Dat ging ik met mijn opa weleens doen toen ik nog erg jong was en het heeft geholpen, ik zie het verschil tussen een koolmees en een mus.quote:
Ik ook, ben een beun-Ornitholoogquote:Op zondag 18 augustus 2013 01:22 schreef sig000 het volgende:
[..]
Dat ging ik met mijn opa weleens doen toen ik nog erg jong was en het heeft geholpen, ik zie het verschil tussen een koolmees en een mus.
Drs. schreef ik eerder dus Uni (de Vu de laatste jaren )quote:Op zondag 18 augustus 2013 01:21 schreef APK het volgende:
[..]
Lol, beetje 8 jaar lang op steentjes rammen
HBO, mag ik hopen
Oh, tegenwoordig is een HBO MA toch ook gelijk aan Drs?quote:Op zondag 18 augustus 2013 01:23 schreef chufi het volgende:
Drs. schreef ik eerder dus Uni (de Vu de laatste jaren )
Maar weet je nou ook waar je bijvoorbeeld edelmetalen, diamanten en andere waardevolle stenen kunt vinden?quote:Op zondag 18 augustus 2013 01:23 schreef chufi het volgende:
[..]
Drs. schreef ik eerder dus Uni (de Vu de laatste jaren )
Ik was de laatste van de oude school... Daarna ging het hele studiestelsel over de schop ( Het was al begonnen maar 1989 was deadlinequote:Op zondag 18 augustus 2013 01:25 schreef APK het volgende:
[..]
Oh, tegenwoordig is een HBO MA toch ook gelijk aan Drs?
En ik zeg 'tegenwoordig' omdat je er een jaar of 20 over gedaan hebt
Fuck stenen, goud zit gewoon verwerkt in al die servers in een datacentrum volgens mij, net zoals in mobieltjesquote:Op zondag 18 augustus 2013 01:29 schreef sig000 het volgende:
[..]
Maar weet je nou ook waar je bijvoorbeeld edelmetalen, diamanten en andere waardevolle stenen kunt vinden?![]()
Dat hebben we vroeger wel min of meer geleerd,,, maar tegenwoordig Google je het gewoon... Maar daarnaast bestaat wel de kick om een nieuwe vindplek te vinden of een nieuw fossiel te ontdekken ... of weten waar heel veel olie zit...quote:Op zondag 18 augustus 2013 01:29 schreef sig000 het volgende:
[..]
Maar weet je nou ook waar je bijvoorbeeld edelmetalen, diamanten en andere waardevolle stenen kunt vinden?![]()
Ja en mn wijlen pa was vroeger tandarts en had een potje met verwijderde gouden kronenquote:Op zondag 18 augustus 2013 01:30 schreef APK het volgende:
[..]
Fuck stenen, goud zit gewoon verwerkt in al die servers in een datacentrum volgens mij, net zoals in mobieltjes
Ik neem aan dat er nog wel de nodige studiegenoten hun vak uitoefenen bij exploitatie van delfstoffen en zo?quote:Op zondag 18 augustus 2013 01:32 schreef chufi het volgende:
[..]
Dat hebben we vroeger wel min of meer geleerd,,, maar tegenwoordig Google je het gewoon... Maar daarnaast bestaat wel de kick om een nieuwe vindplek te vinden of een nieuw fossiel te ontdekken ... of weten waar heel veel olie zit...
Ja sommige nog wel maar echt niet iedereen ... In die periode was het crisis dus hard aan de bak komen... Ik heb 1,5 jaar lopen solliciteren ... Bij alle maatschappijen .... nada ...quote:Op zondag 18 augustus 2013 01:37 schreef sig000 het volgende:
[..]
Ik neem aan dat er nog wel de nodige studiegenoten hun vak uitoefenen bij exploitatie van delfstoffen en zo?
Zo ging dat in de jaren 80, het lijkt wel wat op de huidige situatie.quote:Op zondag 18 augustus 2013 01:55 schreef chufi het volgende:
[..]
Ja sommige nog wel maar echt niet iedereen ... In die periode was het crisis dus hard aan de bak komen... Ik heb 1,5 jaar lopen solliciteren ... Bij alle maatschappijen .... nada ...
Alle fossielen die ik vond waren al bekend ... Zelfs dat botje van de eerste "vogel" Maar het was een zeer vermakeljke studie....quote:
Ja dat dacht ik 1.5 jaar geleden ook ... Wel of niet voor een ontslagpremie van een jaar of zo... en op de laatste dag besloten om op te zeggen ( per 1 maand later) .... 1 dag later werd ik al weer gevraagd en binnen 1.5 week een nieuwe tijdelijke job (dat wel en nog steeds) En dat met 50+ was het meeste waar ik tegen op zag... ( 4 maanden twijfels/ tot ontslagregeling positief uitviel(verdubbeling))quote:Op zondag 18 augustus 2013 02:03 schreef sig000 het volgende:
[..]
Zo ging dat in de jaren 80, het lijkt wel wat op de huidige situatie.
Ik heb 20 jaar gewerkt in een bedrijfstak die inmiddels bijna verdwenen is en heb in 2005 een hele dikke oprotpremie geregeld daar na wat verschil van inzicht over mijn functie.quote:Op zondag 18 augustus 2013 02:12 schreef chufi het volgende:
[..]
Ja dat dacht ik 1.5 jaar geleden ook ... Wel of niet voor een ontslagpremie van een jaar of zo... en op de laatste dag besloten om op te zeggen ( per 1 maand later) .... 1 dag later werd ik al weer gevraagd en binnen 1.5 week een nieuwe tijdelijke job (dat wel en nog steeds) En dat met 50+ was het meeste waar ik tegen op zag... ( 4 maanden twijfels/ tot ontslagregeling positief uitviel(verdubbeling))
Elke bedrijfstak heeft zo zn issues en top dat je er volgens mij 200% gebruikt van hebt gemaakt... Ik heb binnen 10 jaar 2 keer een jaarsalaris als oprotpremie mogen genieten ..quote:Op zondag 18 augustus 2013 02:16 schreef sig000 het volgende:
[..]
Ik heb 20 jaar gewerkt in een bedrijfstak die inmiddels bijna verdwenen is en heb in 2005 een hele dikke oprotpremie geregeld daar na wat verschil van inzicht over mijn functie.
Ik had geluk dat ik dankzij die baan in 87 een huis kon kopen dat 10 jaar later aardig wat meer opbracht , daarna volgende huis nog een keer mooi op tijd verkocht in 2007.quote:Op zondag 18 augustus 2013 02:22 schreef chufi het volgende:
[..]
Elke bedrijfstak heeft zo zn issues en top dat je er volgens mij 200% gebruikt van hebt gemaakt... Ik heb binnen 10 jaar 2 keer een jaarsalaris als oprotpremie mogen genieten ..
Soms loopt het goed ... idd.. Mij hoor je nog niet klagen.. Moet alleen mn huis zo snel mogelijk afbetalenquote:Op zondag 18 augustus 2013 02:31 schreef sig000 het volgende:
[..]
Ik had geluk dat ik dankzij die baan in 87 een huis kon kopen dat 10 jaar later aardig wat meer opbracht , daarna volgende huis nog een keer mooi op tijd verkocht in 2007.
Dat had ik nooit gedacht dat het zo zou lopen toen ik in 1986 wegtrok van mijn geboorteplaats en plek waar ik toch 27 jaar gewoond had.
Dat gekloot op zo'n klein schermpje is niets voor mij.quote:Op zondag 18 augustus 2013 02:33 schreef chufi het volgende:
Mobile phone struggle / new tech / new OS ....
I will wait 1 more year at least as my mobile stays working
Nee achteraf ook niet voor mijquote:Op zondag 18 augustus 2013 02:37 schreef sig000 het volgende:
[..]
Dat gekloot op zo'n klein schermpje is niets voor mij.
In 1997 kon je bijna niets verkeerd doen, tussen de huizen in had ik aardig wat om te investeren op de beurs en dat gaf ook aardig wat winst zodat 2e huis stuk groter werd met stallen erbij.quote:Op zondag 18 augustus 2013 02:36 schreef chufi het volgende:
[..]
Soms loopt het goed ... idd.. Mij hoor je nog niet klagen.. Moet alleen mn huis zo snel mogelijk afbetalen
Lucky period ... Voor mij kwam het in de verkeerde periode ... ( zat er niet in in dat investing)quote:Op zondag 18 augustus 2013 02:41 schreef sig000 het volgende:
[..]
In 1997 kon je bijna niets verkeerd doen, tussen de huizen in had ik aardig wat om te investeren op de beurs en dat gaf ook aardig wat winst zodat 2e huis stuk groter werd met stallen erbij.
Je moet ook gewoon beetje geluk hebben en als ik kijk wat voor geld ik gemaakt heb in 2x 10 jaar is dat redelijk absurd.quote:Op zondag 18 augustus 2013 02:43 schreef chufi het volgende:
[..]
Lucky period ... Voor mij kwam het in de verkeerde periode ...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |