Ditquote:Op zondag 18 augustus 2013 10:57 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
grove nalatigheid door de chauffeur, dat is al opzichzelf nog steeds ongeloofwaardig.
quote:
ALS het al een doofpot zaak is geloof jij alles wat ze naar buiten brengen?quote:Op zondag 18 augustus 2013 11:10 schreef trigt013 het volgende:
Daily Mail als bron...hmmmm
Maar de chauffeur was dronken, hoe professioneel was dat.
Meerdere getuigen die hebben gezien dat hij gedronken had. Op de camera bij uitgang hotel loopt hij niet erg stabiel en ook bloedtest heeft aangetoond dat hij alcohol in zijn bloed had.quote:Op zondag 18 augustus 2013 11:18 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
ALS het al een doofpot zaak is geloof jij alles wat ze naar buiten brengen?
Volgens mij was het zo, dat de lijfwacht door het ongeluk zijn korte termijn geheugen kwijt was.quote:Op zondag 18 augustus 2013 10:58 schreef penny-wise het volgende:
Hebben ze die lijfwacht ooit gevraagd wat er is gebeurd of heb ik dat gemist?
Wie zegt dat de chauffeur niet iets is toegediend waarvan hij misschien het hotel uitging? En alles is in scène te zetten incl testen.quote:Op zondag 18 augustus 2013 11:21 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Meerdere getuigen die hebben gezien dat hij gedronken had. Op de camera bij uitgang hotel loopt hij niet erg stabiel en ook bloedtest heeft aangetoond dat hij alcohol in zijn bloed had.
Grappig, of toeval, dat juist een scherpschutter 338 patronen in huis heeft.quote:Op zondag 18 augustus 2013 10:52 schreef Jano9 het volgende:
... veroordeeld voor het illegaal bewaren van een pistool en 338 kogels in zijn slaapkamer. ....
en jij denkt dat iemand die bij de AIVD heeft gewerkt dit naar buiten brengt als verjaardags anekdote en daarbij gevangenisstraf riskeert.quote:Op zondag 18 augustus 2013 11:30 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Wie zegt dat de chauffeur niet iets is toegediend waarvan hij misschien het hotel uitging? En alles is in scène te zetten incl testen.
Het zijn maar complottheorieën van mij uiteraard maar ik ga nooit 100% af op wat er "zogenaamd" naar buiten wordt gebracht. Zeker omdat ik een familielid heb die voor AIVD heeft gewerkt (nu hoge functie Buza) en hij wel eens vertelde wat er werkelijk achter sommige krantenartikelen schuilde
Of dat wordt gewoon beweerd natuurlijk om een of andere redenquote:Op zondag 18 augustus 2013 11:26 schreef Uccie het volgende:
[..]
Volgens mij was het zo, dat de lijfwacht door het ongeluk zijn korte termijn geheugen kwijt was.
Wat op zich heel normaal is bij zo'n zwaar onderzoek.
Ja het komt erg goed uit in een doofpotverhaal. Net zoals de dood/zelfmoord van de berijder van de witte Fiat. Kan toeval zijn, maar dit hele Diana ongeluk hangt wel aan elkaar van toevalligheden.quote:Op zondag 18 augustus 2013 12:11 schreef penny-wise het volgende:
[..]
Of dat wordt gewoon beweerd natuurlijk om een of andere reden
Het was even zoeken, en ja de daily mail is niet echt de meest serieuze krant, dus sensationeel gebracht.quote:Op zondag 18 augustus 2013 12:53 schreef Maron het volgende:
[Edit] @ Uccie, ik was niet eens op de hoogte dat de eigenaar van de Witte Fiat (laat staan de Witte Fiat) ooit gevonden was..en nu spreek je van zijn/haar dood/'zelfmoord'..? waar heb je dat bericht gevonden..?
Uiteraard waren die er al vanaf dag 1. Bij elke 'celebrity' die opeens dood gaat komt men meteen met de meest wilde verhalen.quote:Op zondag 18 augustus 2013 11:12 schreef Aether het volgende:
Interessant. Geruchten over een complot waren er al vanaf dag 1.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |