Je kan ook moeilijk een baas zijn tijdens een blessure.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:12 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Toen ie bij Heerenveen speelde was 't echt een baas. maar nu...
John.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:11 schreef Enchanter het volgende:
Lens , Schaken
Is het zo droevig gesteld met Nederlandse vleugelspelers
davy kan dit bevestigenquote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:12 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Toen ie bij Heerenveen speelde was 't echt een baas. maar nu...
M.i. gewoon de beste keeper die we hebben. Stekelenburg heeft sowieso te lang een hand boven zijn hoofd gehad, maar Vorm is ook gewoon beter dan Vermeer, Krul en Celissen.quote:
Wat interesseert hun dat nou joh.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:12 schreef remlof het volgende:
[..]
Je wil toch nooit voor eigen publiek verliezen?
Omdat 'ie bij PSV speelt zekerquote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:12 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Toen ie bij Heerenveen speelde was 't echt een baas. maar nu...
Daar hebben wel meer spelers last van.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:12 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Toen ie bij Heerenveen speelde was 't echt een baas. maar nu...
nee poephoofd, omdat ie z'n niveau niet haaltquote:
GGMM verbeteren, daar heb je een dagtaak aan. Ik ben er maar mee opgehouden.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:12 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Wat een mongool is het toch ook
je spotten + jouw zolderkamerquote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:12 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ze kunnen jou spotten op je zolderkamer.
Calimeroquote:
Maar dat deden ze expres niet?quote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:13 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Wat interesseert hun dat nou joh.
En Portugal had zat kansen om Nederland de nek om te draaien
Vlak voor z'n blessure anders wel, poephoofdquote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:13 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
nee poephoofd, omdat ie z'n niveau niet haalt
Ajax leidt ook al die Denen goed opquote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:14 schreef Tyron het volgende:
Heeft PSV goed opgeleid![]()
Die Wijnaldum.
goed gezegd diarreepiraatquote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:14 schreef NGC598 het volgende:
[..]
Vlak voor z'n blessure anders wel, poephoofd
Als 1 leuke actie op het middenveld verbloemt dat hij de hele wedstrijd verstoppertje speelt. Dikke prima.quote:
eriksen gol vandaagquote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:14 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ajax leidt ook al die Denen goed op
Ik ben net gesloten, kom morgen maar terug.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:14 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Doe mij 2 pistoletjes met een mexicano aub.
Gifje van die gol?quote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:15 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
eriksen gol vandaag
boilesen goede assist
het gaat lekker
Bakalli kan een grote worden. Hopelijk speelt hij tegen Zulte.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 23:14 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ajax leidt ook al die Denen goed op
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |