitleg, zou zelf niet zo snel CM10 op een note 2 ofzo zetten, je raakt daardoor gelijk de extra functies kwijt die Samsung in heeft gebouwd. Als je het uiterlijk van Touchwizz beu bent is het makkelijker om een launcher te installeren
welnee,volkomen logisch, heb af en toe ook van die buien dat ik van de ene rom naar de andere gaquote:Op woensdag 9 oktober 2013 21:18 schreef Nizno het volgende:
[..]
ja dat snapte ik... dat het niet speciaal om CM10 ging.. maar toch....
Ik had de S1 ook en wel geroot maar durfde het niet aan om een costum rom er op te zetten omdat ik gewoon hoor van mensen die er een costum op hebben dat ze weer even een nieuwe er op zetten enzo.... Net of die de hele dag aan Odin hangen.
En ja, launcher is ook een optie, maar ik ben de originele eigenlijk helemaal niet beu.
Het gaat denk ik dan ook gewoon om t idee, meer dan om het doel op zich
(ik ben een vrouw, dus ik denk niet logisch)
Wat waren de originele prijzen voor de Nexus 4 in het begin. Ook gelijk aan dollarprijs?quote:Op woensdag 9 oktober 2013 22:36 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
http://bgr.com/2013/10/08/nexus-5-price-299-report/
$300 is wel een koopje
Smartphone tabletquote:Op woensdag 9 oktober 2013 23:52 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Wat waren de originele prijzen voor de Nexus 4 in het begin. Ook gelijk aan dollarprijs?
Weet eerlijk gezegd niet of ik dat geloof die prijs voor de 5 maar het zou wel mooi zijn.
Stel dat het ¤300 wordt in de Play Stores dan ga ik er achteraan om er hier 2 te krijgen.
Alleen 5"; dat is toch wel erg groot...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |