Gisteren was Pieter Winsemius bij KvdB en die zei bij de aankondiging, dat hij er met toestemming van de koninklijke familie zat. Ik heb dan ook het idee dat vooraf ook besproken is wat hij wel en niet mocht vrijgeven. Misschien vonden ze het wel mooi om te delen. Ik vind het geen man om zomaar uit de school te klappen.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 23:40 schreef Greys het volgende:
Ah oke, sorry, verkeerd begrepen.
Maar dan nog, dat je een persoonlijk mailtje dan op tv gaat zitten quoten.
Dat je uberhaupt meewerkt aan een tv-programma als persoonlijke vriend zijnde. Ik snap het niet.
Wil je dan zo graag dat mensen zien dat jij zijn vriend was?
vond wel dat Knevel rare vragen stelde.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 09:28 schreef Uccie het volgende:
[..]
Gisteren was Pieter Winsemius bij KvdB en die zei bij de aankondiging, dat hij er met toestemming van de koninklijke familie zat. Ik heb dan ook het idee dat vooraf ook besproken is wat hij wel en niet mocht vrijgeven. Misschien vonden ze het wel mooi om te delen. Ik vind het geen man om zomaar uit de school te klappen.
Ik heb het begin alleen maar gezien, ga straks even terugkijken. Maar ik vind Knevel sowieso een rare man, ik zou er heel ongemakkelijk van worden.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 09:30 schreef Toekito het volgende:
[..]
vond wel dat Knevel rare vragen stelde.
gaat u hem missen?quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 09:33 schreef Uccie het volgende:
[..]
Ik heb het begin alleen maar gezien, ga straks even terugkijken. Maar ik vind Knevel sowieso een rare man, ik zou er heel ongemakkelijk van worden.
Dat is geen rare vraag, dat is gewoon een hele domme vraag!quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 09:34 schreef Toekito het volgende:
[..]
gaat u hem missen?
Dat vraag je niet aan een vriend van een overleden persoon. Prins os geen prins. Maakt niet uit.
rare domme vraagquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 09:36 schreef Uccie het volgende:
[..]
Dat is geen rare vraag, dat is gewoon een hele domme vraag!
Vraag dan op z'n minst, wat gaat u het meest missen aan uw vriend....en ik ben verre van journalistiek.quote:
ja zulke dingen. Vraag niet hoe het met Mabel is vandaag, dat snappen we allemaal wel hoe het met haar was gisteren.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 09:40 schreef Uccie het volgende:
[..]
Vraag dan op z'n minst, wat gaat u het meest missen aan uw vriend....en ik ben verre van journalistiek.
Open deur intrappen inderdaad. Wat verwachtte hij voor een antwoord? "Nee, ik ga hem niet missen, hij liet al anderhalf jaar niets horen?"quote:
Zo praten Knevel en Bevel altijd ..inderdaad erg raarquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 09:34 schreef Toekito het volgende:
gaat u hem missen?
Dat vraag je niet aan een vriend van een overleden persoon. Prins os geen prins. Maakt niet uit.
En jij hebt het allemaal zitten meelezenquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:30 schreef SunChaser het volgende:
Hahaha wat zitten er hier veel hypocriete mensen, afgeven op de vele verslaggevers maar wel elk beeld opzuigen en hier in tig deeltjes met elkaar willen bespreken
Ja maar ik jank ook niet over de vele journalisten en mediaaandachtquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:32 schreef Ireth het volgende:
[..]
En jij hebt het allemaal zitten meelezenAnders kon je je dit beeld niet vormen
met als toppunt die discussie van die gleufjes op de laatste paar pagina's van het vorige topicquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:30 schreef SunChaser het volgende:
Hahaha wat zitten er hier veel hypocriete mensen, afgeven op de vele verslaggevers maar wel elk beeld opzuigen en hier in tig deeltjes met elkaar willen bespreken
OMGquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:41 schreef superniger het volgende:
[..]
met als toppunt die discussie van die gleufjes op de laatste paar pagina's van het vorige topic
En jij jankt terwijl je niet eens weet waarover het gaat, dit topic loopt al sinds het ski-ongeluk, dus er zijn geen 50 topics volgepost over zijn overlijdenquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:33 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ja maar ik jank ook niet over de vele journalisten en mediaaandacht
Sommige hierwel maar wel 50 delen reeks inmiddels meepraten over Friso's overlijden
Dat geeft alleen nog maar meer de sensatiezucht aanquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:55 schreef Deisyy het volgende:
[..]
En jij jankt terwijl je niet eens weet waarover het gaat, dit topic loopt al sinds het ski-ongeluk, dus er zijn geen 50 topics volgepost over zijn overlijden
opgeluchtquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 09:41 schreef Toekito het volgende:
[..]
ja zulke dingen. Vraag niet hoe het met Mabel is vandaag, dat snappen we allemaal wel hoe het met haar was gisteren.
Er is niets stiekem aan dat ik geinteresseerd ben in hetgeen het koninklijk huis hierover naar buiten brengt.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 11:05 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Dat geeft alleen nog maar meer de sensatiezucht aan
Heb er geen problemen mee, maar doe niet hypocriet dat je stiekum alles wilt weten en zien
Ik noem geen namen maar blijkbaar voel jij je wel aangesprokenquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 11:20 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Er is niets stiekem aan dat ik geinteresseerd ben in hetgeen het koninklijk huis hierover naar buiten brengt.
Ik voel me juist helemaal niet aangesproken, maar wil wel reageren als jij vindt dat mensen geen kritiek op rare vragen van een journalist mogen hebben alleen om het feit dat ze hier posten.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 11:22 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ik noem geen namen maar blijkbaar voel jij je wel aangesproken
Ik vind het hypocrietheidsgehalte hier groot, zo ervaar ik hetquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 11:27 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik voel me juist helemaal niet aangesproken, maar wil wel reageren als jij vindt dat mensen geen kritiek op rare vragen van een journalist mogen hebben alleen om het feit dat ze hier posten.
Bedankt voor het mededelen.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 11:29 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ik vind het hypocrietheidsgehalte hier groot, zo ervaar ik het
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |