Ja oke maar we dachten eerst ook dat we niet naar de maan konen. En toch zijn we erg geweest.quote:Op maandag 19 augustus 2013 22:02 schreef Bensel het volgende:
gaat niet gebeuren. Dit omdat de grote bedrijven hier teveel aan verdienen, en hun reisvoordeeltjes verliezen, en aangezien bedrijven een grote vinger in de pap hebben bij NWO
Ja heel ergquote:Op maandag 19 augustus 2013 22:12 schreef tribalwars het volgende:
[..]
Ja oke maar we dachten eerst ook dat we niet naar de maan konen. En toch zijn we erg geweest.
Hoezo geloof je dat wel?quote:Op maandag 19 augustus 2013 22:12 schreef tribalwars het volgende:
[..]
Ja oke maar we dachten eerst ook dat we niet naar de maan konen. En toch zijn we erg geweest.
Doet het niet toe, komt allemaal door loeminadiequote:
Nope, geen trollquote:Op maandag 19 augustus 2013 22:06 schreef Jorwol het volgende:
TS is wel een volhardende troll moet ik toegeven.
Hij gelooft er heilig in.quote:Op maandag 19 augustus 2013 22:23 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Hoe dan!17 jaar en al zo van het padje af?!
Je merkt het over een paar jaar wel. Het zelfde gelde ook voor Oost Duitsland in de koude Oorlog en de Meeste landen in de tweede wereld oorlog. Zijn maar een paar stappen voor nodig. Een paar ingrijpende gebeurtenissen. Nederland lijkt al bijna op Oost Duitsland Het is haast bijna even erg het scheelt bijna niks. Een paar stappen en het is al erger dan dat. Maar de meeste mensen zijn jammer genoeg te blind om het te zien. Die merken het wel als het te laat is hun probleem.quote:Op maandag 19 augustus 2013 22:22 schreef Waterloos het volgende:
Ts, blijf vooral in je eigen fantasiewereldje en val ons daar niet mee lastig
Waar zou jij dan willen wonen? Even serieus hè, want als jij Nederland al ziet als een fascistische politiestaat...quote:Op maandag 19 augustus 2013 22:26 schreef tribalwars het volgende:
[..]
Je merkt het over een paar jaar wel. Het zelfde gelde ook voor Oost Duitsland in de koude Oorlog en de Meeste landen in de tweede wereld oorlog. Zijn maar een paar stappen voor nodig. Een paar ingrijpende gebeurtenissen. Nederland lijkt al bijna op Oost Duitsland Het is haast bijna even erg het scheelt bijna niks. Een paar stappen en het is al erger dan dat. Maar de meeste mensen zijn jammer genoeg te blind om het te zien. Die merken het wel als het te laat is hun probleem.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |