SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Eriksen Poulsen Schonequote:Op donderdag 15 augustus 2013 14:04 schreef DeLachendeVierde het volgende:
Door wie denken jullie dat zondag het middenveld bezet gaat worden bij Ajax?
Je zou denken van wel, maar is er nu iets bekend over contractbesprekingen die gaande zijn met de Jong? Een maand geleden was hem in ieder geval nog niets aangeboden, aldus Siem zelf. Als ik beleidsmaker van Ajax was zou ik daar nu vol op inzetten, maar het lijkt erg stil.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 12:49 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik denk dat Ajax echt wel probeert om dat soort spelers tussentijds te verlengen maar die moet dan ook mee willen werken.
Het is meer van toeval afhankelijk en kan zeer nadelig uitpakken voor een club, dat klopt.quote:Die toevalstreffers van PSV heeft weinig met beleid te maken, vorig seizoen moest Brands nog met pek en veren het stadje uit en nu zijn ze bezig met gemeenschapsgeld een standbeeld voor hem te bouwen, tja het kan verkeren.
Niet echt vergelijkbaar hoor. Wel allebei technisch goed. Al blijft Serero domme fouten maken.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 14:10 schreef DeLachendeVierde het volgende:
een combinatie Serero/Eriksen wil ik ook wel eens zien, ondanks dat het misschien vergelijkbare spelers zijn
Ben jij blij met Schone dan? Vind hem wel oke voor 12e man maar zie liever iemand met meer creativiteit.quote:
Schone is juist creatief en heeft een aardig afstandsschot, was vorig seizoen ook gewoon altijd wel stabiel en goed.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 14:17 schreef stoeltafel het volgende:
[..]
Ben jij blij met Schone dan? Vind hem wel oke voor 12e man maar zie liever iemand met meer creativiteit.
Maar hij is wel een achteruitgang vergeleken met Siem . En het is ook opvulling en zoals hierboven werd gezegd de ideale 12de manquote:Op donderdag 15 augustus 2013 14:19 schreef Tyron het volgende:
[..]
Schone is juist creatief en heeft een aardig afstandsschot, was vorig seizoen ook gewoon altijd wel stabiel en goed.
Ik baal enorm dat Andersen geen kans krijgt.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 14:19 schreef Tyron het volgende:
[..]
Schone is juist creatief en heeft een aardig afstandsschot, was vorig seizoen ook gewoon altijd wel stabiel en goed.
eens, maar ik zie geen betere keuzequote:Op donderdag 15 augustus 2013 14:22 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Maar hij is wel een achteruitgang vergeleken met Siem . En het is ook opvulling en zoals hierboven werd gezegd de ideale 12de man
speelde laatst nogquote:Op donderdag 15 augustus 2013 14:25 schreef Kun-Aguero het volgende:
[..]
Ik baal enorm dat Andersen geen kans krijgt.
3.5 voor Derk? Ik kan mijn lach niet inhoudenquote:Op donderdag 15 augustus 2013 14:52 schreef Vermecelli het volgende:
OP transferbeleid moet nog bijgewerkt worden, Boerrigter (3.5m) en Koppers (600k) zijn weg
twitter:
twitter:BvdPloegg twitterde op donderdag 15-08-2013 om 14:49:15Moet wel gezegd dat de gemaakte beloftes door Chelsea vooralsnog worden waargemaakt. Wel pijnlijk dat de speler niet mag beslissen. #Ajax reageer retweet
Denk dit ook. Al kan Toby back natuurlijk en vd hoorn erin. Maar Frank wil het centrum vast zo houden. Ligeon volg ik eigenlijk niet zo. Is dat kaliber Dijks of beter?quote:Op donderdag 15 augustus 2013 14:05 schreef Tyron het volgende:
[..]
Eriksen Poulsen Schone
Ligeon vervangt van Rhijn.
Beter.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 15:10 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Denk dit ook. Al kan Toby back natuurlijk en vd hoorn erin. Maar Frank wil het centrum vast zo houden. Ligeon volg ik eigenlijk niet zo. Is dat kaliber Dijks of beter?
dank.quote:Op donderdag 15 augustus 2013 15:13 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Beter.
Klein, supersnel, goeie voetballer en verdedigend aardig. Betere rechtsbuiten dan Lukoki. Gaat het goed doen met Bojan voor hem verwacht ik.
quote:Op donderdag 15 augustus 2013 15:20 schreef Mavcovic het volgende:
Opstelling tegen Feyenoord
Fischer Urzaiz Andersen
Eriksen Poulsen Schöne
Boilesen Escudé Kuffour Colin
Lobont
Wie vult de vraagtekens in?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |