Die met die twee penissen vind ik wel bijzonder...quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 22:52 schreef Trini-Kwan het volgende:
- Beetje zoenen en friemelen met een kerel in een steegje. Ik had gedronken. Ik kreeg een helder moment en zag met wat voor een aap ik nu weer in een steegje stond, en de lust verging me direct. Ik was hem aan het trekken op het moment dat ik weg liep en zei 'Ik heb geen zin meer hoor, doe het zelf maar' En hij deed het nog ook...
- Gevreeën heel de nacht. Ik vond al dat ik zo nat was... Gevingerd, gepijpt, gebeft, gezoend, de hele reutemeteut. De volgende ochtend kregen we bij daglicht de schrik van ons leven. ALLES zat onder het bloed. Onze gezichten, handen, geslachtsdelen, bed, etc. Bleek dat zijn toompje gescheurd was, maar hij had dat vanwege zat zijn niet gemerkt.
- Een keertje in slaap gevallen tijdens, werd niet gewaardeerd.
- Menigmaal me voor het uitgaan expres niet geschoren, in de hoop dat het me tegenhield om met iemand mee naar huis te gaan. Helaas pindakaas, aan het einde van de avond allang vergeten, totdat die dikke bush verschijnt wanneer hij mijn onderbroek uittrekt..
Dat was het wel. Qua bijzonder heb ik wel eens iemand in bed gehad die twee penissen had met 1 eikel (de twee penissen zaten nog net aan elkaar vast). Ik ben niet gemaakt voor twee penissen dus we zijn braaf gaan slapen.
Ja, wel zonde, leuke vent. In de porno kun je er wat mee.. maar in het echte leven is het een last. Hij is er nu ook aan geopereerd.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 22:59 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Die met die twee penissen vind ik wel bijzonder...
Klinkt best heftig...quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 23:01 schreef Trini-Kwan het volgende:
[..]
Ja, wel zonde, leuke vent. In de porno kun je er wat mee.. maar in het echte leven is het een last. Hij is er nu ook aan geopereerd.
Iedereen kan tegen drank, maar niet iedereen kan dezelfde hoeveelheid hebben.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 23:01 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Klinkt best heftig...
En jij kan niet tegen drank![]()
Dus dat.. Boe..quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 23:20 schreef Macrador het volgende:
Vriendin vanboven en lul floepte eruit en plooide een beetje te hard (dubbel).
True. Ik ontken niks.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 23:01 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Klinkt best heftig...
En jij kan niet tegen drank![]()
quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 23:20 schreef Macrador het volgende:
Vriendin vanboven en lul floepte eruit en plooide een beetje te hard (dubbel).
Als je zelf heel dik bent kan dit voorkomen ja.. Sneu voor je.quote:Op vrijdag 16 augustus 2013 22:25 schreef Moira. het volgende:
Mijn eerste keer was iemand met een kleine lul, allebei dronken as fuck, nja hij bezig en ik vroeg "Zit 'ie er al in?"
Bedacht me later pas dat dat eigenlijk best lullig was
quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 01:22 schreef MrV het volgende:
[..]
Als je zelf heel dik bent kan dit voorkomen ja.. Sneu voor je.
Ik heb nog nooit gesnapt, wat mensen idd opwindend vinden aan een voetfetish...zo moet je blijkbaar zijn om dat te snappen.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 04:49 schreef Angel-Joy het volgende:
Constant bloeden omdat ik net aan de pil ging (contactbloeding, bijna een maandlang bloedde ik)
Ex hebben met een voetfetisj, mijn eerste keer was dus zeer bijzonder
Achteraf dacht ik echt wtf
Ik had het best vaak met hem over, snap het nog steeds niet neequote:Op zaterdag 17 augustus 2013 09:58 schreef F1978 het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit gesnapt, wat mensen idd opwindend vinden aan een voetfetish...zo moet je blijkbaar zijn om dat te snappen.
idd, kan ik me voorstellen ja...het is denk ik net als sm enzo, als je dat in je hebt zitten van nature, dan snap je dat gevoel... maar ook dat zal ik niet zo snel snappen of interesse in hebbenquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:07 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Ik had het best vaak met hem over, snap het nog steeds niet nee
Je moet ook echt een relatie nemen met iemand die dat ook heeft/begrijpt, want ik werd helemaal onzeker en geniet nooit van de seks, omdat het ook dus echt iedere keer móest.
Dat is het mooie van FOK! en andere chatsites dan ook he, dan kan je eerst even kletsen met iemand en zodra je erachter komt dat iemand zijn wensen overeenkomen met de jouwe, dan weet je in elk geval al een beetje hoe diegene is met bepaalde zaken van het leven. (even ga ik dan vanuit dat diegene aan de andere kant eerlijk is over praktisch allesquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 10:07 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Ik had het best vaak met hem over, snap het nog steeds niet nee
Je moet ook echt een relatie nemen met iemand die dat ook heeft/begrijpt, want ik werd helemaal onzeker en geniet nooit van de seks, omdat het ook dus echt iedere keer móest.
Voetfetisjquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 04:49 schreef Angel-Joy het volgende:
Constant bloeden omdat ik net aan de pil ging (contactbloeding, bijna een maandlang bloedde ik)
Ex hebben met een voetfetisj, mijn eerste keer was dus zeer bijzonder
Achteraf dacht ik echt wtf
Tja, dan is de lol er idd wel vanaf ja. Dat soort dingen maak je altijd wel een keer mee in je leven.quote:Op zaterdag 17 augustus 2013 11:13 schreef SonicVolcano het volgende:
Betrapt worden door haar broertje is nog steeds mijn grootste WTF-moment. Die kop van hem ook. Een beetje 'I see dead people'-achtig. Arme jongen. Ik had ook meteen geen zin meer
Inderdaadquote:Op zaterdag 17 augustus 2013 12:08 schreef mitchelll0181 het volgende:
Hahaha die laatste![]()
Hooooi hahaha
Die laatstequote:Op zaterdag 17 augustus 2013 11:47 schreef AldoTheApache het volgende:
uit het zwembad gezet worden omdat je in het bubbelbad iets teveel in elkaar opgaat
uit een kroeg gezet worden omdat je iemand aan het vingeren bent in het hoekje
een tent laten instorten tijdens het kamperen
een zus die per ongeluk komt binnenwandelen wanneer je net haar zusje vanachter aan het nemen bent, en haar dus vol aankijk en zwaait![]()
godverdomme wat kut
Iets klopt hier niet helemaal...quote:Op zondag 18 augustus 2013 18:57 schreef Fronde het volgende:
Ik heb wel eens een relatie gehad met een MILF die een dochtertje had. Een keer gingen we haar uitleggen wat ze moest doen als ze door vreemde mannen werd lastiggevallen, mocht ik als proefkonijn optreden en toen trapte ze me keihard op m'n zak met de hak van haar sandaaltje. Natuurlijk deed het pijn maar achteraf was het best geil
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |