Jahoor Pussyquote:Op woensdag 14 augustus 2013 17:41 schreef Ludd het volgende:
Hoi, ik heb een ernstige fout gemaakt op het werk.Althans, eigenlijk is het een klein foutje, maar het kost wel heel veel geld.
Ik voel me hier enorm kut door. Ik probeer het van me af te zetten, maar dat lukt niet. Ik probeer bijvoorbeeld afleiding te zoeken door t.v. te kijken, maar het blijft door mijn hoofd spoken.![]()
Heeft iemand praktische tips over hoe ik dit een beetje los kan laten?
En straks wordt hij hierdoor ontslagen, waardoor jij je slecht voelt omdat je deze tip hebt gegevenquote:Op woensdag 14 augustus 2013 19:20 schreef pietkanarie het volgende:
Zeg aan je collega's morgen dat het je nog erg dwars zit. Waarschijnlijk vertellen mensen in reactie daarop hun domste fout ooit. Grote kans dat jouw fout er bij in het niets valt.
Het komt hoe dan ook wel boven tafel en zal nog wel besproken worden.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 20:03 schreef firefly3 het volgende:
[..]
En straks wordt hij hierdoor ontslagen, waardoor jij je slecht voelt omdat je deze tip hebt gegeven
Wat is nou meer waard, een boel geld of een mensenleven?!quote:Op woensdag 14 augustus 2013 18:02 schreef Isabeau het volgende:
Iedereen maakt fouten TS. Chirurgen bijv maken ook fouten en dan kan een patiënt overlijden. Vergeleken met dat valt je fout vast reuze meeLeer er van, dan heb je er in ieder geval iets aan gehad.
Ik verzwijg niets. Ik heb heb de fout zelf niet opgemerkt, ben er door iemand anders binnen het bedrijf op geattendeerd toen het al te laat was.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 20:12 schreef Pietverdriet het volgende:
Een fout maken is niet erg, een fout maken en hem verzwijgen wel
Nou ja, het was een kleine fout. Alleen de gevolgen waren vervelend. Lijkt me sterk als deze specifieke fout dan leidt tot ontslag. En als hij wel ontslagen word, voel ik me niet schuldig om deze tip. Hij wilde het loslaten, niemand kan garanderen dat er geen consequenties volgen. Maar daar kun je als medewerker niet meer zoveel tegen doen. Het enige wat je kan doen, is loslaten. Ongeacht de afloop.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 20:03 schreef firefly3 het volgende:
[..]
En straks wordt hij hierdoor ontslagen, waardoor jij je slecht voelt omdat je deze tip hebt gegeven
Het zal idd wel niet zo bijzonder zijn, was ook maar een geintje.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 20:15 schreef pietkanarie het volgende:
[..]
Nou ja, het was een kleine fout. Alleen de gevolgen waren vervelend. Lijkt me sterk als deze specifieke fout dan leidt tot ontslag. En als hij wel ontslagen word, voel ik me niet schuldig om deze tip. Hij wilde het loslaten, niemand kan garanderen dat er geen consequenties volgen. Maar daar kun je als medewerker niet meer zoveel tegen doen. Het enige wat je kan doen, is loslaten. Ongeacht de afloop.
oh hehe, ja dat dacht ik eigenlijk ook wel maar dan alsnog zo'n serieus antwoordquote:Op woensdag 14 augustus 2013 20:25 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Het zal idd wel niet zo bijzonder zijn, was ook maar een geintje.
Primair omdat ik me schuldig voel en me ook wel schaam.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 20:28 schreef Aventura het volgende:
Niet wachten tot het zwaard van Damocles valt maar zelf een gesprek aangaan met je leidinggevende. Vertellen dat je je zo rot voelt zal al helpen denk ik. Voel je je trouwens rot omdat je je schuldig voelt of je schaamt, of omdat je bang bent voor consequenties?
Lijkt me lastig te beoordelen als we de aard van de fout niet weten..quote:Op woensdag 14 augustus 2013 20:44 schreef Ludd het volgende:
Kan je overigens überhaupt ontslagen worden op basis van een gemaakte fout, wanneer deze onbewust gemaakt wordt? Kent iemand hier jurisprudentie over?
Dat was alles behalve schuld-op-een-ander-afschuiven bedoeld andersquote:Op woensdag 14 augustus 2013 22:39 schreef novusordoseclorum het volgende:
Greys geeft goede hints op dat vlak
Had ik door, en had ik moeten zeggen.quote:Op woensdag 14 augustus 2013 22:42 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat was alles behalve schuld-op-een-ander-afschuiven bedoeld anders
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop