dat zal wel meevallen.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 02:00 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Voor het tentje van je moeder ja.
Ik weet, door de verhalen ben ik overgehaald om volgend jaar ook te gaan.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 02:00 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Maar genoeg mensen die ook alleen 4 dagen lang zichzelf helemaal klemzuipen hoor. En ook meer dan genoeg mensen die gewoon echt voor de muziek komen en 't normaal houden. Van alles wat eigenlijk.
Nee heb daar geen geld voor en ken eigenlijk ook niemand die mee zou willen. Lijkt me wel een keer gaaf zo'n trip van 3500 km om één wedstrijd te zien.quote:
Wat is een Eureka-week heeft het te maken met lekkere studentes?quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 02:04 schreef Typisch het volgende:
[..]
Daarna einde Eureka-week.![]()
Nieuw vleesch.![]()
Intro week van de Erasmus in Rotterdam. Dus ja.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 02:07 schreef Elan het volgende:
[..]
Wat is een Eureka-week heeft het te maken met lekkere studentes?
Het lijkt me echt niks om naar Rusland te gaan. Als het nu Griekenland of Turkije was ofzoquote:Op dinsdag 20 augustus 2013 02:06 schreef Elan het volgende:
[..]
Nee heb daar geen geld voor en ken eigenlijk ook niemand die mee zou willen. Lijkt me wel een keer gaaf zo'n trip van 3500 km om één wedstrijd te zien.
Rusland lijkt me een veel interessanter land dan Griekenland of Turkije.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 02:08 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Het lijkt me echt niks om naar Rusland te gaan. Als het nu Griekenland of Turkije was ofzo. Kan je er meteen een weekje van maken.
Aha dat is niet verkeerd nee wat studeer je dan?quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 02:08 schreef Typisch het volgende:
[..]
Intro week van de Erasmus in Rotterdam. Dus ja.
Ja, Great Minds met een gastoptreden van Rico. Dus heb eigenlijk ook gewoon Opgezwolle gezien.quote:
Nice!quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 02:13 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ja, Great Minds met een gastoptreden van Rico. Dus heb eigenlijk ook gewoon Opgezwolle gezien.
Nee, toen was ik werkelijk al m'n vrienden kwijt en de priorteit lag bij hun terugvinden om de rest van de avond nog wel samen door te kunnen brengen.quote:
ja fucking jaquote:Op dinsdag 20 augustus 2013 02:15 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Nee, toen was ik werkelijk al m'n vrienden kwijt en de priorteit lag bij hun terugvinden om de rest van de avond nog wel samen door te kunnen brengen.Jammer, maar wel genoeg andere gave dingen gezien gelukkig.
Ziet er goed uit!quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 02:15 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Nee, toen was ik werkelijk al m'n vrienden kwijt en de priorteit lag bij hun terugvinden om de rest van de avond nog wel samen door te kunnen brengen.Jammer, maar wel genoeg andere gave dingen gezien gelukkig.
Die show was echt kk hard man.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 02:18 schreef Typisch het volgende:
[..]
ja fucking ja
Gvd ik baal zo dat ik daar niet bij was.
Ja, ik hoorde het man. Toch wel apart hoe zo'n duo uit elkaar kan groeien op professioneel gebied. Als je kijkt hoe Stickert er nu voor staat en Rico.quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 02:20 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Die show was echt kk hard man.Gewoon fucking Rico nog ff op 't podium ook. Hoedenplankje dit dat.
Ieder zijn dingquote:Op dinsdag 20 augustus 2013 02:11 schreef Elan het volgende:
[..]
Rusland lijkt me een veel interessanter land dan Griekenland of Turkije.
Beetje tussen de Engelse toeristen zuipen nou lekker dan been there done that.
Dan liever zo'n Die Ludolfs-achtige debiele roadtrip waarbij je allerlei gekke mensen ontmoet en op de meest afgelegen en debiele plekken komt.
F-side en Vak410 niet (gingen voor niks er heen). Het was één gozer en die is wel door de stewards gepakt. 300 euro boete.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |